Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Goscc

Co z ludźmi którzy nigdy w życiu nie pracowali?

Polecane posty

Gość Goscc

Zastanawia mnie co z ludźmi którzy nigdy w życiu nie pracowali? z czego będą żyć na stare lata? u mnie na osiedlu jest taki właśnie facet 35 lat matka go utrzymuję, nie pracuję bo mu się nie chce, jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChłopzewsibezpassatawTDI
10 minut temu, Leżaczek napisał:

Skąd wiesz czy ktoś nie pracuje? Teraz można przez internet zarabiać. Nie znasz jego przychodów to nie wiesz nic bo nawet do pit nie wszystko się wpisuje np. odsetek od lokat bankowych, niektóre stypendia i wiele innych. W dzisiejszych czasach nie wiadomo czy ktoś zarabia czy nie bo wychodzenie z domu nic nie mówi, może idzie na spacer.

Skończ ...ić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhhbbhb

Niby racja, napisz jeszcze coś bo dobrze gadasz. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uhhbbhb

Niby racja, napisz jeszcze coś bo dobrze gadasz. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12345

a są tacy?? chyba musieli jakiś staż mieć albo cokolwiek jakaś praca na produkcji.Chyba , że mówimy o pewnych dziewczynach , które ledwo co skończyły szkołę , nigdzie nie pracowały bo zaraz zaszły w ciąże i siedzą w domu. Ja znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika333

Może ten 35 latek ma jakiś poważny problem zdrowotny o którym nie wiesz i dlatego nie pracuje? Ale oczywiście najłatwiej kogoś oczerniać na necie. A nie na każde schorzenie dostanie się rentę. Wiem po sobie, bo też nigdy nie pracowalam. Ci co mnie nie znają pewnie też mają mnie za lenia i że "nie chce jej się pracować". A prawda taka że mam poważny problem zdrowotny i nikt mnie nie zatrudni, a renty na to nie dostane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika333

Aha. I też na pierwszy rzut oka wyglądam na zdrową. Jaka jest prawda to tylko najbliżsi wiedzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×