Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gos

Czy Wam też rosną piersi jak jesteście w związku?

Polecane posty

Gość Gość

Na stare lata najczęściej każdej opada i wyscha. Od starej dziewicy orleanskiej bo kúrwe babilonska. Wymyślasz jak upośla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Typowa szmat(a z Ciebie bez żadnych głębszych wartości, ale cóż...twoja sprawa. Nikt nie zazdrości Ci tych R/uchaczy tym bardziej, ze Polki nie maja gustu za grosz. 

Skąd macie internety w zakonie? 😳

 

12 minut temu, Gość gość napisał:

Gdyby ta teoria była prawdziwa to nimfomanki i prostytuki z najwiekszym przerobem miałyby chyba po 2 metry w biuście. 

Przecież powiększają się tylko w granicach możliwości, nie rosną stricte tylko robią się pełniejsze. U mnie jakieś 2 rozmiary i uważam, że to dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

2 rozmiary czyli +/- ok. 5 cm. I co inne obwody się nie zmieniły? Pewnie tak się zafiksowałaś na biuście, że nie zauważyłaś, że w innych rejonach też przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby tak to działało to chirurgia plastyczna by upadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
3 minuty temu, Gość gość napisał:

2 rozmiary czyli +/- ok. 5 cm. I co inne obwody się nie zmieniły? Pewnie tak się zafiksowałaś na biuście, że nie zauważyłaś, że w innych rejonach też przybyło.

Nie przybyło, a wręcz schudłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

Tak, miętkie fiuty co pilnują żapki tez mają coraz bardziej obfite miesiączki co widać po brudnych portkach i rosną im piersi. Nie mają co robić i taka robota. Ajemsory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 godzin temu, Gość Gos napisał:

Skąd macie internety w zakonie? 😳

 

Przecież powiększają się tylko w granicach możliwości, nie rosną stricte tylko robią się pełniejsze. U mnie jakieś 2 rozmiary i uważam, że to dużo. 

Czyli według Ciebie kazda kobieta która nie jest zakonnica jest taka ku(rwą jak Ty? Wypad, tępa sz/mato 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Czyli według Ciebie kazda kobieta która nie jest zakonnica jest taka ku(rwą jak Ty? Wypad, tępa sz/mato 

Zamilcz już prymitywny tworze. Nie rozmawiam na takim poziomie. Idź się naucz kulutury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

uwielbiam pełniejsze kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
40 minut temu, Gość Gos napisał:

Zamilcz już prymitywny tworze. Nie rozmawiam na takim poziomie. Idź się naucz kulutury. 

Przecież tak trzeba się odnosić do uległych rozkładających się sz(mat. Przyznaj się, ze Cie to podnieca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
48 minut temu, Gość Gosc napisał:

Przecież tak trzeba się odnosić do uległych rozkładających się sz(mat. Przyznaj się, ze Cie to podnieca 

Spier. alaj 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 minut temu, Gość Gos napisał:

Spier. alaj 😉

 Pięknie sobie po imieniu mówicie a mówią że kobiety to delikatne czułe stworzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
11 minut temu, Gość gość napisał:

 Pięknie sobie po imieniu mówicie a mówią że kobiety to delikatne czułe stworzenia .

Do niektorych ludzi trzeba przemawiac ich jezykiem 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gos napisał:

Do niektorych ludzi trzeba przemawiac ich jezykiem 😉 

 Po weekendowym piątku i sobocie mierzyłaś dzisiaj cycki? Urosły choć milimetr ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gos
44 minuty temu, Gość gość napisał:

 Po weekendowym piątku i sobocie mierzyłaś dzisiaj cycki? Urosły choć milimetr ? :))

Heh niestety nie, bo leżę chora w domu. Poza tym nie mierze się nigdy ani nie ważę, bo po co 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gos napisał:

Heh niestety nie, bo leżę chora w domu. Poza tym nie mierze się nigdy ani nie ważę, bo po co 😁

Okres to nie choroba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość Gos napisał:

Dziwna sprawa, ale zauważyłam, że jak spotkałam się z facetem przez pół roku i miałam regularny seks to urosł mi biust i to widocznie, miałam też bardziej obfite miesiączki. Troche jakby organizm wiedział, że mogę zajść w ciążę i się na to przygotowywał. Teraz jestem sama kilka miesięcy i piersi wróciły do poprzedniego stanu, okres też. Nie wiem czy to moje wymysly tylko czy też tak macie?

 

a nie było przypadkiem tak, że przy facecie jadłaś więcej mięsa?
mięso zawiera różne syfiaste hormony, od regularnego jedzenia kurczaków nawet chłopcom w wieku szkolnym zaczynają rosnąć cycki.

na okres też mogło to mieć wpływ, ale to raczej żaden zdrowy objaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×