Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co nowego u Przema?

Polecane posty

Gość Gość

Przemo, a co ty już śpisz? Przecież noc jeszcze młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Przemo, a co ty już śpisz? Przecież noc jeszcze młoda.

Pewnie poszedł sobie guwna usmażyć do oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

to nie Agnieszka przemo tylko to smakosz wciąż cie motywuje i namawia do zmian, rzuca perły przed wieprza bo ty je tylko podeptać potrafisz, zero docenienia i wdzięczności, a on już tyle lat próbuje ci pomóc, a ty jedynie hejtem potrafisz się odwdzięczyć a z dobrych rad życzliwości i motywowania nic sobie nie robisz tylko dalej siedzisz na kafe całymi dniami, wylewasz swoje frustracje hejtując wszystkich, kłamiesz i czekasz na cud, nadal tyłka nie ruszyłeś i jak widać nie ruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przemo cała noc siedział na komputerze, do godzin rannych, więc pewnie odsypia teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przemo cała noc siedział na komputerze, do godzin rannych, więc pewnie odsypia teraz.

to prawda śpi, bo przez całą noc wrzucał pedofilie na wykop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

to prawda śpi, bo przez całą noc wrzucał pedofilie na wykop

Poważnie ? To przestępstwo przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przemo, i jak? Byłeś u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, man on the mоon napisał:

nie byłem...

I na co czekasz? Na wodę po ogórach? Chłopie ty NIGDY nie ruszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Gość napisał:

I na co czekasz? Na wodę po ogórach? Chłopie ty NIGDY nie ruszysz

On nie jest chory tylko.leniwy a na to nie ma leków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
57 minut temu, man on the mоon napisał:

Czekam aż wyzdrowieje

Z lenistwa trudno wyzdrowieć bo albo jest się leniem albo nie, ty jesteś śmierdzącym lenirm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, man on the mоon napisał:

nie jestem

Jesteś leniem w swoim prawie trzydziestoletnim życiu nic nie dokonałeś i nic osiągnąłeś, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, man on the mоon napisał:

ale jeszcze to zrobie

Za późno tym bardziej że jedyne co się w swoim życiu nauczyłaś to siedzieć przed komputerem ty nie stoisz w miejscu ty cały czas co cofasz się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, man on the mоon napisał:

 

  za późno to będzie jak będę leżał w grobie

Pocieszaj się nierobie i darmozjadzie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, man on the mоon napisał:

ten darmozjad niedługo wyjeżdża do pracy do niemiec

Znowu - niedługo i  będę, to słyszę już z jakieś 6 lat, ty myślisz że w Niemcom potrzebny jest niewykwalifikowany darmozjad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, man on the mоon napisał:

oczywiście że jest a kto myślisz że kto tam zapierrdala w najgorszych pracach? wykwalifikowani Niemcy?

Niemcy to kraj który ma obecnie w europie największe zapotrzebowanie na pracowników

Owszem jest zapotrzebowanie na pracowników ale na fachowców posuadających staż pracy ale jak chcesz sprzątać no to może się na coś złapiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, man on the mоon napisał:

każdy jakoś zaczynał i żadna praca nie hańbi, najważniejsze to iść do przodu...

Ale ty zaczynasz już z jakieś 12 lat i zaczynasz zaczynasz i zaczynasz a piszesz - niedługo, będę kiedyś itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, man on the mоon napisał:

to wszystko przez matke ona mnie blokuje i ciągnie nie w dół

sama nic kopmletnie w życiu nie osiągnęła ma ponad 50 lat zapierrdala za 1600 zł miesiecznie i ma 100 tys zł długów nigdzie w życiu nie była, nic nie ma

i uważa że ja musze mieć gorzej niż ona

50 lat to ma ale moja mama, a zwiedziłam bardzo dużo, nie ma roku żebym.nie zwiedzała jakiegoś europejskiego miasta, i nie pracuje za 1600zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, man on the mоon napisał:

to wszystko przez matke ona mnie blokuje i ciągnie nie w dół

sama nic kompletnie w życiu nie osiągnęła ma ponad 50 lat zapierrdala za 1600 zł miesiecznie i ma 100 tys zł długów nigdzie w życiu nie była, nic nie ma

i uważa że ja musze mieć gorzej niż ona

tak mi zniszczyła mózg że ja nie potrafiłem nic zrobić...

