Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Fanka jajców małego

JAJCA MAŁEGO

Polecane posty

Gość gość

Moim zdaniem rozwalił jej kanał. Jest prymitywny, nieobyty, nauczył ja  cwaniactwa i chamstwa i efekt jest, w ciągu miesiąca 2000 subów mniej, a to trudno odzyskać, chyba, że lewizną w postaci dokupien

Gość Jajodrap

Dzień dobry,

ja polecam tylko po lewym bo po obu można rozdrapać nasieniowód i nie będziesz mógł seksować 😉

Pozdrawiam

Paweł.

Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ale ta kobita to średnia była i chyba jego wykładowca? Czyli starsza też sporo. 

'67

Gość Gość

Mały podobno już się nie drapie po jajach i prosi o usunięcie wątku 

Gość gośc
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Mały podobno już się nie drapie po jajach i prosi o usunięcie wątku 

Wyleczył łoniaki? Pozbył się domestosem? Czy ugotował z jajkami do kanapek? Niech napisze czy poleca, bo wy piszecie o jajach, a może go pod napletkiem żarło i się szarpał? 

Gość Gosc

Kurcze ja myślałam że to jakaś sensacja, a to jakiś s,h,i,t pisany przez wsiury ze Zgierza 8 lat temu. Dajcie spokój z takimi doniesieniami. 

Gość Ala
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Kurcze ja myślałam że to jakaś sensacja, a to jakiś s,h,i,t pisany przez wsiury ze Zgierza 8 lat temu. Dajcie spokój z takimi doniesieniami. 

No jest sensacja, bo wciąż się o tym pamięta i mówi, bo to dla wielu było niesmaczne, że młody cwaniak upolował stary kąsek. A swoją drogą to ja nigdy na takiego faceta bym nie spojrzała, dno nie warte splunięcia, a ona go za męża wzięła. Ja nawet bym się z takim nie umiała pocałować, obrzydza mnie na maxa jak facet okazuje się takim bez wartości zerem. A co trzeba mieć w głowie, żeby w takim się zakochać?  Mnie wychował dziadek i mężczyzna dla mnie, to taki mający solidny charakter, zawód, szacunek do ludzi i do siebie, nigdy chorągiewka zmieniająca poglądy. Gdyby mój dziadek miał takiego syna, to myślę, że mądrymi rozmowami naprostowałby go na MĘŻCZYZNĘ, nie pi zdę. 

Gość Gosc
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

ale ile sie napodrozowal!  pani byla prezydentem z nazwy, bo mieszkancy mowia, ze wiecej jej nie bylo niz byla a podroze byly dalekie, nie to co teraz….

Z tego wynika, że on cały czas podróżuje to chyba jego sens życia

Gość Gosia

Dlaczego w dalekiej przeszłości szukacie o nim faktów? ,,Co było, minęło i nie jest nie liczy się w rejestr”

Gość gość
10 minut temu, Gość Gosia napisał:

Dlaczego w dalekiej przeszłości szukacie o nim faktów? ,,Co było, minęło i nie jest nie liczy się w rejestr”

Chyba jest nadal, bo znowu podpiął się pod istniejący latami kanał żony, wypromował swoją marną osóbkę, jak to o nim pisano, że tylko to umie, nadal buja się, cwaniakuje, żeby mieć i nie robić nic. Właściwie zmienił się tylko wiek kolejnej kobiety

Gość Kicia
1 godzinę temu, Gość gośc napisał:

Wyleczył łoniaki? Pozbył się domestosem? Czy ugotował z jajkami do kanapek? Niech napisze czy poleca, bo wy piszecie o jajach, a może go pod napletkiem żarło i się szarpał? 

Tak, wyleczy łoniaki i zrobił szuszy śniadanko bo teraz jest jej gosposia 🙂

Gość Inspiracja
20 minut temu, Gość Gosia napisał:

Masz rację ale no szalał Lewek, szalał 😉 każdy ma coś za uszami w życiu i to raczej większość traktuje jako taką anegdodkę niż wielką sensację i coś strasznego. Może był zakochany, może cwany, a może to ona wykorzystała młodego chłopaka. 

Gość gosc
46 minut temu, Gość Gosc napisał:

to nie jest prawda, ze 8 lat temu , pani I odeszla po przegranych wyborach w 2014......tak ze tego 😉 dla scislosci  

Gość Gosc
12 minut temu, Gość gosc napisał:

to nie jest prawda, ze 8 lat temu , pani I odeszla po przegranych wyborach w 2014......tak ze tego 😉 dla scislosci  

Może pani i tego odeszła. Ale on z nią pracował w 2011. 8 lat temu. Dawno, dawno temu. Z szusz wtedy nie był. Mógł się spotykać ze wszystkimi kobietami na świecie powyżej 16 roku życia. Tak, że tego.

