Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Quiro

Jest mi wstyd

Polecane posty

Gość Quiro

-23 lata, dziewica

-mieszkam z rodzicami,którzy mnie utrzymują

-mieszkam w tzn Polsce B

-pracowałam raz w życiu w sklepie za 6.50zł/h

-od 5 lat jestem bezrobotna

-wykształcenie podstawowe

-0 znajomych 0 kontaktu z mężczyznami

-jestem uzależniona od komputera i gram nawet po 10h dziennie

-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja

-brak prawka

-nie umiem rozmawiać z ludźmi

- zawsze robię z siebie ...kę

-jestem ładna, ale głupia

-mam też wade wzroku   

Przegrałam życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju. Nie chce żyć. Chciałabym nie żyć. Ale boję się zabić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jeszcze wszystko przed tobą!!!🙂 ciesz się,  że masz rodziców. Zbierz się w sobie i działaj!  Znajdź pracę i wyrwij się z tej stagnacji. Powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neptun

no cóż na własne życzenie tak masz wygodnie ci to nic nie robisz w kierunku zmiany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikkki

I prawidłowo,  pasożycie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

w jakie gry grasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
Przed chwilą, Gość Pola napisał:

w jakie gry grasz? 

Zamkniecie mi granice na zawsze?Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Quiro napisał:

-23 lata, dziewica

-mieszkam z rodzicami,którzy mnie utrzymują

-mieszkam w tzn Polsce B

-pracowałam raz w życiu w sklepie za 6.50zł/h

-od 5 lat jestem bezrobotna

-wykształcenie podstawowe

-0 znajomych 0 kontaktu z mężczyznami

-jestem uzależniona od komputera i gram nawet po 10h dziennie

-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja

-brak prawka

-nie umiem rozmawiać z ludźmi

- zawsze robię z siebie ...kę

-jestem ładna, ale głupia

-mam też wade wzroku   

Przegrałam życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju. Nie chce żyć. Chciałabym nie żyć. Ale boję się zabić. 

Nie wiedziałem, że dziewczyny też grają tyle w gry komputerowe. Jak możesz to napisz w co grywasz ciekawego. Spróbuj machnąć może maturę, a jak ci się będzie chciało to może jakieś studia. Ja na studiach otwarłem się dopiero na ludzi. Byłem w końcu wcześniej tym, którego ostatniego wybierali na wf, ale za to bramkarzem byłem dobrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Pomyśl

Właśnie zrobiłaś listę rzeczy, które chcesz zmienić.

Na Twoim miejscu zaczęła bym od dołu i pięła się w górę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość x

23 lata, to jeszcze młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk
43 minuty temu, Gość Pola napisał:

w jakie gry grasz? 

Podpinam się pod pytanie.

A resztą się nie przejmuj. Zajmij się rodzeniem dziećmi, większość kobiet niepracujących tak robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tak, twój problem to brak bolca, gdybyś go miała niewiele różniłabyś się od przeciętnej baby, nawet na + brak kontaktu z facetami (przynajmniej nie zdradzisz) i grasz w gry, a do tego ładna , no ekstra, tylko w domu coś zrób i git 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oskar89
1 godzinę temu, Gość gość x napisał:

23 lata, to jeszcze młodość

Po 25 roku życia baby juz pruchnieją,  a po 30stce to już w ogóle, więc dużo czasu to nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mniejszy przegryw

dzięki takim postom czuje sie lepiej thx 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No cóż

Faktycznie kiepsko. Co na to twoi rodzice? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusz dvpe
5 godzin temu, Gość Quiro napisał:

-23 lata, dziewica

-mieszkam z rodzicami,którzy mnie utrzymują

-mieszkam w tzn Polsce B

-pracowałam raz w życiu w sklepie za 6.50zł/h

-od 5 lat jestem bezrobotna

-wykształcenie podstawowe

-0 znajomych 0 kontaktu z mężczyznami

-jestem uzależniona od komputera i gram nawet po 10h dziennie

-całe osiedle na mnie plotkuje i sie ze mnie śmieja

-brak prawka

-nie umiem rozmawiać z ludźmi

- zawsze robię z siebie ...kę

-jestem ładna, ale głupia

-mam też wade wzroku   

Przegrałam życie i wszystko co jest możliwe jestem chyba najwiekszym przegrywem w kraju. Nie chce żyć. Chciałabym nie żyć. Ale boję się zabić. 

