Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieskazitelmy

Miłość, wchodzenie w związek są to zachowania ludzi słabych

Polecane posty

Gość Nieskazitelmy

Wszechobecna miłość na pokaz, łączenie się w pary, seks, masturbacja, religia to są czynniki osłabiające gatunek ludzki. Seks miał służyć jedynie do przetrwania gatunku teraz nie jest potrzebny bo liczebność ludzkiej populacji jest zbyt wysoka.

Zamiast zajmować się tymi głupotami powinniście zdobywać wiedzę i czytać każdego dnia bo tylko tak staniecie się lepsi. Miłość i seksualność jest jedynie ograniczeniem i cechą ludzi słabych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss

Dużo w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
16 minut temu, Gość Nieskazitelmy napisał:

Wszechobecna miłość na pokaz, łączenie się w pary, seks, masturbacja, religia to są czynniki osłabiające gatunek ludzki. Seks miał służyć jedynie do przetrwania gatunku teraz nie jest potrzebny bo liczebność ludzkiej populacji jest zbyt wysoka.

Zamiast zajmować się tymi głupotami powinniście zdobywać wiedzę i czytać każdego dnia bo tylko tak staniecie się lepsi. Miłość i seksualność jest jedynie ograniczeniem i cechą ludzi słabych.

 Widać że słaby jesteś  w te klocki. Walisz? Wyglądasz mi na bladego lebiegę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmisz trochę jak taki typowy Władca Ciemności chcący zmienić świat, ale zgodzę się częściowo. Religii nie trawię bo sam uważam, że każdy powinien samodzielnie dojść do tego czym Bóg jest lub czym nie jest. Co do miłości, uważam, że seks można uprawiać nawet dla przyjemności, ale TYLKO z osobą,którą się na prawdę kocha i ta osoba kocha nas. Wkurza mnie to chwalenie sie na tym za***nym fb jakąś wielką miłością,która kończy się bardzo szybko, albo chwaleniem się ilością związków. Wiadomo raz może nie wyjść coś, ale 3 lub 4 razy? Dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny

Miłość na pokaz -> chęć popisania się przed innymi, związek oparty jedynie na pożądaniu, a nie na uczuciu. Wiele osób już się nawet nie umawia na spotkanie tylko na uciechy cielesne. Głównym założeniem takiej miłości jest tylko seks i chęć podwyższenia swojego prestiżu. Taką miłość potępiam

Miłość -> związek oparty na uczuciu silniejszym niż przyjażń, więź bardzo silna łącząca dwoje ludzi. Owocem tej prawdziwej miłości może być dziecko. To jeszcze jakoś ujdzie. Jestem zwolennikiem uprawiania seksu jedynie w celu poczęcia nowego życia, ale jak 2 osoby łączy prawdziwa miłość to niech sobie uprawiają ten cały seks dla przyjemności. Trochę złagodniałem,więc nie będę się czepiał. Ważne by to robiły osoby połączone uczuciem a nie pożądaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×