Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aaa

Kwiecień prawie wydziabała sobie oko nożem

Polecane posty

Gość xyz

Mnie bardzo rozbawiło jak Aga w którymś tam filmie mówiła, że po tej wodnej głodówce robiła badania krwi i wszystkie wyniki ma w normie. Jasne. Zjedzenie mango i papai nie wyrówna magicznie, na dodatek w tak krótkim czasie, wszystkich niedoborów po trzytygodniowym niejedzeniu. Nie trzeba być lekarzem ani inżynierem z AGH żeby to wiedzieć. Sama miałam duże niedobory po poważnej chorobie i wiem jak długo się z tego wychodzi. Zdecydowała się na tę głodówkę - ok, jej wybór, głupi bo głupi, ale ma prawo robić co chce. Tylko niech nie wmawia ludziom, że po niej jest tak cudownie. Ba, mogłaby nawet wykorzystać tę sytuację i pokazać swoją dietę w powrocie do normy, promując te swoje owocki jako lek na wszystko. Ups, ale czy same owoce wystarczą? :(

A mnie wkurza fakt, że ignoruje komentarze i ich nie publikuje - te komentarze które wytykają błędy w jej filmach. Napisałam jej komentarz bazując się na tym co znalazłam w badaniach naukowych (wideo o cukrze) + tego co dowiedziałam się na swoich wykładach z biologii. Oczywiście go nie opublikowała.

• Confused 1

22 godziny temu, drastic napisał:

A mnie wkurza fakt, że ignoruje komentarze i ich nie publikuje - te komentarze które wytykają błędy w jej filmach. Napisałam jej komentarz bazując się na tym co znalazłam w badaniach naukowych (wideo o cukrze) + tego co dowiedziałam się na swoich wykładach z biologii. Oczywiście go nie opublikowała.

Bo ona zna tylko własną prawdę 

Gość Ahaaa

Pod najnowszym filmikiem pojawiły się komentarze dotyczące oczyszczania. Aga pytana o to kiedy uzna że jest już oczyszczona stwierdziła że to baaardzo długi proces (że ona była tylko 22 dni na głodówce a truła się przez 20 lat niezdrowym jedzeniem!) i tak naprawdę w dzisiejszych czasach nie można oczyścić się w 100 % ze względu na zły stan środowiska. Serio, ona jest chora na łeb. Skąd jej się biorą te porąbane poglądy??? 

Gość Gość
12 minut temu, Gość Ahaaa napisał:

Pod najnowszym filmikiem pojawiły się komentarze dotyczące oczyszczania. Aga pytana o to kiedy uzna że jest już oczyszczona stwierdziła że to baaardzo długi proces (że ona była tylko 22 dni na głodówce a truła się przez 20 lat niezdrowym jedzeniem!) i tak naprawdę w dzisiejszych czasach nie można oczyścić się w 100 % ze względu na zły stan środowiska. Serio, ona jest chora na łeb. Skąd jej się biorą te porąbane poglądy??? 

Ale tu akurat ma rację?

Gość Ahaaa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale tu akurat ma rację?

No z tym środowiskiem to i owszem ma rację ale cała reszta? Gdzie niby jej zdaniem te toksyny się gromadzą? Skoro każdy człowiek ma narządy służące do oczyszczania organizmu z niepotrzebnych substancji ? ona sama sobie przeczy bo z jednej strony pieje z z zachwytu nad mądrością organizmu, że powinniśmy słuchać sygnałów które nam daje itp a z drugiej strony twierdzi że nie jest w stanie przez długi czas oczyscic się z tego co fundowała sobie przed przejściem na fruta. Od dwóch lat je tylko owoce, była na sokach, potem nie jadła nic i nadal jej zdaniem nie jest oczyszczona? To zakrawa na psychozę. 

8 minut temu, Gość Ahaaa napisał:

No z tym środowiskiem to i owszem ma rację ale cała reszta? Gdzie niby jej zdaniem te toksyny się gromadzą? Skoro każdy człowiek ma narządy służące do oczyszczania organizmu z niepotrzebnych substancji ? ona sama sobie przeczy bo z jednej strony pieje z z zachwytu nad mądrością organizmu, że powinniśmy słuchać sygnałów które nam daje itp a z drugiej strony twierdzi że nie jest w stanie przez długi czas oczyscic się z tego co fundowała sobie przed przejściem na fruta. Od dwóch lat je tylko owoce, była na sokach, potem nie jadła nic i nadal jej zdaniem nie jest oczyszczona? To zakrawa na psychozę. 

