Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
brokeninside87

weź mnie

Polecane posty

Gość Człowiek nikt

Szukaj w świcie realnym. Tutaj jest pełno nieodpowiedzialnych ludzi z poważnymi deficytami jeżeli chodzi o zdolność tworzenia silnych więzi emocjonalnych, defetystów i neurotyków. Sam się do takich zaliczam. 

Gość Monika
4 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Szukaj w świcie realnym. Tutaj jest pełno nieodpowiedzialnych ludzi z poważnymi deficytami jeżeli chodzi o zdolność tworzenia silnych więzi emocjonalnych, defetystów i neurotyków. Sam się do takich zaliczam. 

To majac tego swiadomosc jestes o niebo lepszym kandydatem, niz ludzie z reala majacy to samo bez swiadomosci tego...

6 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

e tam, bardzo fajna społeczność

1 minutę temu, Gość Monika napisał:

To majac tego swiadomosc jestes o niebo lepszym kandydatem, niz ludzie z reala majacy to samo bez swiadomosci tego...

Monia to zawsze coś mądrze powie:) 

Bo to wszystko jest źle skonstruowane, kiedyś ludzie umierali w tym wieku a teraz jest się dopiero po szkole i szuka męża żony. Ja chciałem żonę mając 18 gdzie wtedy były te żony (wiem puszczaly się) i pieniądze na mieszkanie. Nikt nie pomyślał o leżaczek przyszłości 😔

Gość Neo
2 minuty temu, Leżaczek napisał:

Bo to wszystko jest źle skonstruowane, kiedyś ludzie umierali w tym wieku a teraz jest się dopiero po szkole i szuka męża żony. Ja chciałem żonę mając 18 gdzie wtedy były te żony (wiem puszczaly się) i pieniądze na mieszkanie. Nikt nie pomyślał o leżaczek przyszłości 😔

To ile tych żon miałeś,  cicha woda brzeg i rwie. 

Gość Człowiek nikt
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

To cytat z Yody? Świadomość to za mało. Potrzebne są kolejne kroki by móc mówić o jakiejkolwiek przewadze nad kimś. 

1 minutę temu, Gość Człowiek nikt napisał:

To cytat z Yody? Świadomość to za mało. Potrzebne są kolejne kroki by móc mówić o jakiejkolwiek przewadze nad kimś. 

samoświadomość po podstawa i co najmniej trzy pierwsze kroki do rozwoju;)

Gość Człowiek nikt
2 minuty temu, Gość Neo napisał:

To ile tych żon miałeś,  cicha woda brzeg i rwie. 

Nie miał żadnej. Wszystko to bajanie o czaszach szkolnych, a wszystko co było po to czarna dziura bo to no-life. 

1 minutę temu, Gość Neo napisał: To ile tych żon miałeś,  cicha woda brzeg i rwie.  X ja zero ale nie w głowie było mi się wybawic i musiałem czekać aż się wybawią 😕

Gość Neo
1 minutę temu, Leżaczek napisał:

Jeszcze wszyscy mówili mi, że za wcześnie teraz to się ucz a teraz by poganiali 😵

No widzisz  za mało się bawiłeś o mineło wszystko. 

Gość Monika
10 minut temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Wiekszosc ludzi nie ma swiadomosci swoich wad, a wrecz im zaprzecza. 

Kolejne kroki sa potrzebne -zgadzam sie, ale bez swiadomosci swoich wad ich nie zrobisz.

Nie to nie cytat z Yody :) , ja tak czasem na szybko konstruuje mysli :) (grunt, ze zrozumiales)

Gość Gość

Boże co za przegrywizm z was bije i głupot. Tryn i jego żale na poziomie 13latka rozpierdàlaja system.

Gość Człowiek nikt
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Wiekszosc ludzi nie ma swiadomosci swoich wad, a wrecz im zaprzecza. 

Kolejne kroki sa potrzebne -zgadzam sie, ale bez swiadomosci swoich wad ich nie zrobisz.

Nie to nie cytat z Yody 🙂 , ja tak czasem na szybko konstruuje mysli 🙂 (grunt, ze zrozumiales)

Gorzej gdy ma się świadomość wad które rzekomo istnieją tylko w mojej głowie, a jak ktoś postronny mówi że jest inaczej to mu i tak mu nie wierzy bo z tego wszystkiego powstała swoista ideologia, którą człowiek chroni za wszelką cenę. 

Gość Neo

Nie ma człowieka bez wad aby minusy nie przysłoniły plusy,  cytat z filmu. 

Gość Tygrysss
1 godzinę temu, brokeninside87 napisał:

przytul i nikomu nie oddaj😓

Mrr od tyłu🐕🐶

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować