Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość

Gili, gili. łaskotki w łóżku

Polecane posty

Gość gość

zabawa w łaskotanie to delikatna forma zabaw w klimatach bdsm. Własnie przy zabawach w łaskotanie poczułam przyjemność z sytuacji gdy jestem zdominowana, zmuszona do uległości. Stopniowo to rozwijamy. Lubię jak po łaskotaniu, ze związanymi nad głową rękami, partner obraca mnie na brzuch i daje parę klapsów w pupę albo nawet układa z poduszkami pod biodrami tak żeby pupa była dokładnie wystawiona i wtedy parę razy paskiem leje w tyłek. Wymyśla za co jestem karana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemekk

Uwielbiam być łaskotany

Proszę piszcie kto z okolic małopolski ma ochotę na łaskotanie 

Mogę się nawet zgodzić na związanie mnie haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.08.2019 o 22:49, Gość gość napisał:

zabawa w łaskotanie to delikatna forma zabaw w klimatach bdsm. Własnie przy zabawach w łaskotanie poczułam przyjemność z sytuacji gdy jestem zdominowana, zmuszona do uległości. Stopniowo to rozwijamy. Lubię jak po łaskotaniu, ze związanymi nad głową rękami, partner obraca mnie na brzuch i daje parę klapsów w pupę albo nawet układa z poduszkami pod biodrami tak żeby pupa była dokładnie wystawiona i wtedy parę razy paskiem leje w tyłek. Wymyśla za co jestem karana.

Ja też uwielbiam takie zabawy, kiedyś mój narzeczony przywiązał mi ręce do łóżka, usiadł na biodrach i łaskotał pod pachami. Było bosko. Im bardziej go prosiłam żeby przestał tym bardziej mnie męczył 😉🙂 Drażnił się ze mną jakimiś tekstami i torturował prawie godzinę, w końcu doszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edzia76
Dnia 24.09.2019 o 15:31, NataliaGawron20 napisał:

Ja też uwielbiam takie zabawy, kiedyś mój narzeczony przywiązał mi ręce do łóżka, usiadł na biodrach i łaskotał pod pachami. Było bosko. Im bardziej go prosiłam żeby przestał tym bardziej mnie męczył 😉🙂 Drażnił się ze mną jakimiś tekstami i torturował prawie godzinę, w końcu doszłam.

W  łóżkowym repertuarze łaskotki nie są przez nas praktykowane, natomiast często mój mąż "męczy" mnie nimi podczas obłapiania mnie w ciągu dnia, oczywiście wtedy chichram się w niebogłosy, a jego to jeszcze bardziej nakręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak często łaskocze mnie w stopy, a gdy nie reaguję śmiechem to ściąga mi skarpetki i gilgocze mnie jakimś piórkiem, pędzelkiem albo szczoteczką... chichocze się wtedy do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja akurat tego bardzo nie lubię. Ale jak jestem bardzo podniecony to nie mam łaskotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×