Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Teoria prawdy

Wytrysk to degradacja swojego ciała

Polecane posty

Gość Teoria prawdy

Umowmy się, pozadanie i erekcja ma na celu odbyc stosunek płciowy z samicą w wyniku czego sperma zapładnia kobiete i tak oto przedluza się gatunek. 

Wedlug mojej hipotezy wytrysk u samca powinien wystepowac tylko kilka razy w zyciu, czyli w momencie kiedy chce przekazac geny dalej. 

Sam wytrysk w sytuacji masturbacji jest negatywny dla ciala ludzkiego, dla ducha i psychiki, człowiek traci jakas wewnętrzną siłę czuje się jak balon z którego zeszlo powietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gość Teoria prawdy napisał:

Umowmy się, pozadanie i erekcja ma na celu odbyc stosunek płciowy z samicą w wyniku czego sperma zapładnia kobiete i tak oto przedluza się gatunek. 

Wedlug mojej hipotezy wytrysk u samca powinien wystepowac tylko kilka razy w zyciu, czyli w momencie kiedy chce przekazac geny dalej. 

Sam wytrysk w sytuacji masturbacji jest negatywny dla ciala ludzkiego, dla ducha i psychiki, człowiek traci jakas wewnętrzną siłę czuje się jak balon z którego zeszlo powietrze 

Różnie, zwykle jest tak jak mówisz, chociaż czasem było odwrotnie - czułem się jak kapeć, strzepałem i poczułem się jak młody bóg. Niestety, nie można wyłączyć popędu seksualnego na zawołanie - gdyby się dało, bym to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×