AiA chyba przecenia swój organizm. Wiadomo, że dietą można wiele zdziałać, ale nie zawsze, a mam wrażenie, że ona poleciłaby głodówkę każdemu, ślepi odzyskują wzrok, głusi zaczynają słyszeć...

Gość Karo
5 minut temu, Gość Kaia napisał:

Dlaczego ten pies jest cały czas w szelkach ?

Wzięła przykład ze swojej koleżanki juciubowej - Jujki Kobusowej. Ona też trzymała psa w domu w szelkach, sorry, w puszorku. Ale ta już wygnała psa, bo okazał się zbyt duży i zbyt dużo uwagi trzeba było mu poświęcić, a leń tego już nie ogarnął. 

Ogólnie rzecz ujmując to czytałam ostatnio kilka artykułów, które zgodnie twierdziły,że "detoks" to czysty marketing. Nasz organizm tego nie potrzebuje, bo ma skórę, nerki i wątrobę do oczyszczania się z toksyn. Jedyne co trzeba nam robić to mieć dobrą dietę i higienę życia, i pić regularnie wodę. 

Nie potrzeba nam głodówek czy postów sokowych,żeby oczyścić się z toksyn.

Gość Prawdaa
8 godzin temu, drastic napisał:

Ogólnie rzecz ujmując to czytałam ostatnio kilka artykułów, które zgodnie twierdziły,że "detoks" to czysty marketing. Nasz organizm tego nie potrzebuje, bo ma skórę, nerki i wątrobę do oczyszczania się z toksyn. Jedyne co trzeba nam robić to mieć dobrą dietę i higienę życia, i pić regularnie wodę. 

Nie potrzeba nam głodówek czy postów sokowych,żeby oczyścić się z toksyn.

Ale ci ludzie się mylą, tylko ona ma monopol na prawdę objawioną. I to nie tylko w kwestiach zdrowotno-zywieniowych ale także jeżeli chodzi o wychowanie dzieci, życie małżeńskie i co tam jeszcze można wymyślić. Jak żyje nie widziałam nigdy osoby tak przekonanej o swojej racji, zamkniętej na inne poglądy...

43 minuty temu, Gość Prawdaa napisał:

Ale ci ludzie się mylą, tylko ona ma monopol na prawdę objawioną. I to nie tylko w kwestiach zdrowotno-zywieniowych ale także jeżeli chodzi o wychowanie dzieci, życie małżeńskie i co tam jeszcze można wymyślić. Jak żyje nie widziałam nigdy osoby tak przekonanej o swojej racji, zamkniętej na inne poglądy...

No niestety. I chociaż nie wiem w jak miłe i nie hejterskie słowa byś ubrał swoje zdanie, w którym się nie zgadzasz z jej teoriami to i tak nie przejdzie. A jeśli przejdzie to dostaniesz normalizujący wykład od AIA albo jej wyznawczyń 

Gość gosc

Przez Kaśkę-Palmę pozbyłam się wyrzutówtów sumienia, że mięso mi smakuje i myślenia, że weganizm jest jedynie słuszną i zdrową dietą, oraz że nie ma tzw. hejtu. Autentycznie, po przepracowaniu stwierdzenia 'emocjonalny r'z'y'g' nie zdarzyło się, aby mnie dotknęło to co ludzie piszą/mówią. Czytam/słyszę i nie mam reakcji obronnej w postaci nerwu czy wqrwu, nie musze udowadniać swojej racji, bo paw emocjonalny innych mnie dziwi i coraz częściej śmieszy. Ba, mając tą świadomość jest bardzo łatwo sterować emocjami i zachowaniem innych ;)

Za mięcho i emocjonalne pawie zawsze i wszędzie będę jej dziękowała :) a reszta mi wisi i powiewa, czy kreuje się w necie na bogaczkę, czy wieśniarę, czy opowiada bajki czy mówi prawdę etc. Nie chcę - nie oglądam, najprostsza i najmądrzejsza zasada, którą stosuję i Wam też polecam :)

Gość xyz

Właśnie natrafiłam na ciekawy artykuł:

https ://www. donald. pl/artykuly/ 7BpjJHC3/ weganska-influencerka-przylapana-z-ryba-na-talerzu-zaluje-tego-popelnilam-blad

Już kij z tą rybą, ale zwróćcie uwagę na akapit o efektach postu wodnego. Ktoś ma ochotę podesłać Adze? 🙃

Gość Gosc
13 minut temu, Gość xyz napisał:

https ://www. donald. pl/artykuly/ 7BpjJHC3/ weganska-influencerka-przylapana-z-ryba-na-talerzu-zaluje-tego-popelnilam-blad

Już kij z tą rybą, ale zwróćcie uwagę na akapit o efektach postu wodnego. Ktoś ma ochotę podesłać Adze? 🙃

Przynajmniej wiemy już co ją czeka i nie trzeba jej dalej obserwować.

