Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Fanka jajców małego

JAJCA MAŁEGO

Polecane posty

Gość gośc
11 minut temu, Gość gosc napisał:

wrzuc zdjecia malego z IW, sa w sieci, bezcenne

A czemu ona go kopnęła? Znudził jej się? Czy o co chodziło? I czemu damessa takiego żigolaka wzięła? Lepszych nie było?- na te wszystkie pytania i nie tylko uzyskacie Państwo odpowiedzi na forum Zgierza i gdzie jeszcze? 

Gość gość
18 minut temu, Gość gośc napisał:

A czemu ona go kopnęła? Znudził jej się? Czy o co chodziło? I czemu damessa takiego żigolaka wzięła? Lepszych nie było?- na te wszystkie pytania i nie tylko uzyskacie Państwo odpowiedzi na forum Zgierza i gdzie jeszcze? 

Może damessie podobała sie jego antenka. Z forum to chyba dużo info pospadało, kurczę, jak Ty to znalazłaś?

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Gdzieś w sieci czy na fb tej Pani Iwony jest zdjęcie małego z nią  szpitalu, poszukajcie wpisując jego dane, ta pani była prezydentem, czy coś w Zgierzu

wpisujac ICH dane,a nie jego dane u mnie to wchodzi nie pojedynczo, tylko trzeba wpisac ICH dane, juz wtedy maszyna wie o co chodzi, maja dane jako para , taki maly smaczek

Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Może damessie podobała sie jego antenka. Z forum to chyba dużo info pospadało, kurczę, jak Ty to znalazłaś?

bardzo prosto, nic w przyrodzie nie ginie

Gość gość
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

bardzo prosto, nic w przyrodzie nie ginie

Podzielisz się ciut czy ani ani ? Ja wyczaiłam trochę o wyjazdach i zgierski dyzma ? 

Gość gosc
25 minut temu, Gość gośc napisał:

wiesc gminna niesie, ze w urzedzie pracownikow bylo wiecej, tak ze ….tego

Gość gośc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Pozacierał ślady przed wyborami i goowno to dało, bo ludzie i tak wiedzą kim jest i na czym bazuje oraz na kim lubi wiśieć, bez skrupułów. Dziwi mnie tylko, że kobiety dawały się nabrać na słodkie słówka, bo to tylko klucz do własnego interesu, nie ma uczucia

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Podzielisz się ciut czy ani ani ? Ja wyczaiłam trochę o wyjazdach i zgierski dyzma ? 

sa zdjecia z IW widzialas?  plus gazety lokalne

Gość gośc
5 minut temu, Gość gosc napisał:

wpisujac ICH dane,a nie jego dane u mnie to wchodzi nie pojedynczo, tylko trzeba wpisac ICH dane, juz wtedy maszyna wie o co chodzi, maja dane jako para , taki maly smaczek

ale nie znam jej nazwiska

Gość gość
Przed chwilą, Gość gośc napisał:

Pozacierał ślady przed wyborami i goowno to dało, bo ludzie i tak wiedzą kim jest i na czym bazuje oraz na kim lubi wiśieć, bez skrupułów. Dziwi mnie tylko, że kobiety dawały się nabrać na słodkie słówka, bo to tylko klucz do własnego interesu, nie ma uczucia

Na kim i na czym lubi wisieć - no to zapodałaś idealnie w punkt ! Swoją drogą to on może faktycznie nawijką nadrabiał? Bo wyglądu to on nie ma, chociaż to pewnie rzecz gustu...a i w tych filmikach nic sensownego nie nawija.

Gość gosc
4 minuty temu, Gość gośc napisał:

ale nie znam jej nazwiska

tak jak wieczor tylko zdrobniale

Gość gośc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

tak jak wieczor tylko zdrobniale

Ok. Dziękuję. Niezbyt urodziwa, co? Kiedy jest się młodym facetem to albo trzeba być zdesperowanym, albo bez charakteru? Dziwne to wszystko, młody i tak już wtedy wyrachowany. Zawsze lubił z tego wynika podpiąć się pod czyjeś, sam jako persona niczym nas nie zaskoczył i nic fajnego nie osiągnął, skoro siedzi jak emeryt na tyłku

Gość gośc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

maly 83,  IW 67

Tragedia, no mówię, że żigolak. Dlatego nie przeszkadza mu jak siwa wygląda, bo on lubi blask czego innego. Żałosne, nie chciałabym takiego faceta, wstyd by mi było

Gość gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

sa zdjecia z IW widzialas?  plus gazety lokalne

Ok, zdjęcia widziałam, smaczki własnie czytam, dzięki !

