Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fck

spełnianie fantazji w związku

Polecane posty

Wzięłybyście faceta na smycz na wieczór, gdyby miał taką fantazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogłabyś jakoś wyjaśnić dlaczego? gdyby np Twój facet Ci to zaproponował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Ja tak. Jeśli miałoby to być na gre wstępną to tak ale żeby potem on mnie już normalnie wziąl :D a nie że caly seks miałby byc tez taki uległy że on na smyczy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, ale zdajesz chyba sobie sprawę z tego, że tak rozpoczęta przez Ciebie gra wstępna raczej prowadzi do zabawy w stylu femdom.

Co nie znaczy, że on stale byłby wobec Ciebie uległy. Po prostu robicie sobie tak, że jeden wieczór Ty dominujesz, kiedy indziej on i jest super urozmaicenie. Przekonałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpiszesz? jak nie chcesz tu, to może być na privie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
6 minut temu, fck napisał:

ok, ale zdajesz chyba sobie sprawę z tego, że tak rozpoczęta przez Ciebie gra wstępna raczej prowadzi do zabawy w stylu femdom.

Co nie znaczy, że on stale byłby wobec Ciebie uległy. Po prostu robicie sobie tak, że jeden wieczór Ty dominujesz, kiedy indziej on i jest super urozmaicenie. Przekonałem?

To tak bym nie chciała. Bo mogę dominować w grze wstępnej i np skuć go kajdankami na krześle ale jak go rozkuje to juz chce zeby on mnie w seksie dominował. Jeśli w grze wstepnej mam go na smyczy to również wymagam później żeby on dominował w łózku. Cały seks w femdom by mi sie nie podobał bo lubie byc zdominowana seksualnie. Jeśli miałby być cały wieczór w takim stylu to w ogole by mnie nie podnieciło bo dominacja z mojej strony mnie nie podnieca jesli wiem ze później nie bedzie nic dominujacego z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, chociaż tak naprawdę...nie rozumiem. Masz jakieś doświadczenia w tym o czym piszesz, czy  rozważasz to tylko teoretycznie.

Dla mnie albo dominuje facet albo dziewczyna. Nie bardzo rozumiem, jak w grze wstępnej może dominować jedno a w seksie drugie.

Może mi to trochę wyjaśnisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Piszę z doświadczenia bo tak czasem robię. Lubię dominować w grze wstępnej tak jak piszę że np skuwam go i draznie albo każe kleczeć i całować mnie po stopach. To jest fajne ale jak już zaczynamy coś działać bardziej seksualnie to wtedy on mnie przytrzymuje albo mocniej łapie. Nie wiem jak ci to wytłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok:) a wymyślasz mu czasem jakieś kary za coś co niby w ciągu dnia źle zrobił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, fck napisał:

ok:) a wymyślasz mu czasem jakieś kary za coś co niby w ciągu dnia źle zrobił?:)

Haha nie. Nie mamy kompletnie relacji femdom. Czasem tylko jakies elementy wprowadzamy. Nie byłabym z uległym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dałabyś mi może priva, to byśmy trochę popisali?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, ale jednak to co robisz w czasie gry wstępnej jest totalnie femdom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, fck napisał:

rozumiem, chociaż tak naprawdę...nie rozumiem. Masz jakieś doświadczenia w tym o czym piszesz, czy  rozważasz to tylko teoretycznie.

Dla mnie albo dominuje facet albo dziewczyna. Nie bardzo rozumiem, jak w grze wstępnej może dominować jedno a w seksie drugie.

Może mi to trochę wyjaśnisz...

Ja takich doświadczeń nie mam, ale też mi się wydaje to dziwne co gosc pisala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

To wejdź na czaterie pokój powiedzmy "bełchatów" bo tam jest mało osob bede miala nick "...1234...". Pisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gość: dlatego właśnie mnie zaintrygowała, bo napisała, że pisze z doświadczenia. Dla mnie to też dziwne, że w gierce wstępnej dominuje, a potem zmienia się jak kameleon w uległą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 minut temu, Gość ... napisał:

Piszę z doświadczenia bo tak czasem robię. Lubię dominować w grze wstępnej tak jak piszę że np skuwam go i draznie albo każe kleczeć i całować mnie po stopach. To jest fajne ale jak już zaczynamy coś działać bardziej seksualnie to wtedy on mnie przytrzymuje albo mocniej łapie. Nie wiem jak ci to wytłumaczyc.

Zmyślasz😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Zmyślasz😏

Czemu miałabym zmyślac ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo wiem, co to czateria, nie wiem jak się tam porusza, nie możesz po prostu dać maila albo tu założyć konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, fck napisał:

rozumiem, ale jednak to co robisz w czasie gry wstępnej jest totalnie femdom:)

Ona zmysla. To co opisuje to sie kupy nie trzyma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Czemu miałabym zmyślac ? 😄

Przeciez to smierdzi na kilometr. 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, fck napisał:

nie bardzo wiem, co to czateria, nie wiem jak się tam porusza, nie możesz po prostu dać maila albo tu założyć konto.

Nie mam maila takiego którego mogłabym tak rozdawac publicznie. Konta nie chce mi sie zakładac bo i tak korzystam z forum tylko jako gosc :). Trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ona zmysla. To co opisuje to sie kupy nie trzyma .

Czemu nie trzyma sie kupy??? Może mało jasno to opisałam dlatego sa nieścisłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to pisz tu, co za róźnica. Wyjaśnij, co skłoniło was do takich zabaw, kto to pierwszy zaproponował, jak to się u was zaczęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, fck napisał:

ok to pisz tu, co za róźnica. Wyjaśnij, co skłoniło was do takich zabaw, kto to pierwszy zaproponował, jak to się u was zaczęło?

Lubie eksperymentować po prostu i robić różne rzeczy w łóżku żeby sprawdzić czy cos mi sie podoba czy nie bo dobrze wyglada tylko na filmie czy w opowiesciach. Praktycznie od pierwszego seksu zaczęłam cos nowego proponować i mówiłam żeby spróbowac tego czy tamtego a partner był bardzo otwarty i chetnie próbował. Mówił jesli cos mu sie nie podobało a jesli mu sie podobało to podczas kolejnego seksu wprowadzał to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość ... napisał:

Lubie eksperymentować po prostu i robić różne rzeczy w łóżku żeby sprawdzić czy cos mi sie podoba czy nie bo dobrze wyglada tylko na filmie czy w opowiesciach. Praktycznie od pierwszego seksu zaczęłam cos nowego proponować i mówiłam żeby spróbowac tego czy tamtego a partner był bardzo otwarty i chetnie próbował. Mówił jesli cos mu sie nie podobało a jesli mu sie podobało to podczas kolejnego seksu wprowadzał to.

Np.? 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, fck napisał:

a ile trwa wasz związek?

Znamy sie rok ale od pól roku uprawiamy seks. Być moze dlatego ociekamy jeszcze pożadaniem i nowościami. Z czasem być moze wejdzie monotonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to bardzo krótko, mam nadzieję, że po latach jednak będzie podobnie. On woli Cię w odsłonie dominującej czy uległej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Np.? 😏

No jakieś kajdanki, liny, ubrania z sexshopu, seks w dziwnych miejscach,. No nie wiem co wypisac bo dużo rzecy wydaje mi sie normalnych a dla kogoś moze byc juz eksperymentowaniem. Ostatnio np chciałam zeby mnie ugryzł żeby sprawdzic jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×