Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni

Czy panowie wiedzą co to jest gra wstepna?

Polecane posty

Gość moni

Dla ułatwienia dodam że nie jest to dodatek ani wstęp do seksu.Więc co to jest?Ciekawe czy jest choć trzech na 20 milionów w Polsce którzy to wiedzą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

nie jest to wstęp do seksu? 🤔🤔🤨

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

 

5 minut temu, Gość moni napisał:

Dla ułatwienia dodam że nie jest to dodatek ani wstęp do seksu.Więc co to jest?Ciekawe czy jest choć trzech na 20 milionów w Polsce którzy to wiedzą?:)

Jestem kobieta i nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wikipedia :"Gra wstępna – w ludzkich zachowaniach seksualnych ogół intymnych zachowań o aspekcie psychologicznym i fizycznym pomiędzy dwojgiem lub więcej ludzi mających na celu zwiększenie podniecenia seksualnego[1]. Gra wstępna rozpoczyna się przed stosunkiem płciowym lub innym działaniem służącym wywołaniu wspólnej satysfakcji seksualnej (orgazmu)[1]."

X

I jak nie jest to wstęp do seksu jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

TY KURRWO PUSZCZALSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Matka wie ze się twk puszczasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

wiem co to jest i zawsze wpierw tyłek wyliżę dokładnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo

Cyckami się bawię po też 😀,  masz cycki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
20 minut temu, Gość mmm napisał:

wiem co to jest i zawsze wpierw tyłek wyliżę dokładnie .

Moja żona nie wyobraża sobie gry wstępnej bez wylizania wejścia do jej ciasnej dziurki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Nie chodzi mi o zwykłą grę wstępną którą wypada zrobić aby zrobić sobie dobrze tylko o taką po której kobieta nie musi udawać że ma orgazm aby pseudo mężczyzna czuł się mężczyzną.

Nie chodzi mi także o regułki z wikipedii czyli naukowego źródła dla typowych laików.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni
1 godzinę temu, Gość ... napisał:

 

Jestem kobieta i nie wiem

Nie dziwię się że kobiety nie pamiętają czym jest gra wstępna skoro mężczyźni nie wiedzą jak się ją robi ani nawet kiedy zaczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo
1 minutę temu, Gość moni napisał:

Nie chodzi mi o zwykłą grę wstępną którą wypada zrobić aby zrobić sobie dobrze tylko o taką po której kobieta nie musi udawać że ma orgazm aby pseudo mężczyzna czuł się mężczyzną.

Nie chodzi mi także o regułki z wikipedii czyli naukowego źródła dla typowych laików.

 

Widocznie nie kochasz  albo on nie kocha tylko zaspokaja potrzeby. 

Kobiety duży wpływ ma głowa myśli,  ktòre pobudzają ośrodki erotyczne,  do tego potrzeba więcej niż zwykła cielesność,   ale całe podejście pocałunek okazywanie uczuć na codzień,  jak i troszczenie się o siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo

Wraz delikatnym dotykiem nie koniecznie miejsc intymnych tworzy całoć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo

Poznałas samych zimnych bez uczuć wyższych  tak masz.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neo

Facet nie powinien wpędzać w kompleksy tylko je pozbywać każdy ma, cały sekret to zakceptować   zrobić  z nich zalety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni

Neo?Jesteś kobietą czy mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica

A ty autorko wiesz jak rozgrzać faceta czy leżysz jak nieżywa i czekasz na grę wstępną i orgazm, jak większość tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Dla autorki najlepsza gra wstępna to stosunek doustny, ewentualnie w cycki, przestałaby się mądrzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macho

Potargać za kudły i nawet lekko trzepnąć by nie zaszkodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem
2 godziny temu, Leżaczek napisał:

8 minut temu, Gość moni napisał: Nie chodzi mi o zwykłą grę wstępną którą wypada zrobić aby zrobić sobie dobrze tylko o taką po której kobieta nie musi udawać że ma orgazm aby pseudo mężczyzna czuł się mężczyzną. Nie chodzi mi także o regułki z wikipedii czyli naukowego źródła dla typowych laików.   X problem jest w tobie, normalna się podnieci na samą myśl o seksie za chwilę miękkie nogi dreszcze 

Mylisz się i nie jesteś kobietą a twoja wiedza jest .. brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość moni napisał:

Nie chodzi mi o zwykłą grę wstępną którą wypada zrobić aby zrobić sobie dobrze tylko o taką po której kobieta nie musi udawać że ma orgazm aby pseudo mężczyzna czuł się mężczyzną.

Nie chodzi mi także o regułki z wikipedii czyli naukowego źródła dla typowych laików.

 

To powiedz nam o co ci chodzi. I uswiadom czym wg. ciebie jest gra wstepna. Kobieta moze miec orgazm bez gry wstepnej jak rowniez moze nie miec orgazmu po dobrej grze wstępnej. O co ci chodzi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Malinowy krem napisał:

Mylisz się i nie jesteś kobietą a twoja wiedza jest .. brak słów.

Ale to jest mozliwe co napisal, ale musi byc odpowiedni obiekt w tych myslach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni
2 godziny temu, Gość Jesica napisał:

A ty autorko wiesz jak rozgrzać faceta czy leżysz jak nieżywa i czekasz na grę wstępną i orgazm, jak większość tutaj?

Jeżeli każdy facet ma orgazm zanim minie 20 minut i potem leży jak nieżywy to raczej wiem jak rozgrzać tylko jeżeli mamy podobno równouprawnienie to może mnie także mógłby czasami ktoś rozgrzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

To powiedz nam o co ci chodzi. I uswiadom czym wg. ciebie jest gra wstepna. Kobieta moze miec orgazm bez gry wstepnej jak rowniez moze nie miec orgazmu po dobrej grze wstępnej. O co ci chodzi? 

W chwili obecnej nie chcę tego pisać ponieważ ten temat jest badaniem świadomości panów i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica
7 minut temu, Gość moni napisał:

Jeżeli każdy facet ma orgazm zanim minie 20 minut i potem leży jak nieżywy to raczej wiem jak rozgrzać tylko jeżeli mamy podobno równouprawnienie to może mnie także mógłby czasami ktoś rozgrzać

Mają bo sami się o niego starają, nie liczą że kobieta o tym pomyśli, więc niekoniecznie to twoja zasługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×