Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kat

Orgazm pochwowy

Polecane posty

To co Ty możesz wiedzieć o stałej ochocie? Poczytaj tematy jak to jurni panowie po pewnym czasie jakoś tak tracą na rezonie... 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość
2 godziny temu, Gość Kat napisał:

orgazmy sa tylko lechtaczkowe? hmm a co z tak zwanym "kobiecym wytryskiem"? czasami jak dlugo uprawiam seks to jest takie fajne uczucie jakbym sikala, bardzo przyjemne, ale trzeba sie powstrzymywac od siusiania, i pozniej juz ta przyjemnosc jest meczaca....

 

plus serio tylko orgazm lechtaczkowy? zyjemy w klamstwie?

Idąc tym tropem to nie ma orgazmów łechtaczkowych, pochwowych, sutkowych, tylko mózgowe 😄

 Jak właczasz światło to nie świeci się przycisk, tylko żarówka.  Zatem łechtaczka, czy sutki to jedynie "przycisk akrywujący" orgazm w mózgu. Swoją drogą obszar w mózgu odpowiedzialny za orgazm pokrywa się z obszarem odpowiedzialnym za ból, dlatego np gryzienie cz6 ściskanie sutków tuż przed orgazmem nie powoduje bólu tylko przyjemność 🙂

Co do orgazmów "pochwowych" to rzeczywiście są to łechtaczkowe. Łechtaczka jest jak łabędź  - na zewnątrz wystaje jedynie główka, a szyja tułów i 4 nogi 🙂 są ukryte wewnątrz i niejako siedzą sobie na pochwie obejmując ją nogami. I o ile orgazm łechtaczkowy jest smyrzniem łabędzia po główce, to pochwowy jest smyraniem owego łabędzia po brzuchu - przez ścianki pochwy. Więc po prostu łechtaczka jest pobudzana od drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Niiisia25 napisał:

Tak? Być może Ty po prostu o starości piszesz;)) 

Taaak..., o okrutnej starości dopadającej facetów zaraz po trzydziestce i pięciu latach związku... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Orgazm pochwowy nie istnieje według naukowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

A moj ostatni facet mial do mniej pretensje ze zbyt dlugo sie kocham i ze orgazmów nie mam szybko i ze musi sie meczyc a pochwowego z nikim nie mialam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niegrzeczna napisał:

Punkt G też nie istnieje 😉😴

Nie znasz się...😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, miałam orgazm pochwowy. Cudna sprawa. Musisz być wyposzczona, najlepiej gdyby gra wstępna była dość długa i namiętna,to się nagrzejesz.  Jeśli dochodzisz od minetki, to niedługo przed dojściem każ partnerowi skończyć- abyś nie doszła. Gdy będziecie się kochać klasycznie, niech pcha ci tak jak lubisz, np mocno i szybko albo powoli ale głęboko,u mnie było naprzemian. Jeśli coś pomogłam daj znać pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niegrzeczna napisał:

Może w tym wszystkim chodzi o wyćwiczenie mięśni Kegla?😜👏

Nie znam Kegla ani jakie ma mięśnie..., ale jeśli mężczyzna potrafi zająć się kobietą, zna jej sekretne miejsca i potrzeby to nie widzę przeciwwskazań do orgazmu "pochwowego"... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mogę się dołączyć, bo mam już dość użerania się z tymi pożal się Boże hejterami😄🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niegrzeczna napisał:

Miłych snów i zacnych przemyśleń 👍😴

Tu nie ma co myśleć! Tu trzeba działać, próbować, eksperymentować! 🙂 

Czasami jeden pocałunek w szyję czy słówko szepnięte w trakcie wyzwala taki orgazm od którego trzęsie się ziemia i zapadają ciemności... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gość Kat napisał:

duzo sie rozni od normalnego?

