Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A co myślicie o zodiakalanej skorpionce?

Polecane posty

Gość gość

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

inteligentna, mądra, piękna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

to samo co o zodiakalnej lwicy, wadze, rybie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

skorpionka po przeżyciach ma nowe siły (Bóg jej daje) Czasami myślę, ze te znaki mają pokazywać, jak przez nie Bóg działa. Bowiem po najgorszej traumie życia, skorpionka podniesie się (to już jest Boże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

jak się zakocha, to na śmierć i życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
6 minut temu, Gość gość napisał:

skorpionka po przeżyciach ma nowe siły (Bóg jej daje) Czasami myślę, ze te znaki mają pokazywać, jak przez nie Bóg działa. Bowiem po najgorszej traumie życia, skorpionka podniesie się (to już jest Boże)

o Dżizas!🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skorpionica

Na zewnątrz silna, w głębi delikatna marzycielka. Zrozumie ja Pan ryba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bingo

Hahahahahahahaha tylko tyle napiszę. Może jeszcze dodam: tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Gość gość napisał:

skorpionka po przeżyciach ma nowe siły (Bóg jej daje) Czasami myślę, ze te znaki mają pokazywać, jak przez nie Bóg działa. Bowiem po najgorszej traumie życia, skorpionka podniesie się (to już jest Boże)

Jak sprowokujesz albo zajdziesz za skórę skorpionce... To nie jesteś już wtedy taki pewien czy od samego Boga dostała moce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Ogladalam jakis filmik na YT i facet mówił, ze jest to samodestrukcyjny znak : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Ogladalam jakis filmik na YT i facet mówił, ze jest to samodestrukcyjny znak : ) 

daj linka proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

daj linka proszę

Nie mam go, ten filmik ogladalam dosc dawno temu : ) ale jak poszukasz to moze znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To prawda ,podniesie się z najgorszych tarapatów.Ale potrafi zniszczyć przy tym innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez avatara

Prawdopodobnie ma cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gy67ujggyiio

Jesli inni niszczyli ją wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick bez avatara

Prawdopodobnie ma cipkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Zastanawiam się czy kąsa, szczypie, sam jestem skorpion z zodiaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ADAM8890

UCIEKAJCIE mezczyzni od skorpionek!!wredne msciwe zazdrosne niewierne pazerne na hajs,leniwe,nieuczciwe..naprawde dobrze wam radze,nie wchodzcie z nimi w zadne relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Ja jestem.Uparta,pamiętliwa,zazdrosna o sukcesy innych.Pomocna i oddana bliskim i przyjaciołom,bałaganiara,roztrzepana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
1 minutę temu, Gość ADAM8890 napisał:

UCIEKAJCIE mezczyzni od skorpionek!!wredne msciwe zazdrosne niewierne pazerne na hajs,leniwe,nieuczciwe..naprawde dobrze wam radze,nie wchodzcie z nimi w zadne relacje

poznam po spojrzeniu, oczach, większość jest pazerna, bez wiedzy jakiego znaku dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 😎 gościu

Jeśli spotkasz kobietę której c.i.p.a odebrała rozum, to bądź pewny, ze właśnie spotkałes skorpionice. Bierz nogi za pas bo gotowa uczynić spustoszenie także w twoim życiu. Studnia zawiści, fałszu i plotkarstwa interesowna i złośliwa. Ma przekonanie, że jest wzorem do naśladowania, manipulantka wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekompatybilne
4 godziny temu, Gość Onsam napisał:

poznam po spojrzeniu, oczach, większość jest pazerna, bez wiedzy jakiego znaku dotyczy

to jest prawda, w 5min można ocenić kobiete i co ją motywuje, od wyglądu do zachowania, krótka analiza i wszystko jasne, znak zodiaku bez znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpionki

lubią świecić doopą i kusić, są zazdrosne, mściwe, są dobre w seksie i są próżne, potrafią kochać ale zdrady nie wybaczą, są lojalne ale też niestabilne, ogólnie dobre na romans nie materiał na żone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Banialuki. Skorpion jest też różny bo to zależy kiedy i w jaki dzień, w jakim ascendencie się urodził. 

Zawiść, zazdrość, materializm chyba cię ....... są tacy ludzie co do wszystkiego/ czego  inni im zazdroszczą/ dochodzą własną pracą, talentem i zdolnościami. Nie przez plecy rodziców, znajomości czy łóżko. 

Skorpionkę zrozumie ryba , rak a nie jakiś baran, koziorożec. Waga ją przyciąga ale nie dla niej ciepłe, melancholijne kluchy.

Skorpiona dobrze zrozumie skorpion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zen

msciwa perfidna jak cos chce to słodziutka taka zmyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Jesli odnosicie sie do konkretnych skorpionic to ok. Ale wiadomo, ze w każdym znaku zodiaku ludzie sa różni : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jestem skorpionką, a nikt jeszcze nie "ocenił mnie" na ten znak. 

Nie mam żadnych wspólnych cech ze skorpionami. Nie jestem mściwa, może tylko pamiętliwa (swoją pamiętliwość mogę sobie schować do kieszeni, ona nikogo nie interesuje). Za to jestem ofiarna, praca jest dla mnie priorytetem. Jedynie jestem czasem zbyt nerwowa, ale zaraz muszę to tłumić, bo też nikomu się to nie podoba. Kim jestem? naukowcem i poniewieradłem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A wy jakie są strzelcy? to dopiero są chamy do potęgi i lawiranci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Skorpionki uwarunkowane religijnie mogą osiągnąć świętość, jeśli tylko zechcą...bo one czują sens tego wszystkiego, one czują sens, one czują, że wyrzeczenia nie idą na marne...a zobaczcie jak się zochowuje baba lwica (to zło wcielone!!!) skorpionkę to by zamordowała i nie miała skrupuł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a ja znam jedną bliźniaczkę, co wykończyła psychicznie skorpionkę, i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×