Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudzia

Od miesięcy nie byłam na świeżym powietrzu i boli mnie głowa

Polecane posty

Gość Rudzia

Czy to możliwe, że od tego? Wychodziłam na zewnątrz w październiku przez trzy dni, potem cały czas w domu, i dopiero w lutym znów trzy dni, i od 19 lutego dalej ani razu na dworze. Czasem tylko uchylę okno. Kiedyś mnie nie bolała nigdy głowa, ale wychodziłam codziennie. Teraz przytyłam i się wstydzę. Czy to może mieć wpływ na ból głowy? Dodam że siedzę od rana do nocy przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111

to staraj sie nie siedziec dlugo przed komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dużo przytyłaś? Może to tylko w twojej wyobraźni wyglądasz zle? Mieszkasz sama, pracujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Dużo przytyłaś? Może to tylko w twojej wyobraźni wyglądasz zle? Mieszkasz sama, pracujesz? 

Dosyć sporo, nie mieszczę się np. w kurtkę sprzed roku. Mieszkam z rodzicami, dlatego nie muszę wychodzić. Rano tylko posprzątam, a potem siadam do komputera, wykonuję trochę zdalnej pracy, a potem oglądam YouTube, itp... i tak gdzieś do 2-3 w nocy, potem śpię do 9-10... Nawet już do sklepu nie chodzę. Jak pracowałam na mieście, to codziennie wychodziłam i czułam się dobrze. Robiłam kilka km dziennie na nogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Rudzia napisał:

Dosyć sporo, nie mieszczę się np. w kurtkę sprzed roku. Mieszkam z rodzicami, dlatego nie muszę wychodzić. Rano tylko posprzątam, a potem siadam do komputera, wykonuję trochę zdalnej pracy, a potem oglądam YouTube, itp... i tak gdzieś do 2-3 w nocy, potem śpię do 9-10... Nawet już do sklepu nie chodzę. Jak pracowałam na mieście, to codziennie wychodziłam i czułam się dobrze. Robiłam kilka km dziennie na nogach. 

A co rodzice na to? Może chociaż w domu, przy otwartym oknie trochę poćwicz, nie jedz słodyczy, waga szybko poleci i do czerwca będzie lepiej o parę kg. Też mam podobnie, ale u mnie to nerwica lękowa. Otwórz szeroko okno, uczesz się ładnie, poczujesz się lepiej, kup z dwie ...enki do kolan, buty np. espadryle na platformie, dużą torbę i już wyglądasz na mniejszą 🙂 głowa do góry laleczko, jak jesteś młoda to szybko schudniesz, a i w dodatkowych kg ładnie ubrana poczujesz się super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie pracujesz nie uczysz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To na pewno przez komputer. Nie wiem gdzie mieszkasz ale w niektorych miastach poziom smogu jest koszmarny wiec na dworze moze byc gorzej niz w domu. A ciagle siedzenie czesto prowadzi do tycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×