Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w tym wieku to juz powinni

Dlaczego niebrzydcy faceci w wieku 32-40 sa sami ??

Polecane posty

Gość Kiss
1 godzinę temu, Gość w tym wieku to juz powinni napisał:

powinni w tym wieku juz zalozyc rodzine wg psychologow.

Jaki jest powod wg was?

1/ sa chorzy psychicznie i maja nieleczony mizogizm badz inna choroba / zaburzenie psychiczne ?

2/ maja 1.000.000 wymagan co do kobiety i czekaja na nieistniejacy ideal ?

3 / inny powod - jaki ?

Nie piszcie, ze moze chca byc sami. Zdrowi psychicznie ludzie dobieraja sie w pary, bo taka natura ludzka. Jesli czlowiek chce byc sam cale zycie to psychicznie cos z nim nie tak, kazdy psycholog to potwierdzi.

Do 30stki faceci moga sie uczyc, pracowac i nie miec czasu (powiedzmy, lekko to naciagajac), ale po 30 nadal sami to juz ewidentnie cos nie tak z nimi.

Powinni zalozyc rodzine, ale 5-13 lat wczesniej.

Powod nr 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
8 minut temu, Piaskun napisał:

To była najstarsza kobieta z jaką od lat się spotkałem. Oszałamiające 28 lat.

Co świadczy fakt mojego rozwodu? A no to że jestem wystarczająco atrakcyjny by interesowały się ma kobiety.

I, że byłem nazbyt głupi, by przyjąć jej oświadczyny.

A Ciebie moja droga starsza pani jak nikt sensowny nie chciał, tak dalej nie chce.

A latka lecą.

Piaskun, a Ciebie chca, tylko jakos nic z tego nie wychodzi?

Zawsze interesowalo mnie, dlaczego nie najmlodsi faceci wyzywaja mlodsze od siebie kobiety od starych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

a ci, co nie mieli zon/narzeczonych/dziewczyn a sa sami? im co dolega?

Oni nie załapali się na kobietę swoich marzeń. Przecież to oczywiste, że tych ładnych i fajnych dziewczyn nie wystarczy dla każdego gdyż te w większości są już zajęte w szkole średniej i na studiach. Wśród tej grupy są też mężczyzni bardzo nieśmiali, którzy nie są w stanie związać się z kobietą z powodu swojej fatalnej przypadłości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moj facet mial 36 lat jak go poznalam i czesto pytalam czemu taki przyztoiny inteligentny dobry czlowiek spedzil cale zycie sam. Zawsze mowil ze byc z kims bezwartosciowym i do kogo sie nic nie czuje bylo bez sensu. A u nas szybko poszlo odrazu wiedzielismy ze jestesmy dla siebie stworzeni i nie przeszkadzalo mu ze mam dzieci do dzis sie smieje ze spotkal kobiete swojego zycia a w pakiecie dostal cala rodzinke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Piaskun, a Ciebie chca, tylko jakos nic z tego nie wychodzi?

Większość kobiet jest głupia. Udaje uległe i myśli że sobie mężczyznę urobi.

Większość lasek tylko niepotrzebnie marnowała czas swój i mój: ja prowadzam na smyczy a nie na niej chodzę.

Nie nadaje się na męża pantofla i nie szukam leniwej hetery.

Przed chwilą, Gość Kiss napisał:

Zawsze interesowalo mnie, dlaczego nie najmlodsi faceci wyzywaja mlodsze od siebie kobiety od starych 🙂

 

Swego czasu obracałem się sporo w towarzystwie akademickim. Miałem nawet zaproszenie na doktorat od pewnego profesora. Lat 65, wysoki, dystyngowany, wytworny i elegancki.

Jego koleżanki po fachu to były  po prostu stare zasuszone baby, albo stare grube baby.

Żaden stary chłop nie jest tak stary jak stara baba. Ot i wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Żaba30 napisał:

Moj facet mial 36 lat jak go poznalam i czesto pytalam czemu taki przyztoiny inteligentny dobry czlowiek spedzil cale zycie sam. Zawsze mowil ze byc z kims bezwartosciowym i do kogo sie nic nie czuje bylo bez sensu. A u nas szybko poszlo odrazu wiedzielismy ze jestesmy dla siebie stworzeni i nie przeszkadzalo mu ze mam dzieci do dzis sie smieje ze spotkal kobiete swojego zycia a w pakiecie dostal cala rodzinke 

szkoda chłopa na przechodzoną babę z przychówkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
30 minut temu, Gość Gość napisał:

ja jestem sam, bo jednak związki z kobietami na dłuższą metę to mordęga. Najważniejszy jest jednak święty spokój. A przecież od czasu do czasu można zadać się z jakąś koleżanką niezobowiązująco. 

Zgadzam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość xyz napisał:

Zgadzam się.

No i niech tak zostanie. Wartościowa i tak by was nie chciala ani nie idzie na układziki. Prędzej by kopnęła was w dvpe. Ale zlitujcie się i nie wmawiajcie że jesteście szczesliwi. A jeśli tak chcecie żyć to jedyne co to nie bądźcie hipokryta mi i zawsze zadawajcie się z takimi lalami niezobowiązująco bo zapewniam że jak ktoś ma coś w głowie to się tego trzyma i ostatnie co potrzeba to facet zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
59 minut temu, Gość Gość napisał:

 

Widzę, że większość dyskutantów tutaj konfabuluje i przetwarza informacje ze swojej wyobraźni a im większy ekspert tym mniejsze doświadczenie w temacie. Wy ludzie walnijcie te kompy i inne ekrany w kąt i wyidźcie do realu, wtedy przekonacie sie jak to wygląda naprawdę. Wasze dane z dysków na kompach nie są kompatybilne z realem. Czytając wasze wypowiedzi mam wrażenie,że nie wychodzicie w ogóle z domu od ok 10 lat, motacie sie tylko między lapkiem a lodówką. Przecież to jest tragedia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
26 minut temu, Piaskun napisał:

Większość kobiet jest głupia. Udaje uległe i myśli że sobie mężczyznę urobi.

Większość lasek tylko niepotrzebnie marnowała czas swój i mój: ja prowadzam na smyczy a nie na niej chodzę.

Nie nadaje się na męża pantofla i nie szukam leniwej hetery.

 

Swego czasu obracałem się sporo w towarzystwie akademickim. Miałem nawet zaproszenie na doktorat od pewnego profesora. Lat 65, wysoki, dystyngowany, wytworny i elegancki.

Jego koleżanki po fachu to były  po prostu stare zasuszone baby, albo stare grube baby.

Żaden stary chłop nie jest tak stary jak stara baba. Ot i wszystko

Te kobiety byly glupie, czy Ty, skoro sie od razu na nich nie poznales?

Uwazasz, ze wszyscy 65-latkowie sa wysocy, dystyngowani, wytworni i eleganccy - a nie jakis ich odsetek, i ze wszystkie 65-latki sa „grube” albo „zasuszone”?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Piaskun napisał:

Większość kobiet jest głupia. Udaje uległe i myśli że sobie mężczyznę urobi.

Większość lasek tylko niepotrzebnie marnowała czas swój i mój: ja prowadzam na smyczy a nie na niej chodzę.

Nie nadaje się na męża pantofla i nie szukam leniwej hetery.

 

Swego czasu obracałem się sporo w towarzystwie akademickim. Miałem nawet zaproszenie na doktorat od pewnego profesora. Lat 65, wysoki, dystyngowany, wytworny i elegancki.

Jego koleżanki po fachu to były  po prostu stare zasuszone baby, albo stare grube baby.

Żaden stary chłop nie jest tak stary jak stara baba. Ot i wszystko

Socjolg z Ciebie wyjątkowo tępy i ograniczony umysłowo. Chyba się z powołaniem minales deklu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Kiss napisał:

Te kobiety byly glupie, czy Ty, skoro sie od razu na nich nie poznales?

Chcesz powiedzieć, że dla Ciebie jeden rzut oka i wiesz co to za człowiek? Wow.

Człowieka poznaje się najczęściej mieszkając z nim. Tyle.

15 minut temu, Gość Kiss napisał:

Uwazasz, ze wszyscy 65-latkowie sa wysocy, dystyngowani, wytworni i eleganccy - a nie jakis ich odsetek, i ze wszystkie 65-latki sa „grube” albo „zasuszone”?

Mężczyźni się starzeją lepiej. I to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Piaskun to c i o t a gnijaca na damskim forum 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Są sami bo kobiety mają wygórowane wymagania. To wina leży po stronie kobiet nie mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To kobiety czekają na nieistniejący ideał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
37 minut temu, Gość gosc napisał:

No i niech tak zostanie. Wartościowa i tak by was nie chciala ani nie idzie na układziki. Prędzej by kopnęła was w dvpe. Ale zlitujcie się i nie wmawiajcie że jesteście szczesliwi. A jeśli tak chcecie żyć to jedyne co to nie bądźcie hipokryta mi i zawsze zadawajcie się z takimi lalami niezobowiązująco bo zapewniam że jak ktoś ma coś w głowie to się tego trzyma i ostatnie co potrzeba to facet zabawka.

