Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jdjdjs

Czy podobaja wam sie dojrzale?

Polecane posty

Gość on43

Starsze kobiety nie tylko matki na ale są już że tak powiem ułożone wiedza co i czego chcą  jaki i co muszą robić a malolactwo przeważnie trzeba wszystkiego uczyć a przy tym też i nerwy bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on43

Jeśli kobiety to tylko starsze naprawdę wiedz od czego sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on43
3 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Nie generalizuj, to nie jest prawda - wśród młodych kobiet jest mnóstwo dojrzałych mentalnie, z "poukładanym w głowie". Podobnie mogłabym generalizować ja i sądzić (przy całej mojej sympatii do starszych ode mnie mężczyzn), że wyłącznie starsi faceci są godni zaufania, odpowiedzialni, etc. 

Tak myslisz podejzewsm ze brak u ciebie doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on43

Uwiez mi nie z jednego pieca chleb jadłem i wiem ze swojego doświadczenie ze im młodsza tym glupsza a takie mutki zrobią prawie wszystko bez większego zastanowienia ale już  Panie 40 plus no zanim coś zrobią jednak się zastanowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30
4 minuty temu, Niiisia25 napisał:

Nie generalizuj, to nie jest prawda - wśród młodych kobiet jest mnóstwo dojrzałych mentalnie, z "poukładanym w głowie". Podobnie mogłabym generalizować ja i sądzić (przy całej mojej sympatii do starszych ode mnie mężczyzn), że wyłącznie starsi faceci są godni zaufania, odpowiedzialni, etc. 

Nie bierz tego do siebie. Ja takich kobiet nie widzę, więc jest ich niewiele (według mnie), poderwać taką to pestka, ale po co, skoro nie ma z taką o czym pogadać. I powtarzam, to tylko moje zdanie, nikt nie musi się z nim zgadzać.

Chyba nie jesteś zadowolona, że akurat kilku mężczyzn napisało że woli starsze, dojrzalsze kobiety, ale nie bój się, z tego co widzę, są tutaj tacy, którym się podobają takie jak Ty (chyba że to Twoje nieustanne pisanie na tematy związane z seksem ich przyciąga, bo tylko o tym rozprawiasz całymi dniami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on43

Dobrze ze jesteś spostrzegawczy ale jeszcze jedno ci powiem a więc twierdzisz ze Tobie starsi faceci się podobają ale przecież z nimi też jest nieraz problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 19.03.2019 o 17:28, Niiisia25 napisał:

Mnie podobają się dojrzali. ☺️

 Mnie nie koniecznie dojrzałe wiekiem ale swoją osobowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Mężczyzna napisał:

Chłopie, nawet nie pisz z tym ścierwem, wyzywa cię, bo jest zła, że akurat tu faceci wolą starsze, a nie takie głupie siksy jak ona.

Sam widzisz co to za .... 😄

O proszę Mężczyzna się odnalazł😊🎩

Co porabiasz kotku?😊😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna.
2 minuty temu, panama25 napisał:

O proszę Mężczyzna się odnalazł😊🎩

Co porabiasz kotku?😊😘

 Czy masz mnie na myśli?? Tak podpisywałem się Mężczyzna. Nigdy o tobie źle nie pisałem, NIGDY. Zrobił to ktos kto się podszył pode mnie. Przykro mi ze tak myślisz, jesli faktycznie miałaś na mysli ze to ja, powinnaś grzecznie przeprosić albo niegrzecznie odszczekać. Ktoś ci naubliżał i mordę tchórz schował, dlaczego ja mam ponosić tego konsekwencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Niiisia25 napisał:

Obraża mnie, to właśnie porabia, jak widzisz. Dziwię się więc, że chcesz z nim rozmawiać, zwłaszcza, że tak Cię zlewał cały czas. 😕

Młoda zachowujesz się jak nastolatka a chcesz być traktowana poważnie. Dlaczego decydujesz kto z kim ma pisać? Jeszcze trochę a nikt z tobą nie będzie chciał pisać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Mężczyzna. napisał:

 Czy masz mnie na myśli?? Tak podpisywałem się Mężczyzna. Nigdy o tobie źle nie pisałem, NIGDY. Zrobił to ktos kto się podszył pode mnie. Przykro mi ze tak myślisz, jesli faktycznie miałaś na mysli ze to ja, powinnaś grzecznie przeprosić albo niegrzecznie odszczekać. Ktoś ci naubliżał i mordę tchórz schował, dlaczego ja mam ponosić tego konsekwencje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
18 minut temu, Niiisia25 napisał:

Nie, dla Waszej wiadomości, niech się mężczyźni spotykają nawet ze starszymi od własnych matek. Mnie to naprawdę nie boli 🙂 wypowiadam jedynie własnej zdanie, własną opinię na ten temat. To, że różni się od Waszych, jest normalne, natomiast chore jest w Waszym wykonaniu używanie argumentów ad personam i to tak tak niskich lotów. 😉

