Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Twojastara

Skierowanie a lekarz pierwszego kontaktu

Polecane posty

Witam. Mam niedosłuch na lewe ucho. Pojutrze,w poniedziałek, mam długo wyczekiwaną wizytę,badania itp w światowym centrum zdrowia,jest to daleko ode mnie bo aż za Warszawą. Leczyłam się tam wcześniej, miałam zabieg usunięcia migdałków. Jednak podobno przepisy się zmieniły i po upłynięciu 4lub 2 lat,nie pamiętam dokładnie, TRZEBA posiadać nowe skierowanie do poradni. Pani z rejestracji powiedziała że może być to lekarz pierwszego kontaktu. Niestety w ciągu tygodnia wogole nie mogłam udać się do przychodni. Pytanie, co dziś w tej sytuacji mam zrobić? Czy lekarz pierwszego kontaktu to może być lekarz np na pogotowiu,na nocnej pomocy lekarskiej? Czy lekarz pierwszego kontaktu to jakiś niby mój prowadzący czy obojętnie który to może być? Chce od nowa mieć pismo o niepełnosprawności,gdyż w 2017 roku mi wygasło. Proszę o jak najszybszą odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pójdziemy za ciebie do przychodni i ci pomożemy tylko daj kontakt jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jedyne co mogę doradzić to żebyś nie szła na pogotowie. Trochę powagi, tam ludzie walczą o życie, a Ty będziesz lekarzom głowę zawracać, bo nie miałaś kiedy się przejść do przychodni xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggh

Lekarz pierwszego kontaktu to lekarz z Twojej przychodni, obojętne który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×