Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emu

Rozmiarowka reserved

Polecane posty

Gość Emu

Jaka jest rozmiarowka w reserved, zamówiłam szmizjerke 38 i zastanawiam się czy nie będzie za mała, normalnie noszę 40, proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Raczej będzie za mała. Ja noszę 38, a jak przymierzam u nich jakieś koszule czy ...enki, które są na guziki, to muszę brać 40, a i tak niektóre źle leżą i są zbyt ciasne w biuście. No chyba, że Ty masz mały biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emu

Niestety biust mam spory, szkoda, nie było większego rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 minut temu, Gość Gośka napisał:

Raczej będzie za mała. Ja noszę 38, a jak przymierzam u nich jakieś koszule czy ...enki, które są na guziki, to muszę brać 40, a i tak niektóre źle leżą i są zbyt ciasne w biuście. No chyba, że Ty masz mały biust.

A to nie jest wina rozmiarówki, tylko głupiego projektowania na kołki w płocie chyba a nie na kobiety. Sama mam mały biust a czasem  się w ich nieelastyczne bluzki czy ...enki w biuście ciężko mieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
27 minut temu, Gość Emu napisał:

Jaka jest rozmiarowka w reserved, zamówiłam szmizjerke 38 i zastanawiam się czy nie będzie za mała, normalnie noszę 40, proszę o opinie.

skoro normalnie nosisz 40 to dlaczego zamowillas 38? pewnie bedzie za mala, choć masz tam tabele rozmiarow i mozesz sie zmierzyc i wybrac odpowiedni rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
14 minut temu, Gość Emu napisał:

Niestety biust mam spory, szkoda, nie było większego rozmiaru.

w innych sklepach nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emu
5 minut temu, Gość gosc napisał:

w innych sklepach nie było?

Zamówiłam online z nadzieją na większy egzemplarz, bo teraz to różnie z rozmiarami w sieciowkach, 40 nie było, do galerii niestety mam 70 km i jestem max raz na kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szansa że się zmieścisz jest zawsze, ja raz u nich trafiłam na zawyżony rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×