Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy tylko ja uważam, że rodzenie kolejnego dziecka by starsze kiedyś nie było samotne to nieporozumienie? Większość rodzeństw jakie znam wcale się blisko nie trzyma

Polecane posty

Gość gość 36 lat

mój mąż ma 7 rodzeństwa a jako taki kontakt utrzymuje tylko z 3,z resztą wcale się  nie widujemy na zasadzie odwiedzania..ja jestem jedynaczką i sobie chwalę,nigdy nie chciałam mieć rodzeństwa..byłam i jestem oczkiem w głowie rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mis

W dzisiejszych czasch ludzie rozjezdzaja sie po kraju, a nawet po swiecie,my mieszkamy w Stanach,wiec kontakt z rodzenstwem jest raz na pare lat.My zostajemy przy jedynacze, bedziemy mogli zadbac o jej przyszlosc, a przy okazji nam zostanie troche pieniedzy na fajne zycie na emeryturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja babcia w wieku 87 lat z dużym bagażem życiowym powiedziała mi przed śmiercią. Pamiętaj nie zostawiaj  Magdy bez rodzeństwa żeby nie została sama na świecie po waszej śmierci. Sama miała 8 rodzeństwa z którymi miała B.dobry kontakt i na każdego mogła liczyć. Miała 4 dzieci. Mój tata też miał dobre relacje z braćmi. Mój dziadek miał też 8 rodzeństwa.  Moja mama miała 6 rodzeństwa. Wśród kuzynstwa są tylko 2 jedynki. Kuzynka nie chce drugiego bo ma dziewczynkę z autyzmem i obawia się że drugie będzie chore a kuzyn przyznał sie ostatnio że ma ciężką sytuację materialna kredyt na mieszkanie i swoją chorobę po wypadku ale gdyby nie kasa to by  sie postarali o 2 dziecko. A tak to wszyscy po 2 lub 3 dzieci. Jedna kuzynka 4. My mamy 2 i trzeciego nie planujemy natomiast jak się trafi to super. Ja mam też z braćmi dobry kontakt. Pomagamy sobie w trudnych chwilach. Każdy może liczyć na każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×