Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Aaa

Kwiecień prawie wydziabała sobie oko nożem

Polecane posty

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość niezorientowana napisał:

Kto to jest Filapek?

youtuber

bioenergoterapia, owocki, lewatywa, medycyna zła, surowo, jeszcze raz lewatywa i te klimaty

Gość gosc

Jest taki kanał Patitv. ona ma synka rówieśnika April. Antoś miał niedawno 3 urodziny vlog z przygotowań że spotkania z rodziną i drugi ciekawszy jak miał swój specjalny dzień z rodzicami. on też jest poważny, grzeczny, ale żywszy .Pati też nie je mięsa i dziecku nie daje, ale je więcej niż same owoce. 

7 minut temu, Gość gosc napisał:

Jest taki kanał Patitv. ona ma synka rówieśnika April. Antoś miał niedawno 3 urodziny vlog z przygotowań że spotkania z rodziną i drugi ciekawszy jak miał swój specjalny dzień z rodzicami. on też jest poważny, grzeczny, ale żywszy .Pati też nie je mięsa i dziecku nie daje, ale je więcej niż same owoce. 

Ej dokładnie ten sam film dzisiaj oglądałam, Antoś jest takim szczęśliwym i żywym chłopcem! I cudowne miał te urodziny, a April taka smetna, bez życia... 

Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

W którym filmie Nate robi dymy i trzaska drzwiami?

To chyba tylko jeden krótki moment. Z kanału The Kirchners filmik "nowy członek rodziny" bodajże.

Gość Gosc

A z czego ma się cieszyć to dziecko? Opuchnięta, niedożywiona i jeszcze pewnie ją pęcherz boli lub też inne części ciała. Ale jej matka i ojciec to głupie dwa bałwany i nie zajmą się dzieckiem jak trzeba, bo przecież April jest wolna i czesc. 

Gość gość

mam wrażenie, że to dziecko jest podirytowane ciągle czymś.. wydaje mi się, że jak nie je długo to właśnie nie odczuwa głodu tylko potrzebę zjedzenia cukru i tak w kółko.. 

Gość Lola

Oni wszyscy wygladaja jakby działali w zwolnionym tempie. Zauwazylyscie ,ze Aga wiecznie opowiada,że nie ma czasu na nic i zatrudnila nowa opiekunke. Czym ona jest niby zajęta ? Gotować nie musi, nie pracuje , nie sprząta bo widać. 

Gość gość
22 minuty temu, Gość Lola napisał:

Oni wszyscy wygladaja jakby działali w zwolnionym tempie. Zauwazylyscie ,ze Aga wiecznie opowiada,że nie ma czasu na nic i zatrudnila nowa opiekunke. Czym ona jest niby zajęta ? Gotować nie musi, nie pracuje , nie sprząta bo widać. 

ma trójkę dzieci a na samych owocach nie można mieć siły.. 

Gość Lola

Nie zauwazylam zeby jakos szczegolnie sie tymi dziecmi zajmowala. Alicia jest juz duza , Owen spi , April chodzi zamulona od cukru. Nie sprzata, nie gotuje. Ten Nate jest obrzydliwy z wygladu. 

Gość axa

Najzdrowiej z nich wyglada Alicia i Owen..

Cała reszta jak ciężko chorzy ludzie, April jakby miała depresję..
Nie moge patrzeć, jak A. całuje dzieciaki z tą opryszczką, fuj.

Gość Gość

Widział ktoś kiedyś film z kanału Agi jak April przyszła do rodziców po prostu się przytulić? Tak sama z siebie. 

1 godzinę temu, zagadka24 napisał:

Oglądałam dzisiaj ten filmik z urodzin i jakoś mi się smutno zrobiło. Czemu April się nie cieszy? Wogole jacyś tacy wszyscy smutni. 

April jest taka malutka dorosła... Normalnie dziecko gdyby zobaczylo tyle balonów to by się bardzo cieszyło a ona taka bez emocji, na tych urodzinach przy torcie też.. Żal mi tego dziecka 

• Like 3

Gość gość
20 minut temu, Dorisyehh napisał:

April jest taka malutka dorosła... Normalnie dziecko gdyby zobaczylo tyle balonów to by się bardzo cieszyło a ona taka bez emocji, na tych urodzinach przy torcie też.. Żal mi tego dziecka 

przygaszona jest, ale co zrobić jak ciągle cukier cukier i cukier? to trochę jak narkoman na głodzie

22 minuty temu, Gość gość napisał:

przygaszona jest, ale co zrobić jak ciągle cukier cukier i cukier? to trochę jak narkoman na głodzie

Tak to niestety wygląda, a jak będzie dorosła i będzie chciała zjeść cokolwiek innego? Jej organizm może nie dać rady 

Gość marta

Zauwazyłam ze ostanio pod publiczkę okazują dzieciom więcej uczuc. Zauważyłyście?

Gość Katastrofa
2 godziny temu, zagadka24 napisał:

Oglądałam dzisiaj ten filmik z urodzin i jakoś mi się smutno zrobiło. Czemu April się nie cieszy? Wogole jacyś tacy wszyscy smutni. 