Prawda jest taka, że tobą ani raz nie zainteresował się mężczyzna na poziomie, tylko same szczyle, co chcą popisać z byle dziunią, albo tzw. stare walikoniki. Mądre, dojrzałe kobiety piszą tutaj z fajnymi, dojrzałymi mężczyznami. Jednym słowem, każdy ma rozmówców na swoim własnym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna
51 minut temu, panama25 napisał:

Panama25 Powtarzam CI, NIGDY CI NIE UBLIŻYŁEM, NIGDY O TOBIE ŹLE NIE PISAŁEM. Nie uważasz że znak zapytania nic tu nie mówi? Nic nie wyjaśnia? Teraz ty zachowujesz się nieciekawie  nic nie odpisując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Mężczyzna napisał:

Panama25 Powtarzam CI, NIGDY CI NIE UBLIŻYŁEM, NIGDY O TOBIE ŹLE NIE PISAŁEM. Nie uważasz że znak zapytania nic tu nie mówi? Nic nie wyjaśnia? Teraz ty zachowujesz się nieciekawie  nic nie odpisując.

Nie chciałeś do mnie napisać. Zachowałeś się jak tchórz. Gdy facetowi zależy na kobiecie zrobi wszystko by ją odnaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna
6 minut temu, panama25 napisał:

Nie chciałeś do mnie napisać. Zachowałeś się jak tchórz. Gdy facetowi zależy na kobiecie zrobi wszystko by ją odnaleźć.

 Ok. Tylko pokaż gdzie ja pisałem że mi na tobie zależy :D  :D  :D To ty prowadziłaś całe to luźne (dla mnie) pisanie.Proszę nie pisz o mnie źle, bo nie ja tu narozrabiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że Cię podniecam i w ogóle. Teraz to już nie istotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna
Przed chwilą, panama25 napisał:

I proszę nie zaczepiaj mnie więcej

 No właśnie, kto tu kogo zaczepił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanieL_39

Proszę nie offtopujcie albo zalozcie inny temat i tam kontynuujcie, bo glowny watek na tym cierpi i to dosc mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wejść, poczytać i od razu wiadomo dlaczego mężczyźni wolą dojrzałe kobiety 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Over napisał:

Wystarczy wejść, poczytać i od razu wiadomo dlaczego mężczyźni wolą dojrzałe kobiety 😜

Dojrzałe kobiety są wspaniałe 😊😊.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
49 minut temu, Niiisia25 napisał:

Hahahahaha, ale mnie teraz rozbawiłeś 🤣 

Dziękuję i życzę sobie więcej takiej poprawy humoru, kochaneczku 😘😘

Znów do mnie pijesz? Odpuść. To też nie ja pisałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, panama25 napisał:

A on zaprzecza że to nie on pisał. Bujda na resorach🤣

Jak mam ci to wytłumaczyć ze to nie ja, już mnie cholera bierze. Co sobie w  durnym łbie ubzdurałaś? Prawdą jest ze napisałem " fleją mówię zdecydowanie NIE!" Bo taka jest prawda. To było jednak w innym temacie i przed tym jak zrobili z ciebie brudasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Jak mam ci to wytłumaczyć ze to nie ja, już mnie cholera bierze. Co sobie w  durnym łbie ubzdurałaś? Prawdą jest ze napisałem " fleją mówię zdecydowanie NIE!" Bo taka jest prawda. To było jednak w innym temacie i przed tym jak zrobili z ciebie brudasa.

Podyskutujmy w temacie - Mężczyzno nie ze mną te numery😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, panama25 napisał:

Podyskutujmy w temacie - Mężczyzno nie ze mną te numery😜

 

4 minuty temu, panama25 napisał:

Podyskutujmy w temacie - Mężczyzno nie ze mną te numery😜

 Dopóki nie zrozumiesz ze nie ja ci ubliżałem, nie ja z ciebie zrobiłem brudasa nie mam z kim dyskutować Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

 

 Dopóki nie zrozumiesz ze nie ja ci ubliżałem, nie ja z ciebie zrobiłem brudasa nie mam z kim dyskutować Amen.

Z tym Amen jesteś śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały

Idzcie sie klocic na priva dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dojrzały

A w temacie to lubie dojrzale bo sa spokojne nie robia dymu o byle ...y i bez skrepowania mowia co lubia. Bedac malolatem raz bylem z kobieta naprawde duzo starsza. Najpiekniejsze moje wspomnienia seksu. Potem dlugo szukalem ale to nie jest takie proste jak z mlodymi ze na kazdej dyskotece wyrwiesz taka. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×