Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Słabiej

Po cesarce.

Polecane posty

Gość Słabiej

Nie umiem chodzić po cesarce .. Już podczas zabiegu czułam ból po jednej stronie... I właśnie to tej stronie boli mnie najbardziej... Znieczulenie też zeszło znacznie szybciej że strony która bolała. Kiedy przyszło do pionozacji każda z pan po cesarce wstała normalnie i poszła się wykąpać a ja co... Nie umiałam nawet stać wyprostowana... I nie doszłam do łazienki bo kręciło Mi się w głowie dziś mija już 6 dzień a ja nadal nie potrafię chodzić. Miał ktoś tak? Już nigdy nie będę chodzić normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie potrafisz chodzic bo cie boli czy boisz sie wyprostowac ? 6 dni po to juz raczej sie chodzi w miare , ja to juz przeciwbólowych nie bralam ( mialam 2cc). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdy mi kazano wstać pierwszy raz to też kręciło mi się w głowie. I szłam do toalety jak staruszka, taka zgarbiona. Ale z każdym dniem było lepiej. W 4 dobie przestałam brać tabletki przeciwbólowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słabiej

Leków przeciwbólowych ostatni raz brałam 2 dnia będąc w szpitalu. Ale nie potrafię wstawać okropnie boli może coś źle zrobione jest? Nie umiałam się wyprostować bo tak mnie ciąglo teraz mniej więcej chodzę prosto ale mimo wszystko piecze i boli... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipolo

to pewnie przez szwy, gdy je wyciągna poczujesz ulge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , to jest trochę dziwne ja jestem po trzech cesarkach ,w trzeciej dobie byłam wypisana do domu i chodziłam normalnie,coś tam rwało trochę,ale codziennie było lepiej,spróbuj nadal brać tabletki przeciwbólowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość pipolo napisał:

to pewnie przez szwy, gdy je wyciągna poczujesz ulge

O właśnie o tym nie pomyślałam,może to przez szwy, jak ci ściągną to wtedy będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdi Srejdi

z jednej strony ma prawo boleć bardziej i ciągnąć bo szwy są ciaśniejsze trochę to trwa ale przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też jedna strona tak rwala czy ciągnęła , nie tak zebym nie mogła chodzić ale każdy ruch sprawial dyskomfort (wcale nie mały ale do zniesienia) i to właśnie przez szwy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×