Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Swiezoupieczonamama

W co ubierać miesięczne dziecko na spacer?

Polecane posty

Gość Swiezoupieczonamama

Cześć. Co radzicie ubierać dziecu, gdy wychodzimy na spacer? Do tej pory miał kombinezon zimowy, bo temperatura kilka stopni na plusie i wietrznie. Ale idą cieplejsze dni i gdy będzie słonecznie i 10 stopni lub więcej to co ubrać? Też kombinezon tylko polarowy czy coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goua

W worek po ziemniakach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Kombinezon przy 10 stopniach? W tym tyg ma być nawet 15-19 i też go w kombinezon ubierzesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość Ggghhy napisał:

Kombinezon przy 10 stopniach? W tym tyg ma być nawet 15-19 i też go w kombinezon ubierzesz? 

O juz sie zaczyna. A skad wiesz jaki jest ten kombinezon? I co ma dzieclo pod spodem i czy i czym jest przykryte? Ja nadal chodze w zimowej kurtce, ok, bylo pare cieplych dni a tak to bez szalu. A w co ubierzesz takie male dziecko? Dzinsy i kurtke? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyśka

Wiesz co ja ubralabym w rajstopy, spodnie, body jakas bluza czy cos i na to kurtke i przykryłabym jakims kocykiem tak zeby w razie co odkryc. Zawsze sprawdzaj kark na spacerze. Wtedy bedziesz wiedziala czy nie jest za lekko ubrany. Jesli kombinezon tez jest dobrym pomysłem ale nie ten sam co zimowy jednak. Przegrzac tez mozna łatwo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Dyśka napisał:

Wiesz co ja ubralabym w rajstopy, spodnie, body jakas bluza czy cos i na to kurtke i przykryłabym jakims kocykiem tak zeby w razie co odkryc. Zawsze sprawdzaj kark na spacerze. Wtedy bedziesz wiedziala czy nie jest za lekko ubrany. Jesli kombinezon tez jest dobrym pomysłem ale nie ten sam co zimowy jednak. Przegrzac tez mozna łatwo 

Weźcie już z tymi rajstopami przestancie buraki 😫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjgioerut098e4uoljdklf

Nie jestem autorką.

Kurcze, dziewczyny, na serio? Ja wciąż noszę zimową kurtkę, a skoro dziecko ma mieć jedną warstwę więcej to zakładam mu bluzę+spodnie+ ten nieszczęsny zimowy kombinezon i przykrywam kocem. U nas jest około 10C, ale wieje bardzo zimny wiatr, taki lodowaty. Za ciepło ją ubieram?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
3 godziny temu, Gość dfjgioerut098e4uoljdklf napisał:

Nie jestem autorką.

Kurcze, dziewczyny, na serio? Ja wciąż noszę zimową kurtkę, a skoro dziecko ma mieć jedną warstwę więcej to zakładam mu bluzę+spodnie+ ten nieszczęsny zimowy kombinezon i przykrywam kocem. U nas jest około 10C, ale wieje bardzo zimny wiatr, taki lodowaty. Za ciepło ją ubieram?

 

W jakim wieku jest dziecko? Ja takiego leżącego niemowlaka na dzisiejszą pogodę 10 stopni ubrała w body spodnie i skarpetki albo polspiochy na to jakieś grubsze skarpety, cienka bluzka, ciepła bluza /kurtka wiosenna, czapka i na to kocyk bawełniany. W zupełności wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emiska 30

Ja sama chodze dalej w zimowej kurtce, co z tego ze w sloncu jest cieplo, w cieniu i wietrze jest zimno. Wlasnie wychodze na spacer z 4 latkiem i 2,5 roczniakiem i tez sie zastanaeiam co im ubrac. I albo beda to zimowe kurtki z odpietymi wywietrznikani pod paszkami albo grube polary a na to kamizelki. 

Autorka ma miesieczne dziecko - ledwo co wyszko z okresu noworodkowego wiec nie ma za duzo doswiadczenia dlatego pyta o porade a Wy ja ganicie. Ja jej miejsvu ubralabym jakies spiochy, bluzeczke a na to polarowy kombinezon, okryc dzidzie jeszcze kocykiem i w gondolce nie zmarznie. Autorka ma malego bobasa wiec pewnie nie ma jeszcze tysiaca pasujacych kurteczek, kombinezonow, bluz itd.

Milego spaceru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy
10 minut temu, Gość Emiska 30 napisał:

Ja sama chodze dalej w zimowej kurtce, co z tego ze w sloncu jest cieplo, w cieniu i wietrze jest zimno. Wlasnie wychodze na spacer z 4 latkiem i 2,5 roczniakiem i tez sie zastanaeiam co im ubrac. I albo beda to zimowe kurtki z odpietymi wywietrznikani pod paszkami albo grube polary a na to kamizelki. 

Autorka ma miesieczne dziecko - ledwo co wyszko z okresu noworodkowego wiec nie ma za duzo doswiadczenia dlatego pyta o porade a Wy ja ganicie. Ja jej miejsvu ubralabym jakies spiochy, bluzeczke a na to polarowy kombinezon, okryc dzidzie jeszcze kocykiem i w gondolce nie zmarznie. Autorka ma malego bobasa wiec pewnie nie ma jeszcze tysiaca pasujacych kurteczek, kombinezonow, bluz itd.

Milego spaceru:)

Ja mojego 2.5 już od dawna nie ubieram w zimowa kurtkę. Chodzi w wiosennej i wszystko z nim w porządku. W zimowej by się zapocil chyba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjgioerut098e4uoljdklf
27 minut temu, Gość Ggghhy napisał:

W jakim wieku jest dziecko? Ja takiego leżącego niemowlaka na dzisiejszą pogodę 10 stopni ubrała w body spodnie i skarpetki albo polspiochy na to jakieś grubsze skarpety, cienka bluzka, ciepła bluza /kurtka wiosenna, czapka i na to kocyk bawełniany. W zupełności wystarczy. 

5 miesięcy.
Wczoraj na spacerze miała: body z krótkim rękawem, skarpetki (cieńsze), spodenki i bluzeczka (cieplejsze, ale nie jakieś grube), chustkę na szyi, czapkę, rękawiczki i kombinezon zimowy. W gondoli przykryta kocykiem bawełnianym. Nie kręciła się, nie płakała, tylko od razu zasnęła i spała przez cały spacer, więc wydaje mi się, że było jej ok.

Było 10C, ale wiatr strasznie lodowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zanim zacznie się krytyka trzeba uwzględnić kto gdzie mieszka, między północą i południem kraju jest nawet do 10 stopni różnicy, ja jestem właśnie z północy, niby 10 stopni, słoneczko, a wiatr lodowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×