Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lea

jak wam idzie uczenie się do

Polecane posty

Gość Lea

matury?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z czego mas, korki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też miałam z matmy ale dzięki bogu maturę mam już za sobą, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak sobie mi idzie, na próbnej nie zdałam  matematyki, ale od tamtego czasu trochę się nauczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskiego lepsze, polski zdałam bez problemów na koniec będę miała 3, z matematyki 2. Angielski jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię się uczyć i nigdy nie uczyłam się dobrze. Najlepiej z wf-u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pocieszę was, 2 z matmy, a 78% na maturze, nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Pocieszę was, 2 z matmy, a 78% na maturze, nie ma się czego bać.

Jak to zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, asiutka99 napisał:

Jak to zrobiłaś?

Normalnie, 0 korków, 0 dodatkowych zajęć w szkole. Tylko parę matur trzeba rozwiązać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Normalnie, 0 korków, 0 dodatkowych zajęć w szkole. Tylko parę matur trzeba rozwiązać.

A mówiłam ci Asiutka, że zadania się powtarzają? Przeróbcie na korkach arkusze nie tylko z matur majowych, ale i te z matur poprawkowych i jak możesz to doloz sobie jeszcze jedną godzinę matmy tygodniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Leżaczek napisał:

15 minut temu, asiutka99 napisał: ja chodzę na fakultety X ja nie chodziłem i potem nauczyciele się mscily 😔

No to lepiej chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość Gość napisał:

A mówiłam ci Asiutka, że zadania się powtarzają? Przeróbcie na korkach arkusze nie tylko z matur majowych, ale i te z matur poprawkowych i jak możesz to doloz sobie jeszcze jedną godzinę matmy tygodniowo.

No i tak mam dwie godziny matematyki, ale od kwietnia może będą 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja chodzę, jakbym nie chodziła to na  matematyce byłoby odebrane jako lekceważenie i różnie mogłoby być. Poza tym jest to pod nadzorem mamy i siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎19‎.‎03‎.‎2019 o 20:22, asiutka99 napisał:

No tak sobie mi idzie, na próbnej nie zdałam  matematyki, ale od tamtego czasu trochę się nauczyłam

czy ty kiblujesz w tym liceum czy mi się zdaje, wg moich obliczeń powinnaś być na drugim roku studiów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do technikum. Ludzie z mojego rocznika są na 1 roku z  tych osób, które chodziły do liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, asiutka99 napisał:

No i tak mam dwie godziny matematyki, ale od kwietnia może będą 3

Asiutka, jeżeli masz braki ze szkoły to koniecznie weź 3 godziny tygodniowo, jeżeli rodziców stać na taki wydatek. A ile matur już przerobiliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbna tegoroczna i z ostatnich dwóch lat, część rzeczy na korepetycjach to były tematy bieżące na lekcje żebym uniknęła zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, asiutka99 napisał:

Próbna tegoroczna i z ostatnich dwóch lat, część rzeczy na korepetycjach to były tematy bieżące na lekcje żebym uniknęła zagrożenia

To jeszcze mało Asiutka, musicie przerobić jeszcze przynajmniej z jakichś 3-ech lat, i te majowe i poprawkowe, czyli 6 arkuszy i jak zdazycie to próbne z tych lat też. Musisz się rozejrzeć w jak największej ilości zadań, bo tak jak ci pisałam zadania się powtarzają. Wiem, że może ci ciężko siedzieć nad książkami , bo pisałas , że nie lubisz się uczyć a poza tym wiosna, więc nie chce się siedzieć w domu, ale spróbuj się zmobilizować. Potem sobie odbijesz w wakacje, odpoczniesz, będzie czas na różne wypady, imprezy, wyjazdy. A jak się zdecydujesz na studia to zajęcia od października , także będziesz mieć długie wakacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×