Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twojastara

Skierowanie a lekarz pierwszego kontaktu

Polecane posty

Witam. Mam niedosłuch na lewe ucho. Pojutrze,w poniedziałek, mam długo wyczekiwaną wizytę,badania itp w światowym centrum zdrowia,jest to daleko ode mnie bo aż za Warszawą. Leczyłam się tam wcześniej, miałam zabieg usunięcia migdałków. Jednak podobno przepisy się zmieniły i po upłynięciu 4lub 2 lat,nie pamiętam dokładnie, TRZEBA posiadać nowe skierowanie do poradni. Pani z rejestracji powiedziała że może być to lekarz pierwszego kontaktu. Niestety w ciągu tygodnia wogole nie mogłam udać się do przychodni. Pytanie, co dziś w tej sytuacji mam zrobić? Czy lekarz pierwszego kontaktu to może być lekarz np na pogotowiu,na nocnej pomocy lekarskiej? Czy lekarz pierwszego kontaktu to jakiś niby mój prowadzący czy obojętnie który to może być? Chce od nowa mieć pismo o niepełnosprawności,gdyż w 2017 roku mi wygasło. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawna Cooli

Po roku czasu skierowanie jest nie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Przepisałam się do lekarza pierwszego kontaktu do Prima Med, bo w poprzedniej przychodni nigdy nie można było znaleźć wolnego terminu... wieczne kolejki, proszenie o przyjęcie. Tutaj jestem traktowana z szacunkiem jako pacjentka. Mogę polecić wszystkim wizyty w tak przyjaznym miejscu.Podsyłam link dla zainteresowanych: https://prima-med.info .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×