Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej 🙂

Chciałabym zapytać się Was, co myślicie o takiej sytuacji. 

Otóż dostałam zaproszenie na chrzest dziecka siostry. Mam 21 lat, ona 32. Miałyśmy od zawsze bardzo trudne relacje. Nie chciałam mieć z nią żadnego kontaktu, poza świętami u rodziców nie miałyśmy go z resztą od kilku lat. Teraz urodziła dziecko i zaprosiła mnie na chrzest. Mieszka 300km od mojego miasta a ja najchętniej bym nie poszla. Nie obchodzi mnie jej życie, ona zresztą pewnie też mnie zaprosiła,, bo wypada''. Boję się jednak reakcji rodziców i brata na to, że nie przyjechałam na chrzest. Mało tego będzie akurat w Wielkanoc więc ciężko o wymowkę studia/praca. Jest to jednak daleko, tego samego dnia bym musiała wrócić bo następnego rzeczywiście mam pracę. Co myślicie? Poza najbliższą rodziną nikogo innego nie będzie. Jak mam grzecznie przeprosić? Co powiedzieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślimy żebyś wysłała pocztą prezent a tekegramem życzenia.

Rodzicom powiedz że bardzo żałujesz, ale nie zdążysz wrócić z imprezy do pracy i dlatego cię nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojechałabym na Twoim miejscu 🙂 Oczywiście nie znam szczegółów, nie wiem, skąd wynikają tak trudne relacje, ale to jednak Twoja siostra 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak sie sytuacja potoczyla, jestem w podobnej sytuacji tylko patrzac z drugiej perspektywy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×