A mój wzrok przykuł Nate na początku filmiku. Ku rwa, ja pie rdo lę, normalnie okaz zdrowia, chodzący trup. Czy ci ludzie nie widzą ze straszą juz wyglądem? Jakas masakra! Ten facet jest jak cień, jak chory na raka. Ludzie święci, paranoja...

Gość Katastrofa
6 minut temu, Gość Katastrofa napisał:

A mój wzrok przykuł Nate na początku filmiku. Ku rwa, ja pie rdo lę, normalnie okaz zdrowia, chodzący trup. Czy ci ludzie nie widzą ze straszą juz wyglądem? Jakas masakra! Ten facet jest jak cień, jak chory na raka. Ludzie święci, paranoja...

O ku rwa, a jego głos... Jak czlowiek ktory nie jadl miesiąc albo w przedostatnim studium raka. On siły nie ma balona podniesc! Czy Aga tego nie widzi? Boze, on powoli umiera...

1 godzinę temu, Dorisyehh napisał:

Właśnie pomyślałam, że moja nastoletnia córka, której hormony szaleją i ma fochy właśnie w taki sposób by się ucieszyła, ale nie 3 letni dzieciak. 

Gość Gość Natalia Drabska

Mialam nadzieje ze na tym filmiku April bedzie sie cieszyla powie dziekuje inne dzieci przytulaja rodzicow a tam nic zero. Bez zycia. Az mi smutno bylo jak na to patrzyłam. Juz sie boje jaki bedzie Owen jak zacznie jesc owoce. Ja nie wyobrazam sobie zeby dziecko nie zjadlo czegos cieplego. A rozumiem ze to mleko od innej mamy tez jest zimne?

Gość Gość Natalia Drabska
12 godzin temu, Gość gosc napisał:

Tak jest taki kanał ale to inna bajka prawda. Antos dostaje cieple posiłki widac ze jest szczesliwy ze Pati o niego dba. 

Gość Isgsu

April to taka mała dorosła, nie ma w niej dzieciecej radości i spontaniczności. Już musi sobie sama brać jedzenie, a Aga jeszcze się z tego cieszy ze ma mniej roboty... A co ona takiego robi?? Posiłków żadnych nie przygotowywuje dla rodziny, tam każdy sobie. Co najwyżej kroi owoce ale to czasochłonne nie jest, w domu wiecznie syf. Wiecznie tylko z tym telefonem na instagramie cały czas coś wrzuca, nagrywa filmy, rozmowy na żywo z innymi weganami, chyba za bardzo pochłonął ja ten wirtualny świat. 

Gość Gosc

April nie ma styczności z innymi dziećmi, więc nie wie jak ma się zachować, nie okazuje radości, szczęścia, jest tak bardzo poważna. Przerażające. 

Gość Bea
Dnia ‎24‎-‎03‎-‎2019 o 07:14, Gość Gosc napisał:

Agnieszka po prostu nie lubi swoich dzieci i wylewa na nie wszystkie swoje frustracje. Glodzi je i pozbawia opieki medycznej, robi wszystko zeby byly nieuspolecznione i niewyedukowane. Jaka przyszlosc czeka te dzieci? Bede schorowane i glupie i dzikie jak ona i o to wlasnie jej chodzi. One nie moga miec lepiej od niej. 

Też tak uważam! 

Smutne te jej urodziny, zamiast wziąć dziecko do kina na jakąś bajkę i lody to co... Owszem zrobiła tort ale April i tak wygląda na smutną 

• Like 1

Gość Gość

Warto zwrócić uwagę jak się zachowuje April kiedy Aga chce ja przytulić. Pewnie przesadzam ale ja nie widzę specjalnej więzi April i Agi. Już bardziej April jakby lgnela do Alicji niż do swojej mamy. Mam nadzieję że April otrzyma jednak jakaś szanse i pójdzie do szkoły

Gość Pola

Owen mleko innych kobiet dostaeal do 3 miesiaca. Teraz pije konopne. Mowila o tym Aga jak rozmawiala z Odmladzanie na Surowo. 

Gość axa
27 minut temu, Gość Pola napisał:

Owen mleko innych kobiet dostaeal do 3 miesiaca. Teraz pije konopne. Mowila o tym Aga jak rozmawiala z Odmladzanie na Surowo. 

...ka z tej A.
Tak, nazwijcie mnie hejterką, ale ona po prostu eksperymentuje na tych dzieciakach.
Rozumiem, że sama próbuje się "leczyć". Ale po co jej mężowi i dwójce dzieci nieobciążonych genem Li Fraumeni  takie diety?
Ręce mi opadają z bezradnosci jak słucham tych bzdur o oczyszczaniu.

Gość gosc
9 minut temu, Gość axa napisał:

...ka z tej A.
Tak, nazwijcie mnie hejterką, ale ona po prostu eksperymentuje na tych dzieciakach.
Rozumiem, że sama próbuje się "leczyć". Ale po co jej mężowi i dwójce dzieci nieobciążonych genem Li Fraumeni  takie diety?
Ręce mi opadają z bezradnosci jak słucham tych bzdur o oczyszczaniu.

Tak jak mówiłam - ona nie lubi swoich dzieci i robi wszystko, żeby miały tak samo smutne życie, jak ona. Nie wiem, czy jest tego świadoma, czy nie - możliwe, że nie. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.