Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majka

Dziewczyny co sądzicie o odpowiedziach mojego chłopaka

Polecane posty

Mój chłopak sam z siebie powiedział że nie ma już że mną pisać bo mieszkamy razem i ma mnie na codzień jak byście zareagowały?
A gdy zapytałam jego czy kobiety za którymi się ogląda to mu się podobają czy jest nimi zauroczony to mi odpowiedział poważnym tonem że nie wie co czuje gdy ogląda się za kobietami że może trochę mu się podobają
A zapewniał mi że to ja jedyna mu się podobam i żadna inna go nie interesuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🍒dzizzy

Pomyslalabym, ze pewnie troche razi go twoj infantylny, pelen powtorzen i bledow belkot, jaki odstawiasz, a face to face tak on nie przeszkadza, gdyz moze jestes tepa, jak noga od stolu i masz iq ameby, ale przynajmniej mozna cie przeleciec 👍🏻🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc

Proponuję założyć temat pt.

Mój facet zapewnia mnie że tylko ja jedna mu się podobam i żadna inna go nie interesuje, ale mam wątpliwości ponieważ ogląda się za innymi.

(Z dnia na dzień jesteś coraz starsza i Twoja uroda się zmienia. A ile dni temu Ci to powiedział?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Ccc napisał:

Proponuję założyć temat pt.

Mój facet zapewnia mnie że tylko ja jedna mu się podobam i żadna inna go nie interesuje, ale mam wątpliwości ponieważ ogląda się za innymi.

(Z dnia na dzień jesteś coraz starsza i Twoja uroda się zmienia. A ile dni temu Ci to powiedział?)

Twoja też. Macie coś z deklami na punkcie wieku kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Ccc napisał:

Proponuję założyć temat pt.

Mój facet zapewnia mnie że tylko ja jedna mu się podobam i żadna inna go nie interesuje, ale mam wątpliwości ponieważ ogląda się za innymi.

(Z dnia na dzień jesteś coraz starsza i Twoja uroda się zmienia. A ile dni temu Ci to powiedział?)

Mamy po  22 lata wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ''króliczek'' złapany i teraz zaczyna się etap porównywania z innymi, nieznajomymi. Wobec problemów i uraz, które są w każdej relacji nieuniknione i prędzej czy później zaistnieją między Wami, każda nowa znajomość Twojego faceta będzie mu się jawiła jako idealna i warta inwestycji. Sęk w tym, czy oboje rozumiecie, na czym polega dojrzały związek i jesteście gotów nad nim pracować. W przeciwnym wypadku nie rokuje to dobrze, tym bardziej, kiedy facet jest nieświadomy własnych emocji i ''nie wie, co czuje''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Nenesh napisał:

No cóż, ''króliczek'' złapany i teraz zaczyna się etap porównywania z innymi, nieznajomymi. Wobec problemów i uraz, które są w każdej relacji nieuniknione i prędzej czy później zaistnieją między Wami, każda nowa znajomość Twojego faceta będzie mu się jawiła jako idealna i warta inwestycji. Sęk w tym, czy oboje rozumiecie, na czym polega dojrzały związek i jesteście gotów nad nim pracować. W przeciwnym wypadku nie rokuje to dobrze, tym bardziej, kiedy facet jest nieświadomy własnych emocji i ''nie wie, co czuje''.

Ale pieprzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jestes dziecinna. Moj maz tez, czasami oko zawiesi na jakiejs, pewnie nawet uzna, ze jest ladna, podoba mu sie, no i coz tego. Ja tez czasami o jakims facecie pomysle ze przystojny. To chyba normalne. Przeciez slepi nie jestesmy. Dodam iz kochamy sie na zaboj.  A no i jak sie razem mieszka to trudno jeszcze co chwila pisac do siebie.  W pracy nie ma czasu. Chociaz nam nadal zdarze sie krotkie kocham cie po 10 latach razem, napisane esem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość Ala napisał:

Jestes dziecinna. Moj maz tez, czasami oko zawiesi na jakiejs, pewnie nawet uzna, ze jest ladna, podoba mu sie, no i coz tego. Ja tez czasami o jakims facecie pomysle ze przystojny. To chyba normalne. Przeciez slepi nie jestesmy. Dodam iz kochamy sie na zaboj.  A no i jak sie razem mieszka to trudno jeszcze co chwila pisac do siebie.  W pracy nie ma czasu. Chociaz nam nadal zdarze sie krotkie kocham cie po 10 latach razem, napisane esem. 

On znajdzie sobie lepszy i inteligentniejszy model od cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 Maju myślę ze on cię kocha, inne to on pier..li!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

 Maju myślę ze on cię kocha, inne to on pier..li!

A cb by nawet nie ruszył 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ccc
3 godziny temu, Majka napisał:

Mamy po  22 lata wczoraj

To jest normalne ze facet patrzy na inną dziewczynę która jest ładna. Nie rób dymu. I po co ma pisać sms jak woli z Tobą normalnie rozmawiać to przecież tylko dobrze o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×