tu praca, tylko trzeba chcieć, biorą z ulicy nawet

 https://m.youtube.com/watch?v=DEgXbJAxRZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyrafa

Podstawowe? Przeciez obowiazek szkolny jest do 18 roku zycia, wiec jak to sie stalo, ze skonczylas tylko na podstawowce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Zyrafa napisał:

Podstawowe? Przeciez obowiazek szkolny jest do 18 roku zycia, wiec jak to sie stalo, ze skonczylas tylko na podstawowce?

Mogła zacząć szkołę średnią i jej nie skończyć i została z podstawowym. U mnie w technikum, w 3 klasie dziewczyna wzięła papiery, była już pełnoletnia, więc mogła - powodem była emigracja za granicę z rodziną (no i jak się okazało tam też jej nie skończyła;p), jest po podstawówce, a szła zgodnie z rocznikiem, po prostu zrezygnowała przed ukończeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przegryw

Jestem po studiach , ale tak to kropka w kropkę. Cierpię na fobie społeczną i mam 27 lat, więc jeszcze gorzej niż u ciebie,  nawet nigdy się nie całowałam... Ja się już się ze swoją sytuacją pogodziłam.... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja jestem po studiach, mam 25 lat i pracuje, praca co prawda niezbyt fajna i rodzina mowi, ze ponizej moich kwalifikacji (ja tak nie twierdze, bo chyba jestem glupia, wiec moze byc...) ogolnie mozna przezyc. Nie mialam nigdy chlopaka, kolezanki jakies mam, ale glownie w domu siedze i jestem uzalezniona od internetu. Nic mi sie za bardzo nie chce. Ladna podobno tez jestem i ktostam podrywal, tzn jak zmusilam sie ze 3-4 razy w zyciu na impreze na ktorej zasypialam z nudow bo nie lubie tych imprez i rzygam ludzmi. Facetami tez. Nie chce mi sie dzieci nikomu rodzic ani miec rodziny. Mam to w dupie wszystko. Nie chce mi sie nic. W...iaja mnie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

ja jestem po studiach, mam 25 lat i pracuje, praca co prawda niezbyt fajna i rodzina mowi, ze ponizej moich kwalifikacji (ja tak nie twierdze, bo chyba jestem glupia, wiec moze byc...) ogolnie mozna przezyc. Nie mialam nigdy chlopaka, kolezanki jakies mam, ale glownie w domu siedze i jestem uzalezniona od internetu. Nic mi sie za bardzo nie chce. Ladna podobno tez jestem i ktostam podrywal, tzn jak zmusilam sie ze 3-4 razy w zyciu na impreze na ktorej zasypialam z nudow bo nie lubie tych imprez i rzygam ludzmi. Facetami tez. Nie chce mi sie dzieci nikomu rodzic ani miec rodziny. Mam to w dupie wszystko. Nie chce mi sie nic. W...iaja mnie ludzie.

A dobrze ci w tej sytuacji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A kto płaci Twoje rachunki, kupuje ubrania,  opłaca komputer? Jesteś po prostu leniwa. Uczyć się nie chciało, pracować się nie chce. Nie wstyd ci, dorosłej, nic nie robić i siedzieć na garnuszku u rodziców? I jeszcze się tutaj żalić, jak ci źle?? Wybacz, ale pracuję od 16go roku życia, godząc pracę ze szkołą, podnosząc kwalifikacje, zmieniając pracę na lepszą, więc ci nie współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O rany
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A kto płaci Twoje rachunki, kupuje ubrania,  opłaca komputer? Jesteś po prostu leniwa. Uczyć się nie chciało, pracować się nie chce. Nie wstyd ci, dorosłej, nic nie robić i siedzieć na garnuszku u rodziców? I jeszcze się tutaj żalić, jak ci źle?? Wybacz, ale pracuję od 16go roku życia, godząc pracę ze szkołą, podnosząc kwalifikacje, zmieniając pracę na lepszą, więc ci nie współczuję.

