Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

dziewczyna ktora poznałem jest zbyt inteligentna

Polecane posty

Gość gosc

nie umiem sprawic zeby czula moja wyzszosc, nie pasujemy chyba do siebie 😞 nie może kobieta rządzić w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety:)
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

nie umiem sprawic zeby czula moja wyzszosc, nie pasujemy chyba do siebie 😞 nie może kobieta rządzić w związku

W związku raczej chodzi o współpracę a nie rządzenie. 

Mądra kobieta jest "wizytówką" mężczyzny... 

Ponoć też lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć, także wiesz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chcesz

zaczynać od rzadzenia

to nic z tego nie bedzie

 

partnerstwo tych z checia rzadzenia juz wielu było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

chyba to zle gdy kobieta jest madrzejsza niż facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
20 minut temu, Gość .... napisał:

chyba to zle gdy kobieta jest madrzejsza niż facet

Uuuuu kompleksiki mamy. Niedobrze, nawet gdyby nie była madrzejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słuchaj

Widzisz, a ja nawet wczoraj mojego chłopaka zapytałam czy uważa że jestem inteligentna bo czasami mnie traktuje jak bym głupia była i powiedział że na pewno bardziej od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsco

Jesteś za głupi na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Każda będzie od ciebie mądrzejsza, dlatego ci nie wychodzi z dziewczynami,, bo masz myślenie 15 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

nie umiem sprawic zeby czula moja wyzszosc, nie pasujemy chyba do siebie 😞 nie może kobieta rządzić w związku

A dlaczego na czuć twoja wyższość? Chcesz mieć szczęśliwy związek z kobietą czy panować nad nią? Kompleksy? Zapędy mentorskie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Stworzyć związek z mądrą to dopiero cos a nie isc na łatwy sex z inną, byle tylko był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Stworzyć związek z mądrą to dopiero cos a nie isc na łatwy sex z inną, byle tylko był.

Mądra kobieta jest ukoronowaniem mądrości nezczyzny i jego najlepsza wizytówką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Każda będzie decydowała, bo ty nie masz pracy ani kasy ani poglądu na zycie ANI ZDROWEGO ROZSADKU. Chcesz znalesc głuszą? teraz takich nie ma chyba ze psychicznie chora, ale taka nie da ci wzbić się , a ty chcesz tez cos z tego mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siema

Inteligentna dziewczyna to skarb, docen to. Masz pewnosc ze poradzi sobie zawsze I nie bedziesz musial jej stac nad glowa caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhr5tcffr

Inteligentne kobiety to rzadkosc w dzisiejszych czasach..a jesli w parze z inteligencja idzie moralnosc i uczciwosc to juz w ogóle unikat...Poza tym niepotrzebnie masz wahania bo Ona moze nie chcieć byc z Tobą z jakichs wzgledow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Daj mi ją. Ja o nią zadbam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowy krem

No chyba ze masz kompleksy to daj dziewczynie spokój. Jeśli nie rozumiesz czym jest partnerstwo- na pewno to nie jest rządzenie ani wyższość jednego nad drugim, to tez daj jej spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie umiem sprawic zeby czula moja wyzszosc, nie pasujemy chyba do siebie 😞 nie może kobieta rządzić w związku

Przecież ty ... jesteś 🙆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjn
1 godzinę temu, Gość Słuchaj napisał:

Widzisz, a ja nawet wczoraj mojego chłopaka zapytałam czy uważa że jestem inteligentna bo czasami mnie traktuje jak bym głupia była i powiedział że na pewno bardziej od niego

A co Ci mial powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakty sa takie

Ale macie problemy 😛 

I tak, jesli ktos szuka kobiety "glupszej" to na pewno nie szuka partnerstwa. Jak jest taka inteligentna to sama od ciebie ucieknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscv
9 minut temu, Gość fakty sa takie napisał:

Ale macie problemy 😛 

I tak, jesli ktos szuka kobiety "glupszej" to na pewno nie szuka partnerstwa. Jak jest taka inteligentna to sama od ciebie ucieknie. 