Orgazm to orgazm, różni się tylko sposobem stymulacji - nazewnictwem. Kobiecy orgazm to skurcze pochwy, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

Tu nie ma co myśleć! Tu trzeba działać, próbować, eksperymentować! 🙂 

Czasami jeden pocałunek w szyję czy słówko szepnięte w trakcie wyzwala taki orgazm od którego trzęsie się ziemia i zapadają ciemności... 😉 

Oj tak zgadzam się z Tobą🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A fe
Przed chwilą, panama25 napisał:

Hejka mogę się dołączyć, bo mam już dość użerania się z tymi pożal się Boże hejterami😄🤣

Umyj se pokój i jaskinie rozkoszy i zostaw Pana Boga w spokoju, on nie ma z tym nic wspólnego, brudasko😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Zgadzam się. A tymi mięśniami można doprowadzić faceta, tzn sama praca tych mięśni, co zresztą na pewno doskonale wiesz 🙂

Nie wiem..., bo niby skąd? 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Kat napisał:

ciesze sie ze macie szczescie miec dwa orgazmy, ciekawe jak to jest...

J.w, orgazm to orgazm. To samo odczucie, inny sposób stymulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, panama25 napisał:

Hejka mogę się dołączyć, bo mam już dość użerania się z tymi pożal się Boże hejterami😄🤣

Przyszłaś..., to znaczy poszłaś..., po rozum do głowy? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, jbsg napisał:

Czasami jeden pocałunek w szyję czy słówko szepnięte w trakcie wyzwala taki orgazm od którego trzęsie się ziemia i zapadają ciemności... 😉 

Czasem piszesz tak jakbyś nie miał żadnych doswiadczeń prócz gawędziarstwa w necie i opierał się na fantazjach i wyobrażeniach o kobietach i seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, jbsg napisał:

Przyszłaś..., to znaczy poszłaś..., po rozum do głowy? 😄 

Zdecydowanie tak😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niiisia25 napisał:

Oj, nie czułeś nigdy ich pracy tam, gdzie powinieneś czuć? 🙂

Że niby w pracy? Nie, nie czułem... 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Czasem piszesz tak jakbyś nie miał żadnych doswiadczeń prócz gawędziarstwa w necie i opierał się na fantazjach i wyobrażeniach o kobietach i seksie.

Z pewnością masz rację! Spytaj się hejterów..., wszystko co wiem o sobie wiem od nich... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Czasem piszesz tak jakbyś nie miał żadnych doswiadczeń prócz gawędziarstwa w necie i opierał się na fantazjach i wyobrażeniach o kobietach i seksie.

Bo prawdopodobnie tak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Czyli punkt G to jakby jajka faceta  , bo skoro łechtaczka to jakby mini f i u t a zakończenie jest u faceta jądrami to u kobiety punktem g hhhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pracy nie zadaję się z członkami... i nie wiem czy mają jakieś mięśnie Kegla... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, jbsg napisał:

Z pewnością masz rację! Spytaj się hejterów..., wszystko co wiem o sobie wiem od nich... 😉 

Czytam Cię czasem. Ty fantazjujesz o tym jakie są kobiety, na czym polega seks. Może nawet kiedyś go uprawiałeś, kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gosc gosc napisał:

Czyli punkt G to jakby jajka faceta  , bo skoro łechtaczka to jakby mini f i u t a zakończenie jest u faceta jądrami to u kobiety punktem g hhhmmmm

Wiesz co? To jest ciekawe..., swego czasu na podstawie doświadczeń i pracy naukowej doszedłem do wniosku, że ludzie kiedyś byli obojnakami... i w toku ewolucji narządy jednych "wyszły na wierzch" a innych się "schowały"... są zbyt duże podobieństwa w budowie... 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Czytam Cię czasem. Ty fantazjujesz o tym jakie są kobiety, na czym polega seks. Może nawet kiedyś go uprawiałeś, kiedyś.

Wiesz, że to jest forum? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jbsg napisał:

Wiesz co? To jest ciekawe..., swego czasu na podstawie doświadczeń i pracy naukowej doszedłem do wniosku, że ludzie kiedyś byli obojnakami... i w toku ewolucji narządy jednych "wyszły na wierzch" a innych się "schowały"... są zbyt duże podobieństwa w budowie... 🙂 

To zabrzmiało tak jakbyś sam te doświadczenia przeprowadzał. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Ale masz swojego nieodłącznego kolegę.. Może on coś o tych mięśniach wie :)

Myślisz, że kolega mógłby mi pokazać te mięśnie tego Kegla?🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

panama25 daj wylizać swoją kraine rozkoszy włącznie ze soczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kusza Myślivski napisał:

To zabrzmiało tak jakbyś sam te doświadczenia przeprowadzał. 😉 

Może? 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×