Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jdjdjs

Czy podobaja wam sie dojrzale?

Polecane posty

8 godzin temu, sylwestor napisał:

Byłem żonaty z babką 20 lat starszą i powiem że byłem super szczęśliwy i oczarowany. Kręcą mnie starsze 

Więc czemu już nie jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanieL_39

Uwielbiam, jak dojrzała kobieta robi mi tylko o wyłącznie handjob, zmieniając rytm, ściskanie, obszar drażnienia dotykiem, rękę  czyli bawiąc się w różny sposób 🙂 W momencie, gdy już prawie dojdę, to nagle zwalnia lub przerywa i jakby zaczyna od nowa 🙂 I tak kilka razy, aż zacznę prosić o koniec  aby już nie zwalniała 🙂 Zresztą tak może mi każda robić, niezależnie od wieku 🙂 Vice versa także lubię 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek
1 godzinę temu, Gość DanieL_39 napisał:

Uwielbiam, jak dojrzała kobieta robi mi tylko o wyłącznie handjob, zmieniając rytm, ściskanie, obszar drażnienia dotykiem, rękę  czyli bawiąc się w różny sposób 🙂 W momencie, gdy już prawie dojdę, to nagle zwalnia lub przerywa i jakby zaczyna od nowa 🙂 I tak kilka razy, aż zacznę prosić o koniec  aby już nie zwalniała 🙂 Zresztą tak może mi każda robić, niezależnie od wieku 🙂 Vice versa także lubię 🙂

po prostu doświadczona kobieta wie jak to robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, sylwestor napisał:

Wciąż i tego nic nie zmieni 

czy kiedyś nic (a raczej nikt) tego nie wiesz, czas pokaże

mnie zastanawia skąd się bierze ta obecnie panująca moda na kobiety po 40?

bo, rozumiem, że każdy ma jakieś preferencje, fantazje, często wynikające z wcześniejszych seksualnych doświadczeń, ale ostatnio stało się to tak nagminne, aż niedorzeczne

a Twoje preferencje z czego wynikają?

Czemu własnie dużo starsze? Co Ci się w nich tak podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dojrzałe kobiety jak wino nabierają charakteru. Wiedzą czego chcą i kierują w dobrą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sylwestor napisał:

Dojrzałe kobiety jak wino nabierają charakteru. Wiedzą czego chcą i kierują w dobrą stronę. 

ach czyli chodzi nie o wygląd i cechy fizyczne a o pewność siebie, o zachowanie typu: opanowanie, patrzenie prosto w oczy (bez głupich śmichów, chichów typowych dla młodych dziewczątek) a wręcz przeciwnie, kobieta, która mówi: wiem czego chcę i będę to miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

ach czyli chodzi nie o wygląd i cechy fizyczne a o pewność siebie, o zachowanie typu: opanowanie, patrzenie prosto w oczy (bez głupich śmichów, chichów typowych dla młodych dziewczątek) a wręcz przeciwnie, kobieta, która mówi: wiem czego chcę i będę to miała.

Właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ciekawy
10 godzin temu, Niiisia25 napisał:

Wciąż starsze Ci się podobają? 

Hej, ile Ty masz właściwie lat dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lubiłem starsze do tego stopnia, że swój pierwszy raz postanowiłem spędzić ze starszą kobietą. I tak też się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona3

Kobiety zawsze ale to zawsze starsze są lepsze tak jak ktoś tu już pisał że kobieta jak wino im starszą tym lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Koczownik napisał:

Zawsze lubiłem starsze do tego stopnia, że swój pierwszy raz postanowiłem spędzić ze starszą kobietą. I tak też się stało.

Ile miałes lat a ile ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, panama25 napisał:

Faceci szukają starszych by im matkowaly😄

też tak kiedys myślałam, ale teraz wiem, że zupełnie nie o to w tym wszystkim chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

też tak kiedys myślałam, ale teraz wiem, że zupełnie nie o to w tym wszystkim chodzi

A o co ?🙂 Rozwiń swoją myśl😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, panama25 napisał:

A o co ?🙂 Rozwiń swoją myśl😊

zerknij jedną stronę wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lena.Wawa. napisał:

zerknij jedną stronę wczesniej

No to już wiem teraz dlaczego😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd pewność, że nie o matkowanie?

bo, słabych młodszych dziewczątek szukają psychicznie słabi faceci, przy takiej czują się pewniej i bardziej męsko

a do starszych startują pewni siebie mężczyźni, czasami bardzo młodzi, ale to zazwyczaj Ci, którzy tych młodych mają na pęczki, to już nie jest wyzwanie, więc teraz marzą o kimś z wyższej półki 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę by to zabrzmiało niegrzecznie, raczej chodziło mi o to, że 20toletnich pięknych dziewcząt jest dużo a czterdziestoletnich naprawdę niesamowicie atrakcyjnych kobiet jest mniej, więc te które są, są automatycznie trudniejszym wyzwaniem do zdobycia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niiisia25 napisał:

Ja wiem jedno - nie chciałabym młodszego od siebie faceta. Imponuje mi dojrzałość życiowa, doświadczenie faceta, to, że mogę się od niego wiele nauczyć. Czego nauczyć się od młodszego? Moim skromnym zdaniem - niczego. 

Oczywiście Niiisiu, bo o 20 lat młodszy od Ciebie ma teraz ile? 5 lat! 

Poczekaj...

Dbaj o siebie i swoje ciało.

Kiedyś się zdziwisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, panama25 napisał:

Faceci szukają starszych by im matkowaly😄

Ale przecież tu wypowiadają się dojrzali mężczyźni i o kobietach w swoim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Syndrom matkowania to kwestia psychiki  i nie zależy od wieku partnerów. 

Częściej uwierzę w matkowanie kobiety, gdy ma męża o wiele lat starszego i musi się nim opiekować na stare lata niż odwrotnie 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Zakładasz, że kobieta w moim wieku nie mogłaby mi matkować?

Nie, nie zakładam, czasem nawet młodsze partnerki matkują, ale to się zdarza dużo rzadziej. 

Swoją drogą ja też lubię starszych od siebie mężczyzn, takich o kilkanaście lat. Kiedyś faktycznie myślałam, że mężczyzna starszy jest bardziej doświadczony, może mądrzejszy, stateczny (wszystko to co podobno przychodzi z wiekiem), ale to się w ogóle nie sprawdza. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lena.Wawa. napisał:

Syndrom matkowania to kwestia psychiki  i nie zależy od wieku partnerów. 

Częściej uwierzę w matkowanie kobiety, gdy ma męża o wiele lat starszego i musi się nim opiekować na stare lata niż odwrotnie 😉

 

W tym stereotypie jest trochę prawdy. Mianowicie, faktycznie młodsi mężczyźni szukają czasem starszej kobiety, bo mają jakiś syndrom "niedokołysania", ale to jeszcze wcale nie znaczy, że te kobiety szukają w partnerach synków i zaraz zaczną im matkować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30
19 minut temu, Lena.Wawa. napisał:

a skąd pewność, że nie o matkowanie?

bo, słabych młodszych dziewczątek szukają psychicznie słabi faceci, przy takiej czują się pewniej i bardziej męsko

a do starszych startują pewni siebie mężczyźni, czasami bardzo młodzi, ale to zazwyczaj Ci, którzy tych młodych mają na pęczki, to już nie jest wyzwanie, więc teraz marzą o kimś z wyższej półki 😉 

Szczerze mówiąc, dzisiejsze młode dziewczyny nie są żadnym wyzwaniem (większość, nie to że wszystkie) dlatego też, wolę dojrzałe kobiety, nawet starsze od siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×