Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawy42

Na czym stoimy?

Polecane posty

Cześć jestem tutaj nowy więc pomyślałem , że się podzielę moimi doświadczeniami więc do rzeczy . Poznałem dziewczynę na portalu randkowym(miesiąc znajomości) , pisaliśmy naprawdę długo codziennie o wszystkim jakbyśmy znali się lata . W końcu zaproponowałem spotkanie , zgodziła się bez żadnego ale . Pojechałem , spotkaliśmy się naprawdę miło spędziliśmy czas zabrała mnie wszędzie aby mi pokazać miasto , również w jakieś miejsca gdzie było romantycznie . Było super . Rozmowa wciąż się kleiła nawet lepiej jak w internecie . Opowiadała mi o swoich ostatnich związkach w szczególności o jednym ośmioletnim gdzie miała już się zaręczyć , ale facet zaczął traktować ją z góry ogólnie robił jej wszystko pod górkę i się rozstali (minął rok odkąd się z nim rozstała ) . Będąc w jednym z romantycznym miejscu sami bez towarzystwa , żeby się nie krępowała chciałem stworzyć atmosferę i chociażby ją pocałować , zeby wiedziała co konkretnie czuję , jednak za nim chciałem to zrobić powiedziała mi , że potrzebuje czasu , że ciągle mnie poznaję i traktuje mnie jak dobrego znajomego na którym jej naprawdę (naprawdę podkreśliła , zaznaczyła dosadnie ) zależy , dlatego zrezygnowałem żeby tego wszystkiego nie zepsuć co narazie jest pomiędzy nami . Zaproponowała , że kolejny raz ona przyjedzie do mnie jak załatwi sobie wolne i spędzimy kolejne miłe chwile (dzieli nas trochę km ale nie widzimy w tym problemu nie jest to dla nas przeszkodą) . I tu się pojawia moje pytanie co dalej robić , jakieś pomysły ? Dać jej czas na określenie się i otwarcie się czy może zaryzykować i postawić wszystko na jedną karta z nadzieją na Happy end ? Proszę o pomoc , bo tak naprawdę nie wiem na jakim etapie jesteśmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Myślę, ze pośpiech nie jest wskazany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie spiesz się. Daj jej się poznać. Z pocałunkiem poczekaj aż wytworzy się wieź, którą zbudujecie podczas spotkań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady , będę cierpliwy nie poznałem jeszcze takiej kobiety . Myślę , że największy problem sprawia jej , że zbyt szybko się otworzy i znów się przejedzie na kolejnym facecie. A w ogóle jak wyczuć ten moment kiedy będzie miała ochotę i jak długo czekać (mowa o zwykłym pocałunku żadnym stosunku)? Z przytulaniem nie ma takiego problemu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony

Olej ją to poleci za toba wszedzie. Sprawdzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olac w jakim sensie? Mam się w ogóle nie odzywać nie nawiązywać pierwszy kontaktu przez Messenger / SMS czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym napisała okaz zainteresowanie, to wtedy będzie twoja do póki się nie skapnie że się bawisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 godzin temu, Ciekawy42 napisał:

Dzięki za porady , będę cierpliwy nie poznałem jeszcze takiej kobiety . Myślę , że największy problem sprawia jej , że zbyt szybko się otworzy i znów się przejedzie na kolejnym facecie. A w ogóle jak wyczuć ten moment kiedy będzie miała ochotę i jak długo czekać (mowa o zwykłym pocałunku żadnym stosunku)? Z przytulaniem nie ma takiego problemu 🙂

To dopiero miesiąc znajomości. Minie trochę czasu zanim ona Ci zaufa. Skup się na budowaniu więzi. Na pocałunki przyjdzie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za obecne rady , chciałbym żeby coś z tego było . Nie chciałbym , żeby miała duży dystans do mnie 🙂 . Jest strasznie zabiegana a i tak potrafi zawsze chwilkę dla mnie znaleźć . Nie chciałbym zepsuć czegoś co zapowiada się obiecująco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Skoro zabiegana potrafi znaleźć czas dla Ciebie to znaczy, że myśli o Tobie. Nie nabierze dystansu, nie martw się. Dbaj tylko o Nią. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy mówiła mi , że zachowuje dystans narazie bo się boi że ja zranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Polecam samemu zachować dystans i nie napalać się. Będzie chciała to przyjedzie. Jeśli będzie zwlekała zbyt długo kij jej w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba rację jak będzie chciała kontaktu to sama go okaże , jak narazie nie pisze do niej aby też miała chwilę czasu na zastanowienie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Wiesz... Zawsze możesz co jakiś czas napisać miłe słowa typu "miłego dnia" czy cokolwiek co uświadomi jej, że pamiętasz i jest ważna.  Jeśli odpowiedzi będą zdawkowe to daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki 🙂 aczkolwiek narazie odpisuje , że nie przeszkadzam i że spędza czas z rodziną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

I nie bombarduj jej wiadomościami. Jeśli tęskni to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna jak nie głupia, to nie dziwne, że ma dystans. Teraz pełno takich, którzy zwłaszcza przez Internet szukają raczej przygód niż sensownej relacji, więc może ona chce się upewnić, że nie jesteś jednym z tych, co liczą tylko na jedno, a potem im się odwidzi.

Zgadzam się z tym bombardowaniem - dbaj o komunikację, ale nie inicjuj jej non stop, tzn. sprawdź od czasu do czasu, czy sama się odezwie jak pomilczysz. To raczej nie zaszkodzi a i dla Ciebie będzie zdrowsze, niż ciągłe szukanie kontaktu i wkręcanie się przesadne.

Nie wiem, na ile masz rozwiniętą wrażliwość na takie rzeczy, ale z pocałunkami to zwykle samo jakoś wychodzi, przynajmniej z moich doświadczeń wynika, że się czuje, że moment jest odpowiedni. Jeśli nie umiesz wyczuć, ćwicz się w tym - wyczuwanie czego pragnie kobieta przyda Ci się na całe życie. Jeśli będziesz pewien, że atmosfera zrobiła się romantyczna i że ona też chce pocałunku, to całuj, mniej istotne, czy to będzie za tydzień, czy za miesiąc, to tak naprawdę zależy od niej, czy otworzy Ci furtkę do tego. Poczytaj sobie o mowie ciała, a przede wszystkim obserwuj, nie tylko ją, ale i koleżanki, pary, ludzi, którzy wydają się mieć głębsza więź. Wiele się można nauczyć od innych, jeśli tylko ma się otwarte oczy na świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatne rady , jak mi powiedziała człowiek uczy się całe życie ucz się i ty 🙂 i zachichotała . 🙂 Naprawdę mi pomagacie i bardzo to doceniam. Dziękuję wszystkim z osobna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×