Kurczę, agresja i robienie wyrzutów,  co najmniej jak to ty byś jej te rzeczy opłacała. Znasz stanowisko jej rodziców?  Czy im to odpowiada, czy nie, bo wiesz..to ich pieniądze i mogą utrzymywać kogo tylko chcą, jeśli chcą?  Dziewczyna pisze, że chce sie zabić,  a ty uwagi o kasę jej robisz,  tragedia. Skoro nie utrzymuje z nikim kontaktów i nie funkcjonuje normalnie, to problem raczej jest. Masakryczne myślenie,  po twoim wpisie od razu przedstawił mi się obraz osoby, która na słowo "depresja" - reaguje : "do roboty!  zaraz smutki przejdą! ",  "za dobrze ci" 

 

1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

 Nie wstyd ci, dorosłej, nic nie robić i siedzieć na garnuszku u rodziców? 

Nazwa tematu wskazuje na to,  że chyba jej z tym wstyd. Ale co ja tam wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wybacz, ale pracuję od 16go roku życia, godząc pracę ze szkołą, podnosząc kwalifikacje, zmieniając pracę na lepszą, więc ci nie współczuję.

przeciez 16 latek to dopiero co z gimnazjum wyszedł.... w takim wieku dziecko powinno się uczyć i tylko na tym skupić  a nie pracować.co za patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.03.2019 o 16:28, Gość Ikkki napisał:

I prawidłowo,  pasożycie! 

Zamknij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A kto płaci Twoje rachunki, kupuje ubrania,  opłaca komputer? Jesteś po prostu leniwa. Uczyć się nie chciało, pracować się nie chce. Nie wstyd ci, dorosłej, nic nie robić i siedzieć na garnuszku u rodziców? I jeszcze się tutaj żalić, jak ci źle?? Wybacz, ale pracuję od 16go roku życia, godząc pracę ze szkołą, podnosząc kwalifikacje, zmieniając pracę na lepszą, więc ci nie współczuję.

Nie porównuj siebie do kogoś, kto może ma depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Ilona napisał:

przeciez 16 latek to dopiero co z gimnazjum wyszedł.... w takim wieku dziecko powinno się uczyć i tylko na tym skupić  a nie pracować.co za patologia

Dokładnie, jestem tego samego zdania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 18.03.2019 o 19:06, Gość Przegryw napisał:

Jestem po studiach , ale tak to kropka w kropkę. Cierpię na fobie społeczną i mam 27 lat, więc jeszcze gorzej niż u ciebie,  nawet nigdy się nie całowałam... Ja się już się ze swoją sytuacją pogodziłam.... 

 

A leczysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia ‎19‎.‎03‎.‎2019 o 00:00, Gość Gość napisał:

A dobrze ci w tej sytuacji? 

Moze byc, gdybym byla wolna od ludzi calkiem to by bylo lepiej. Nie da rady tak calkiem sie odciac. Na codzien moge wytrzymac chamstwo i brak wyrozumialosci bo nigdy tych ludzi nie spotkam a tak to moge byc sama i miec spokoj. z rodzina ok, brat podobny do mnie i sie dogadujemy. Faceta nie chce bo bedzie wymagal i na glowe mi wejdzie a ja chce swiety spokoj. Takze zle nie jest a w weekend jak moge sama siedziec to czuje sie najlepiej. Najszczesliwsza bylam na samotnym wyjezdzie w wakacje ktory trwal miesiac. A tak to trzeba sie uzerac z ludzmiehhh. Nienawudze tego ludzie wysysaja z ciebie energie jak wampiry..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Wina rodziców, bo utrzymują dorosłego nieroba. Nic tak nie leczy "depresji" jak wizja braku dachu nad głową i pustego brzucha. Od razu idzie się smażyć burgery w maku z pieśnią na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×