nie potrafiłeś? nadal nie potrafisz i co gorsza nawet nie zamierzasz tego zmienić, ani do pracy, ani wynieść się od matki, ani do psychiatry, nie robisz totalnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 godzin temu, Gość Gość napisał:

On nie jest chory tylko.leniwy a na to nie ma leków

Nie sądzę. Myślę , że ma problemy psychiczne, depresję, ogromne kompleksy, fobię społeczna. Każdy w jego wieku chciałby zarabiać pieniądze, mieć dziewczynę, albo nawet już żonę , podróżować. On jest zablokowany. Nie ruszy bez leków i terapia też będzie potrzebna, żeby rozpracować jego leki. Ma np. wielki kompleks odstających uszu, uważa, że przez to dziewczyny się go brzydzą. Może kiedyś w dzieciństwie ktoś mu z tego powodu dokuczał, dzieci potrafią być okrutne. A traumy z dzieciństwa potrafią rzutować na całe dorosłe życie , więc trzeba je rozpracować u terapeuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Za późno tym bardziej że jedyne co się w swoim życiu nauczyłaś to siedzieć przed komputerem ty nie stoisz w miejscu ty cały czas co cofasz się 

Jeszcze na nic nie jest za późno! On  nie ma nawet trzydziestki. Nie róbcie z niego starca. Tak na marginesie czytałam ostatnio, że ludzie studiują nawet po pięćdziesiątce . Na jakimś topiku ktoś napisał, że na medycynie studiowała 55-letnia kobieta . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, man on the mоon napisał:

to prawda bardzo mi dokuczali przez to 

nawet moja matka z ojcem wyśmiewali sie z moich uszu

Przemo, ludzie są  zlosliwi i okrutni. Wyśmiewają się z grubych, okularnikow, tych z dużym nosem, itd. Nikt nie jest idealny. Nawet te modelki, co tak namiętnie oglądasz w necie mają mocny makijaż , są po zabiegach medycyny estetycznej,  operacjach plastycznych i podrasowane   fotoszopem. Jak te uszy są dla ciebie takim problemem i tak cię blokują to zarob na operację plastyczną, wiele osób poddaje się takiej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, man on the mоon napisał:

marze o takiej operacjii od 15 roku życia...

No to na co czekasz? Biegnij do psychiatry, niech ci ustawi leki i skieruje na terapię. Obawiam się, że bez tego nie dasz rady pracować. Masz silną motywację. Podleczyc się, żeby pójść do pracy i zarobić na operację, która jest twoim marzeniem od 12 lat. A jeżeli chodzi o pracę to jak najbardziej można zacząć od sprzątania, żadna praca nie hańbi , no chyba, że chodzi o najstarszy zawód świata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Leżaczek napisał:

Dnia 17.03.2019 o 17:48, mаn on the moon napisał: nie byłem u lekarza bo nie mam ubezpieczenia X do psychiatry nie trzeba mieć nfz tak tutaj pisze https://www.poradnikzdrowie.pl/sprawdz-sie/niezbednik-pacjenta/kiedy-pacjent-nieubezpieczony-moze-bezplatnie-korzystac-ze-swiadczen-n-aa-45qA-rd2S-VptA.html 

Lezaczek, też mi się wydawało, że do psychiatry nie trzeba ubezpieczenia. Dzięki za informacje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Leżaczek napisał: no tak samo kobieta w ciąży, zresztą jak ktoś coś się stanie nie ma nfz i udzielą pomocy nie ma oszczędności i dochód za mały to pomoc społeczna płaci za rachunek i daje nfz na kwartał 

No o tym to nie wiedziałam, myślałam, że rachunek za szpital trzeba pokryć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guwno

Przemo, to nonsens tobie cokolwiek tłumaczyć, dopóki sam się nie ruszysz z jakiegokolwiek powodu, to można ci tłuc do łba różne rzeczy i nic z tego nie wynika. To trwa 11 lat. Szkoda tylko marnować kolejne lata, ale to już twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Leżaczek napisał:

3 minuty temu, Gość Gość napisał: No o tym to nie wiedziałam, myślałam, że rachunek za szpital trzeba pokryć samemu. X trzeba jak masz oszczędności lub dochód powyżej 500-600 na osobę coś takiego 😕

Dzięki za informacje. Myślę, że wielu osobom się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×