Albo juz uciekla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No wiesz
26 minut temu, Gość kjn napisał:

A co Ci mial powiedziec?

Powiedzial prawdę. Napisałam że na pewno, a powiedział chyba. Więc "chyba" oznacza że nie klamal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna
2 minuty temu, Gość No wiesz napisał:

Powiedzial prawdę. Napisałam że na pewno, a powiedział chyba. Więc "chyba" oznacza że nie klamal.

Nie wierz chlopakowi w to co mówi, wierz w to co robi. Traktuje Ciebie jakbys byla glupia a mówic to sobie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to sobie kup kobietę! aby ta wiedziała od samego początku na co idzie, żadna normalna na niewolnictwo się nie zgodzi- ...o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julianna

Daj sobie i tej dziewczynie spokój albo się zmień bo rozwalisz tę relację. Wiem co mówię bo byłam z takim zakompleksionym bałwanem. Fakt, że czasami nie szło z nim wymienić zdania na jakieś głębsze tematy. Miał troszkę wąski światopogląd, no ale akceptowałam to i nie dawałam mu odczuć że wie mniej albo coś. 

Dodam że zarabiałam też więcej i jestem po dobrych studiach a on nie. Plus zawód który jest bardziej dla mężczyzn. To go wkurzało. Skończyło się tak że nie mogłam nawet wspomnieć że np planuje zmienić aparat fot. bo zaraz byłam wyzywana od materialistek. A gdy miałam problem i potrzebowałam wsparcia, to on wtedy zaczynał po mnie jechać. 

Zachowywal się jakbym była jego wrogiem którego trzeba zniszczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam
5 minut temu, Gość Anna napisał:

Nie wierz chlopakowi w to co mówi, wierz w to co robi. Traktuje Ciebie jakbys byla glupia a mówic to sobie moze.

Bo czasami mi tłumaczy takie bzdury jak sie koło zmienia i to tak krok po kroku jak bym koła nie umiała w aucie zmienic a poza tym zachowuje się ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
45 minut temu, Gość Julianna napisał:

Daj sobie i tej dziewczynie spokój albo się zmień bo rozwalisz tę relację. Wiem co mówię bo byłam z takim zakompleksionym bałwanem. Fakt, że czasami nie szło z nim wymienić zdania na jakieś głębsze tematy. Miał troszkę wąski światopogląd, no ale akceptowałam to i nie dawałam mu odczuć że wie mniej albo coś. 

Dodam że zarabiałam też więcej i jestem po dobrych studiach a on nie. Plus zawód który jest bardziej dla mężczyzn. To go wkurzało. Skończyło się tak że nie mogłam nawet wspomnieć że np planuje zmienić aparat fot. bo zaraz byłam wyzywana od materialistek. A gdy miałam problem i potrzebowałam wsparcia, to on wtedy zaczynał po mnie jechać. 

Zachowywal się jakbym była jego wrogiem którego trzeba zniszczyć. 

Relacja już jest mocno nadszarpnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
4 minuty temu, pochopna napisał:

Zbyt inteligentna? Raczej rzadko ktoś się skarży na coś takiego.

Może i zaskoczony skarży, ten w realu też by się wstydził powiedzieć. Oni po prostu od takich odchodzą i rzucają je dla głupszych. To akurat jest bardzo powszechne. Takie dziady lubią mieć przewagę i manipulować. Zazwyczaj i tak fajnego związku nie stworzą więc szkoda gadać?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olive Oyl
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Relacja już jest mocno nadszarpnięta.

Czy ona wie jak to postrzegasz? Może on uważa cię za mądrego. Każdy może być specem od czegoś innego. Może możecie uzupełniać się nawzajem. Pomyślałeś w ten sposób. Szkoda niszczyć relację z powodu jakichś paranoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwias
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

nie umiem sprawic zeby czula moja wyzszosc, nie pasujemy chyba do siebie 😞 nie może kobieta rządzić w związku

Rafał nie kompromituj się! to żenujące!Nigdy nie będziesz mną rządził!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×