Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość savanna

Co panie myślicie o takim facecie?

Polecane posty

Gość savanna

Ma 33 lata, nie miał nigdy dziewczyny, moim zdaniem prawiczek, mieszka w domu z rodzicami. 

Pracuje jako inżynier, ma dwa samochody, jeździ na wczasy do tropikalnych krajów, nie ma wielu znajomych, nie imprezuje.

 

Jestem ciekaw co myślicie o takim facecie, taki gość mieszka niedaleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incel

Ze jest normalnym, ogarniętym gościem a kobiety  traktuje jak dodatek przyjemny do zycia - to cecha inteligentnych facetów, w przeciwienstwie do chłopków i prostaczkow.

Facet powinien kochac swoje zycie i iść wlasną scieżką, a resztę traktowac jak odskoczznie. A jaka przy tym burza mózgów kobietek, jak widzimy wyzej hehe :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoska

W ogóle nie miał dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savanna

Nigdy nie miał dziewczyny. A to może dlatego, że nie ma mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incel
3 minuty temu, Gość savanna napisał:

Nigdy nie miał dziewczyny. A to może dlatego, że nie ma mieszkania?

Pewnie, ze tak. Przeciez 95% kobiet z wyglądem powyzej 5/10 odrzuci chlopak koło trzydziechy który nie ma mieszkania i auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Daj mu szansę. To że jest prawiczkiem, nie powoduje, że jest gorszy. To, że nie imprezuje jest plusem, skoro ma dwa samochody i stać go na egzotyczne wakacje, oznacza, że jest ogarnięty i zaradny. To, że nie ma znajomych oraz nigdy nie miał dziewczyny - zdarza się. To, że w tym wieku mieszka z rodzicami jest trochę dziwne, ale z drugiej strony pewnie nie ma potrzeby się wyprowadzać, bo i co miałby robić sam w mieszkaniu (bo podejrzewam, że na wyprowadzkę go stać). Jestem pewien, że gdyby znalazł partnerkę i planował z nią życie, to wyprowadziłby się razem z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość savanna

Właśnie nie wiem co o tym myśleć. Pytał kolegę o mnie, póki co nie gadaliśmy. Jeśli jest w pobliżu to udaje, że go zlewam i nie patrzę, gdyż nie jestem pewna czy bym się spotykała z gościem, który nie imprezuje, nie napije się od czasu do czasu. Obawiam się, że jeśli żadna się nim nie zainteresowała to jest nudziarzem?

Po twarzy nie jest jakimś tam ciachem, ale jest dobrze zbudowany, więc coś tam ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech
3 minuty temu, Gość savanna napisał:

Właśnie nie wiem co o tym myśleć. Pytał kolegę o mnie, póki co nie gadaliśmy. Jeśli jest w pobliżu to udaje, że go zlewam i nie patrzę, gdyż nie jestem pewna czy bym się spotykała z gościem, który nie imprezuje, nie napije się od czasu do czasu. Obawiam się, że jeśli żadna się nim nie zainteresowała to jest nudziarzem?

Po twarzy nie jest jakimś tam ciachem, ale jest dobrze zbudowany, więc coś tam ćwiczy.

Skoro nie ma znajomych, to nie imprezuje, bo nie ma z kim. Ale to nie oznacza, że się od czasu do czasu nie napije, jak jest okazja.

Niekoniecznie musi być nudziarzem. Ja też nie mam znajomych, mimo że mam wiele zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Co myśle... jest niesamodzielny skoro mieszka z rodzicami. Tak mu wygodniej bo żyje sobie jak 15 latek - wyprane, wyprasowane, ugotowane i posprzątane. Ciężko mu będzie w związku ponieważ nie ma doświadczenia w życiu bez rodziców.

To że nie miał dziewczyny to akurat nic złego. Jeśli ma malo znajomych i nie imprezuje to ciężko kogoś spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234444

Może ma dom przepisany i po kiego grzyba ma kupować mieszkanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234444

Może ma dom przepisany i po kiego grzyba ma kupować mieszkanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary kawaler

no właśnie po co samotnemu facetowi wlasne mieszkanie? po to by kisić się tam samemu i nabijać kabzę rentierom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×