Po pierwsze to ty nie wmawiaj, czy ktoś czuje się szczęśliwy czy nie. Po drugie, która to niby ta "wartościowa"? Po trzecie - jak facet fajny to nikt go rzekomo nie kopnie w dupę. Wręcz przeciwnie - nadstawi 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Czemu jestem sam w wieku +30 lat będąc niebrzydkim? W gruncie rzeczy nieoczywiste pytanie. Chyba dlatego, że będąc długo samotnym, nie potrafię już żyć inaczej. Nauczyłem się żyć sam ze sobą, praca, dom, praca, dom i hobby któremu się poświęcam. Zdarza się, że trafiają się kobiety, które dają sygnały że są mną zainteresowane, ale kobiety uważają się na ogół za księżniczki, ósme cudy świata. Wiele wymagają, a niewiele są w stanie dać od siebie. Poza tym jak pisałem wyżej przywykłem już do samotności - ona jest moją kobietą, rodzina już przestała się wypytywać kiedy się ustatkuję, kiedy wnuki... i chyba już tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jednak to oni mają problem, o ile postrzegają swoje singielstwo jako problem. Żyję w harmonijnym związku, i temat traktuję obiektywnie.

2 godziny temu, Gość stary kawaler napisał:

ale to ty masz problem, nie oni 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Po pierwsze to ty nie wmawiaj, czy ktoś czuje się szczęśliwy czy nie. Po drugie, która to niby ta "wartościowa"? Po trzecie - jak facet fajny to nikt go rzekomo nie kopnie w dupę. Wręcz przeciwnie - nadstawi 🙂 

Dziffka nadstawi. Jeśli muszę ci to tłumaczyć to nigdy takiej wartościowej nie miałeś. Jeszcze wytłumaczyć coś? Nie wmawiam tylko skoro takie życie cię rajcuje to luz. Gorzej jakbyś komuś robił krzywdę o tym piszę. Kamil i twierdził że chcesz związku. A że wartościowa by nie chciała to fakt ale jak musisz sobie wmawiać co innego pomimo tego co robisz to hipokryzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym podał dwa powody - kobiety są nudne i roszczeniowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A chúj was to tak bardzo interesuje czy ktoś jest sam czy nie? Jesteście aż tak prości że musicie wypièrdalac się w cudze wybory? Powodów może być milion. Wasz punkt widzenia i sposób na życie nie musi być jedynym słusznym. Taborety pieprzone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam już dziecko, jedyna rzecz do której kobieta jest potrzebna.  Jaki sens wiązać się z jedną na resztę życia?  Lepiej się zakochiwac co rok w nowej od początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i widać, kto jest samotny i zostanie samotny. Z tak słownictwem? To jest forum, miejsce do swobodnej wypowiedzi. Wulgarne wpisy nic nie wnoszą do tematu, tyle tylko,że autor takiego wpisu umownie spuścił z krzyża:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeeee
4 godziny temu, Gość stary kawaler napisał:

Facet w tym wieku wie że na młodą dziewuchę nie ma już szans i po prostu rezygnuje z tej zabawy. Zdrowy umysłowo facet nie będzie się uganiał za starymi babami.

Mam 34lata, narzeczona 20, w kwietniu wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem sam z powodu tego, że sex, który lubię większości ludzi raczej nie mieści się w łóżku ;-).

W związku z powyższym, mam dwie opcje - zrezygnować z seksu, lub nie mieć stałej partnerki (bo takiej, która lubi to co ja nie znalazłem).

Wybieram to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn
16 minut temu, Gość Eeeee napisał:

Mam 34lata, narzeczona 20, w kwietniu wesele

Widocznie intelektualnie się dobraliscie. Cokolwiek to znaczy. Ja mam 38 ale nie wyobrażam sobie jakoś młodszej o więcej niż pięć lat. Z takimi mi już ciężko się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Onnn napisał:

Widocznie intelektualnie się dobraliscie. Cokolwiek to znaczy. Ja mam 38 ale nie wyobrażam sobie jakoś młodszej o więcej niż pięć lat. Z takimi mi już ciężko się dogadać.

I tak i nie...

10 lat "spędziłem" z dziewczyną młodszą ode mnie o 14 lat. Dogadywaliśmy się bardzo dobrze, natomiast zadecydowały kwestie związane z tym, o czym pisałem dwa posty wyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Piaskun napisał:

Żartujesz. Czemu niby nie ma szans? Kto Ci to wmówił?

Mają, 50+ też mają. Ale te 30+ to kolejny w szeregu minus dla 30-letneigo przeciętniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, bella napisał:

A tak z ciekawości.. jakie masz preferencje? Trudno mi uwierzyć, że są AŻ tak dziwaczne, że mało kto to lubi ..

Lubię seks z przewagą facetów. Uprzedzam kolejne pytanie - jestem hetero ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego maiłbym żartować??

Mam wrażenie, że większość, owszem - lubi sobie pofantazjować... I to byłoby na tyle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×