Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szara myszka

Ile kasy musi zarabiać kobieta by znaleźć faceta do związku?

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Faceci niestety lecą właśnie na wygląd, bo większość to pustaki myślące tym co mają w spodniach, chociaż nie wszyscy.

a na co mają lecieć? na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość ość napisał:

nie? a za co kupi dobre kosmetyki? wizyty u fryzjera i kosmetyczki to za darmo są?

z wiekiem dochodzą koszta operacji plastycznych a na to potrzebna jest już gruba kasa..

Nie każda potrzebuje operacji plastycznych. ty może tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek p
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Dobrze powiedziane. No i przestań być szarą myszką, tylko zrób się na pociągająca laskę .

po co ma się "zrobić" na lalke i pustaków przyciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadłaś na łeb
3 minuty temu, Gość ość napisał:

nie? a za co kupi dobre kosmetyki? wizyty u fryzjera i kosmetyczki to za darmo są?

z wiekiem dochodzą koszta operacji plastycznych a na to potrzebna jest już gruba kasa..

na cholere ci to wszystko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytule perełke
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Ja właśnie jestem taką perełką, ale nie lubię pisać o swoich sprawach publicznie. Nie wciągniesz mnie w tę ekshibicjonistyczną grę 😕 

kocham perelki, niestety to rzadkie okazy, gdzie ciebie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Idę stąd. Swoje zdanie wyraziłam, a wiem z doświadczenia, że pisanie z autorem watku na forum nie prowadzi do niczego sensownego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość przytule perełke napisał:

kocham perelki, niestety to rzadkie okazy, gdzie ciebie znaleźć?

Znamy się, ale z mojej strony koniec rozmów na forach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunt
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci niestety lecą właśnie na wygląd, bo większość to pustaki myślące tym co mają w spodniach, chociaż nie wszyscy.

więc proste, aby nie zwracać uwagi pustaków nie lansuj się na lalke barbie, wtedy tylko wartościowi cie będą zagadywać gdy dasz im sygnał, czyli musisz ty pierwsza zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Idę stąd. Swoje zdanie wyraziłam, a wiem z doświadczenia, że pisanie z autorem watku na forum nie prowadzi do niczego sensownego. 

to po kiego grzyba siedzisz na tym głupim forum.. tutaj sensu próżno szukać, tutaj jest się dla rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przytule perełke
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Znamy się, ale z mojej strony koniec rozmów na forach. 

no więc jakie oczekujesz rezultaty i jaką metodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo gość
14 minut temu, Gość gość napisał:

a na co mają lecieć? na kasę?

mają lecieć na cały pakiet nie tylko powłoke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość ość napisał:

nie? a za co kupi dobre kosmetyki? wizyty u fryzjera i kosmetyczki to za darmo są?

z wiekiem dochodzą koszta operacji plastycznych a na to potrzebna jest już gruba kasa..

Nie każda kobieta robi operacje plastyczne i używa drogich kosmetyków. Do głowy by mi nie przyszło, że facet zanim zainteresuje się kobieta to musi wiedzieć czy wystarczająco ta kobieta zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

a na co mają lecieć? na kasę?

No choćby na charakter. Mądry facet wie, że z taką babką trzeba będzie żyć na co dzień a z zołza , nawet najpiękniejsza, na dłuższą metę nikt nie wytrzyma. Poza tym każda brzydkie na starość , uroda niestety przemija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie każda kobieta robi operacje plastyczne i używa drogich kosmetyków. Do głowy by mi nie przyszło, że facet zanim zainteresuje się kobieta to musi wiedzieć czy wystarczająco ta kobieta zarabia.

gdyby kasa ne była ważna to by kobiety nie miały takiego parcia na robienie kariery, laski wiedzą że bez kasy ani rusz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość antek p napisał:

po co ma się "zrobić" na lalke i pustaków przyciągać?

Faceci są wzrokowcami niestety, również ci co nie są pustakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekko nie ma
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci są wzrokowcami niestety, również ci co nie są pustakami.

czyli co? chcesz przyciągać pustaków a potem płacz? czy lepiej aby pustaki omijali cie i zamiast 1 na 2 to 1 na 30 cie zauważał? Twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

 

gdyby kasa ne była ważna to by kobiety nie miały takiego parcia na robienie kariery, laski wiedzą że bez kasy ani rusz..