Gość gosc
12 minut temu, Gość gośc napisał:

Ok. Dziękuję. Niezbyt urodziwa, co? Kiedy jest się młodym facetem to albo trzeba być zdesperowanym, albo bez charakteru? Dziwne to wszystko, młody i tak już wtedy wyrachowany. Zawsze lubił z tego wynika podpiąć się pod czyjeś, sam jako persona niczym nas nie zaskoczył i nic fajnego nie osiągnął, skoro siedzi jak emeryt na tyłku

ona , miala tez specyficzny fejm (modliszka) I b zle , z gory traktowala ludzi

Gość gośc
17 minut temu, Gość Njknnn napisał:

Dziewczyny, Lew ma własną firmę marketingowa! 

Firma widmo, taka prawda, też o tym pisały.

Gość Gość

On był małym, prostym, zwykłym wioskowym grajkiem
Nie czarną owcą ani zgniłym jajkiem
Tylko co dzień od rana do zmierzchu
On latał po wsi z fujarą na wierzchu
Kiedy siadał pod swoim murkiem
Brał flet do ust i zatykał w nim dziurkę
I odganiał myśli złe wyśpiewując słowa te

REF. Ra ra moja fujara
Dmucham i chucham aż mi puchnie wara
Wio!

Gość Gosc goscia

Ja tez jestem fanka jader malego. Ma cos w sobie facet i dziala na mnie. Wiem ze tu sie sporej czesci nie podoba, ale to kwesta gustu. Osobiscie lubie taki typ faceta jak Tomeczek Antenka. 

Gość Gosc goscia

Co to za piosenka? Jaki podklad muzyczny mam sobie dodac do tego? 

Gość gość

Skąd wyście się urwały, że o tym wszystkim nie wiecie i odgrzewacie takie stare kotlety? A podniecacie się jak małolaty, co się pierwszy raz do netu dorwaly i czytają "smaczki". Wyszukiwarka taka fajna rzecz, nie? Takie z was Sherlocki jak z koziej du.py trąba. 

Gość Gość

Ostatnie widoki jaj malego na wizji przyćmiły nam logiczne myslenie i skad to wszystko. Laski dostaja ochoty gdy widza mezczyzne biegajacego w gatkach po domu...a w tych gatkach jest do tego spory sprzet. Fantazja dziala i glupiejemy :D chyb kazda lubi miec duzego king konga miedzy nogami niz cienka parowke 

Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Drapie się po jajach 

Jest obrzydliwy.  Stary a zachowuje sie jak dziecko,  przeciaga jak mowi i te miny.  Teraz sie ucieszy,  Ze ma watek....

Gość gosc

Nowy watek,.... mozna (bylo) pogadac, posmiac sie, na luzie, przyjemnie……... do czasu jak ktos przyjdzie I bedzie torpedowal kazdy wpis, zaczna sie przepychanki, obrazanie. Tak dzieje sie na watku szuszoliny I jest to irytujace. Jest osoba  (osoby), ktore dla zasady rozmywaja kazda krytyke….tylko patrzec jak tutaj bedzie to samo. Oooo….chyba juz jest.....

Teraz sie mowi o odgrzewaniu starych kotletow,  jak to? przeciez na watku szusz jak tylko ktos dotknal tego tematu zgierskiego to natychmiast zostal zwyzywany, nazwany id/io/ta, ktory wymysla bajki bez pokrycia  zmysla nieprawde  etc... tak bardzo im zalezalo aby zasonic ta kurtyne. A teraz mowia o odgrzewanych  kotletach?  dla kogo odgrzewane dla tego odgrzewane, dla wielu swieze.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Skąd wyście się urwały, że o tym wszystkim nie wiecie i odgrzewacie takie stare kotlety? A podniecacie się jak małolaty, co się pierwszy raz do netu dorwaly i czytają "smaczki". Wyszukiwarka taka fajna rzecz, nie? Takie z was Sherlocki jak z koziej du.py trąba. 

wyluzuj

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.