Gość Gosc

Jakas stara babę kręcą opowieści jak to inna stara z młodszym....No cóż. Każdemu wolno marzyć...

Gość gosc
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Może pani i tego odeszła. Ale on z nią pracował w 2011. 8 lat temu. Dawno, dawno temu. Z szusz wtedy nie był. Mógł się spotykać ze wszystkimi kobietami na świecie powyżej 16 roku życia. Tak, że tego.

oczywiscie, ze mogl a kto mu broni?

Gość gość

ale on chyba jeżdził z nią do barcy np  jak sz już  kręciła vlogasy :D :D

Gość gość
2 godziny temu, Gość gośc napisał:

No i dokładnie tak jest, ale sądząc po zachowaniu krasnala, to święcie uwierzył, że był on jedynym słusznym kandydatem na to stanowisko. I chyba owe myśli nie opuściły go po dziś dzień skoro uważał, że stołek radnego należy mu się jak psu buda. Zabrał pod pachę krówek Lwówek- swoją drogą kojarzących się jedynie z Lwowem i huraaa, na ulice miasta bombardować ludzi łakociami. W efekcie, jego twarz, historia, zachowanie w produkcjach żony oraz łakocie, dały mu najniższą  ilość głosów. Liczył jeszcze na fanki żony, zapomniał jednak, że to głównie podstawowa i booty i strasznie się zawiódł. Żałosny człowieczek, tak żenujący, że obcego zawstydza

O tak, jak czesem widzę lewka i słyszę jego piskliwe okrzyki typu słoooooooń, słooooooń to czuję się zażenowana tym, jak i jego ogólnym zachowaniem. Stary chłop a taki dziecinny i infantylny w obyciu, wstydzę się i przewijam wtedy. No nieeee daa się, nieee mooogę .

Gość gośc
26 minut temu, Gość Gosc napisał:

Tyle, że do szusz pewnie nie raz doszło, czym on się kierował, bo znali się długo. Dla mnie taki mężczyzna staje się przezroczysty, aż szkoda pisać mężczyzna, no ale to tylko ze względu na płeć, chociaż piskliwy głosik mógłby wskazywać, że kiedyś, na odchodnym, może i od pani I W dostał solidnego kopa w miejsce, które teraz uporczywie czochra. Czyżby sentyment?

Gość Gosc

Coś często czochra to miejsce. Dwa razy wrzuciła to w internet. No i spodni nie zakłada tylko w samych gatkach chodzi chyba po to że ma lepszy dostęp do czochrania.

Gość gość
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Coś często czochra to miejsce. Dwa razy wrzuciła to w internet. No i spodni nie zakłada tylko w samych gatkach chodzi chyba po to że ma lepszy dostęp do czochrania.

Pewnie siwą jeszcze prosi, żeby tymi pazurami go skrobała po małym zaszczańcu, kiedyś miała coś przyklejone od wewnątrz jak vloga nagrywała i coś tam pokazywała. Wyglądało jak zaschnięta kupa, może kota z kuwety

Gość gość
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Wymył dziś jaja? 

On chyba nie myje jaj skoro śpi oddzielnie, musi strasznie walić spod kołdry, pewnie piżamka od tego śmierdzi damie

Gość gosc
49 minut temu, Gość gość napisał:

ale on chyba jeżdził z nią do barcy np  jak sz już  kręciła vlogasy 😄😄

owszem

Gość gość

https://expressilustrowany.pl/tag/iwona-wieczorek-zgierz-pijany-kierowca

zerknijcie na datę publikacji

Gość gość

Jeżdził z tą starszą babką jak już z siwą był, to patola, wszystko dla kasy

Gość Gosc
59 minut temu, Gość gość napisał:

ale on chyba jeżdził z nią do barcy np  jak sz już  kręciła vlogasy 😄😄

Szusz kręci od 10 lat. Co nie oznacza ze jest z Lwem 10 lat. Nieprawdaż?

No nijak te twoje wyliczanki nie trzymają się kupy. Kiedy lew pracował z panią prezydent, nie spotykał się z szusz. Mógł robić co chciał i z kim chciał. Ona też.  

Gość Gosc
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Jeżdził z tą starszą babką jak już z siwą był, to patola, wszystko dla kasy

Tak tak mitomanko. Już ci wierzymy. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.