No zgadza się , pieniądze do życia są potrzebne, ale nigdy bym nie pomyślała tak jak Autorka, że jak będę więcej zarabiać to będę mieć większe powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak laku
8 minut temu, Gość gość napisał:

 

gdyby kasa ne była ważna to by kobiety nie miały takiego parcia na robienie kariery, laski wiedzą że bez kasy ani rusz..

ale co z kasy jak orają na nią jak głupie świnie aby potem nakupować mase niepotrzebnego gòwna, w tym plastiku aby ryj się nie sypał od stresu z kariery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość lekko nie ma napisał:

czyli co? chcesz przyciągać pustaków a potem płacz? czy lepiej aby pustaki omijali cie i zamiast 1 na 2 to 1 na 30 cie zauważał? Twój wybór

Ok, ale nie każda jest ładna z natury, większość kobiet musi sobie pomóc, żeby ładnie wyglądać . Ci wartosciowi faceci też chcą mieć ładną kobietę . Pokaż mi takiego, który chce brzydką .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sitko pełne
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

No zgadza się , pieniądze do życia są potrzebne, ale nigdy bym nie pomyślała tak jak Autorka, że jak będę więcej zarabiać to będę mieć większe powodzenie.

bo autorka to jakiś prawik nie baba, baby nie mają takich pytań tylko jak zrobić aby facet je zauważył i zagadał, bo ich cel to zwracać na siebie uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realne i prawdziwe
38 minut temu, Gość Gość napisał:

Ok, ale nie każda jest ładna z natury, większość kobiet musi sobie pomóc, żeby ładnie wyglądać . Ci wartosciowi faceci też chcą mieć ładną kobietę . Pokaż mi takiego, który chce brzydką .

faceci myślący i stabilni umysłowo chcą REALNE kobiety z naturalnością i wadami, nie lalki udające ideał z wybiegu mody, nie chcemy modelek, tylko kobiety które są wierne i wyrozumiałe, które w razie problemów są podporą a nie ciężarem z pretensjami. Nie musicie sobie pomagać w wyglądzie, chyba że wasz cel to przyciągać facetów płytkich i pustych którzy tylko lecą na iluzje a nie na prawdziwe wy, które zobaczą codziennie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak laku
10 minut temu, Leżaczek napisał:

35 minut temu, Gość brak laku napisał: ale co z kasy jak orają na nią jak głupie świnie aby potem nakupować mase niepotrzebnego gòwna, w tym plastiku aby ryj się nie sypał od stresu z kariery X dokładnie, 😙

nareszcie ktoś mnie rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26 minut temu, Gość brak laku napisał:

nareszcie ktoś mnie rozumie

możecie razem otworzyć klub obłąkanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

To zdarza się tak, że jak się człowiek "utopi " w oczach tego drugiego, to już pieniądze ,ani ten wygląd nie są tak ważne . Liczy się wtedy coś zupełnie innego. Nie można do końca świata liczyć, chyba ,że to bajka o Sqruczu Mac'kwaczu . I co to znaczy, że 1800 to gorzej niż 2500, liczy się to, że w ogóle pracujesz i jesteś ambitna. Myślenie kategoriami,że jak sobie poprawisz, rzęsy , paznokcie i czuprynę i wtedy nagle zjawi się rycerz i Cię uprowadzi do swojego zamku za dziesiąta góra ,to pobożne życzenia. Chociaż moze ... Może akurat bedzie przemierzał szlak .. ale czy chodzi zawsze o wygląd  i kasę ?Hmm...no dobra, o jakiś chodzi , ale kiedyś rzęsy odpadną, czupryna się przerzedzi ,a pazury zostaną zjedzone ze stresu i kiedy dalej zostanie Ci 1800 .?  To co wtedy ? Można by tak w kółko ,poprawiać się i liczyć na cud ,awansować i wyglądać szczęścia ,albo zmienić myślenie. Zmienić na takie, zeby swojej wartosci nie mierzyć ilością zer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdyby to facet założył ten temat to te wszystkie mądre panie nazwały by go nieudacznikiem i wysyłały do gazu... Taka to jest mądrość i uczciwość kobiet, hipokryzja się nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekty
22 godziny temu, Leżaczek napisał:

26 minut temu, Gość gość napisał: możecie razem otworzyć klub obłąkanych X ale co kobiecie z 2000 jak wyda na paznokcie, włosy, karnet na siłkę, basen, solare. Kosmetyki i ciuchy. Zabiegi kosmetyczne. Raty za iPhone i macbooka. Wolałbym w domu siedzieć 500 zarobić i 500 odłożyć. Przykład z życia. Żeby nie było, że zmysliłem (na jedzenie i opłaty dawali rodzice).

widziałeś ceny tego wszystkiego na co baby wydają kase? Durne paznokcie zrobić to ponad 100, czupryne to 200+, jakieś pasemka, farbowania, ciuchy różnego rodzaju, dziesiątki butów, wszystko w celu zwróceniana siebie uwage jakiegoś samca alfa aby ją potem wziął na swoje. Baby tracą FORTUNY na to aby ich ktoś zauważył. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To inwestycja żeby zdobyć robocika który będzie za nie pracował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×