Gość Gosc
28 minut temu, Gość xyz napisał:

Wow, czyli nie taka zdrowa ta dieta wegańska. Aga twierdzi, że brak miesiączki jest ok. 

Gość Gosc
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wow, czyli nie taka zdrowa ta dieta wegańska. Aga twierdzi, że brak miesiączki jest ok. 

Coo??? Kiedy tak powiedziała i jak to argumentowała?

21 minut temu, Gość Gosc napisał:

Coo??? Kiedy tak powiedziała i jak to argumentowała?

Powiedziała że okres to zanieczyszczenia organizmu u kobiety, i że jego brak to nic złego, wręcz przeciwnie 🙂 pisała o tym na insta 

Gość Gosc

Ciekawe kiedy osiągnie stan absolutnego oczyszczenia, skoro twierdzi, że NADAL nie jest oczyszczona. Swoją drogą ona naprawdę powinna się leczyć psychicznie ,bo to już dawno przestało być śmieszne. Ciekawe kiedy suchy znajdzie sobie nową aqua pair.

Gość Marianka

O ludzie, ona się dalej oczyszcza...Ja piernicze, tu już psycholog nie pomoże, nie wiem czy psychiatra da radę... co jest nie tak z tymi ludzmi?!

Gość Gość
2 godziny temu, Gość xyz napisał:

Czyli taka amerykańska Aga, surowizna i głodówka, tylko tamta trochę mądrzejsza bo jak widać po tej rybie posłuchała lekarzy

Ten typ ludzi będzie się wiecznie oczyszczać. Już AIA o tym mówi, że nigdy jej się nie uda, bo zanieczyszczenie w powietrzu sprawia, że... 🤦

Do usranej śmierci będą się oczyszczać z każdego "zlego" elementu w ich ciele. Ciekawe tylko co z tego ciała zostanie. 

PS - czy tylko ja zeszłam na mini zawał serca jak zobaczyłam jak jej mężulek daje Kwietniowi noz do pokrojenia melona i ona niemal co sobie palce pociachała?

Gość Gosc

Oj tam, jak sobie w końcu przytnie połowę ręki, to może w końcu zobaczą że to jest dziecko.

Gość Gosc
12 godzin temu, Dorisyehh napisał:

Powiedziała że okres to zanieczyszczenia organizmu u kobiety, i że jego brak to nic złego, wręcz przeciwnie 🙂 pisała o tym na insta 

OMG!!! Ona jest chora psychicznie, serio. Nigdy w życiu większej bzdury nie czytałam. Tu psychiatra nie pomoże. Nikt nie pomoże. Została jej jedynie trumna, szkoda mi tylko tych dzieci, bo one są niewinne, że mają tak głupią matkę. 

Gość Gość

Aga o okresie: "Krwawienie na surowiznie zawsze sie zmieni. Bedzie lzejsze, krotsze, bezbolesne. Czasami faktycznie zanika. Im bardziej obfite i dlugie krwawienia tym bardziej organizm jest zanieczyszczony. Sa kobiety, ktore maja owulacje, ale bez krwawien. Normalnie zachodza w ciaze i rodza zdrowe dzieci. Dzikie zwierzeta, te ktore nie zostaly udomowione, nie maja krwawien. Jedynie te, ktore sa w domu i ktore sa karmione nienaturalnym jedzeniem maja."

Gość Gość

Prawdopodobnie okres jej po prostu zanika, tak jak np. dzieje się wielu modelkom, bo też są niedożywione. A ona jest przekonana, że to jakieś cudowne oczyszczenie. Ciekawe czy jej córka nie będzie miała problemu z hormonami i miesiączką, jak od dziecka jest na takiej wybrakowanej diecie.

17 minut temu, Gość Gość napisał:

Prawdopodobnie okres jej po prostu zanika, tak jak np. dzieje się wielu modelkom, bo też są niedożywione. A ona jest przekonana, że to jakieś cudowne oczyszczenie. Ciekawe czy jej córka nie będzie miała problemu z hormonami i miesiączką, jak od dziecka jest na takiej wybrakowanej diecie.

Bankowo będzie mieć...

Gość Gość

Taki sam los ją czeka jak tą dziewczynę z artykułu wklejanego wyżej. Przed 30tką hormonalnie jak kobieta po 50 + ogólne wyniszczenie organizmu przez niedobory. I to wszystko na własne życzenie. Sama się szybciej wykończy niż potencjalny rak. Może wtedy mąż odtrąbi sukces bo koniec końców przechytrzy raka...

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.