Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w tym wieku to juz powinni

Dlaczego niebrzydcy faceci w wieku 32-40 sa sami ??

Polecane posty

Gość Gość

Ten ... jest tak niepewny swoich wypowiedzi i tak bardzo stara się być poprawny że edytuje wszystkie. Niezły z ciebie pozorant. Nie spędzasz kolejnego wieczoru w towarzystwie filigranowego lejdi boja? Trzeba przyznać że są oni ładniejsi od typowej tajki wygladajacej jak pekinczyk. Sama bym się w takim zakochała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Gość w tym wieku to juz powinni napisał:

powinni w tym wieku juz zalozyc rodzine wg psychologow.

Jaki jest powod wg was?

1/ sa chorzy psychicznie i maja nieleczony mizogizm badz inna choroba / zaburzenie psychiczne ?

2/ maja 1.000.000 wymagan co do kobiety i czekaja na nieistniejacy ideal ?

3 / inny powod - jaki ?

Nie piszcie, ze moze chca byc sami. Zdrowi psychicznie ludzie dobieraja sie w pary, bo taka natura ludzka. Jesli czlowiek chce byc sam cale zycie to psychicznie cos z nim nie tak, kazdy psycholog to potwierdzi.

Do 30stki faceci moga sie uczyc, pracowac i nie miec czasu (powiedzmy, lekko to naciagajac), ale po 30 nadal sami to juz ewidentnie cos nie tak z nimi.

3/ Inny powod - Zaczeli sie szanowac i sa bardziej wybredni w wyborze partnerki. Zdaja sobie tez sprawe z wlasnej wartosci lub atrakcyjnosci. Facet meski staje sie dopiero po 30stce, i za takimi kobiety szaleja. U kobiet niestety jest odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
Przed chwilą, Koczownik napisał:

3/ Inny powod - Zaczeli sie szanowac i sa bardziej wybredni w wyborze partnerki. Zdaja sobie tez sprawe z wlasnej wartosci lub atrakcyjnosci. Facet meski staje sie dopiero po 30stce, i za takimi kobiety szaleja. U kobiet niestety jest odwrotnie.

Gdyby była to prawda to by mieli lepsze laski, a nie gnili w samotności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Gdyby była to prawda to by mieli lepsze laski, a nie gnili w samotności. 

Zapraszam do zejścia na ziemię. Panom się chyba wydaje że są jak Dżordż Kluni. Otóż to są wyjątki. Ich stać na młode kobiety wymieniane co tydzień natomiast wy jesteście zwykłymi szarakami i do tego w większości biednymi w związku z tym wasze starzenie się wygląda następująco: ogorzale mordy od lat chlania i wielkie bebzony po same jaja które was prowadzą niczym pan swojego psa. Do tego odor starości i bliżej niz dalej do nicości więc zanim zaczniecie pluć na stare babcie 30 letnie zastanowcie się czy warto wybrzydzac. To wszystko co chciałam wam zakomunikować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Człowiek nikt napisał:

Gdyby była to prawda to by mieli lepsze laski, a nie gnili w samotności. 

Zaraz, zaraz... ale my mówimy teraz o "niebrzydkich" kawalerach czyli rozumiem przystojniakach do wzięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Koczownik napisał:

Zaraz, zaraz... ale my mówimy teraz o "niebrzydkich" kawalerach czyli rozumiem przystojniakach do wzięcia?

W rzeczy samej. Tych z Polsatu. Piaskun jest jedynym z nich ale nie mogę napisać którym. Domyslcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ość
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Zapraszam do zejścia na ziemię. Panom się chyba wydaje że są jak Dżordż Kluni. Otóż to są wyjątki. Ich stać na młode kobiety wymieniane co tydzień natomiast wy jesteście zwykłymi szarakami i do tego w większości biednymi w związku z tym wasze starzenie się wygląda następująco: ogorzale mordy od lat chlania i wielkie bebzony po same jaja które was prowadzą niczym pan swojego psa. Do tego odor starości i bliżej niz dalej do nicości więc zanim zaczniecie pluć na stare babcie 30 letnie zastanowcie się czy warto wybrzydzac. To wszystko co chciałam wam zakomunikować. 

Nie ma obowiązku związków. Jeśli facet nie może znaleźć atrakcyjnej dla niego partnerki to po prostu wybiera samotność i tyle. Żadne zaklęcia kobiet tutaj nie pomogą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
7 godzin temu, Piaskun napisał:
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Oj piaskun, piaskun. Sam jesteś stary i gruby i to cię boli. Zresztą jak sam kiedyś napisałes "Wg. filozofii gestalt człowiek najbardziej nienawidzi u innych własnych cech, których istanienia nie dopuszcza..." 😄😄😄

 

Wróciłam z randki niedawno, byliśmy na "Kobiety mafii" wg. mnie dno, jedyne co dobre to efekty specjalne. Mój chłopak uważa,że jeszcze ta hiszpańska aktorka też dobra. Zgadzam się z nim.

Ja dołączę sie do opisu Piaskuna . Stawiam $1000, że jest do tego wszystkiego łysy lub prawie łysy a okulary to w sumie można zdjąć. 

I zapytałabym go czy uważa, że określenie "starsza kobieta" jest obraźliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Hela napisał:

Wróciłam z randki niedawno, byliśmy na "Kobiety mafii" wg. mnie dno, jedyne co dobre to efekty specjalne. Mój chłopak uważa,że jeszcze ta hiszpańska aktorka też dobra. Zgadzam się z nim.

Ja dołączę sie do opisu Piaskuna . Stawiam $1000, że jest do tego wszystkiego łysy lub prawie łysy a okulary to w sumie można zdjąć. 

I zapytałabym go czy uważa, że określenie "starsza kobieta" jest obraźliwe?

Ona nie jest hiszpanka tylko luz maryja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość ość napisał:

Nie ma obowiązku związków. Jeśli facet nie może znaleźć atrakcyjnej dla niego partnerki to po prostu wybiera samotność i tyle. Żadne zaklęcia kobiet tutaj nie pomogą..

Widocznie słabo szukał, albo tak naprawdę nigdy nie chciał szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Ona nie jest hiszpanka tylko luz maryja. 

Nie wiem co to za narodowość  luz maryja ale wiem,że na kafe ryj ma luz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

starsze samotne kobiety są jak młode męskie prawiczki, ta sama mentalność że partner(ka) im po prostu się należy.. no i oczywiście pretensje do całego świata że nie mają wzięcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispu
6 godzin temu, Gość Eeeee napisał:

Mam 34lata, narzeczona 20, w kwietniu wesele

a za rok rozwód, temat znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klops
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Z jedną kobietą to się da wytrzymać rok - najwyżej dwa. Potem ona ciągle czegoś chce, żąda, wymaga itd. A człowiek chciałby mieć spokój. 

o i tu trafione sedno, one WIECZNIE coś chcą, wymagania ich nie mają końca, ale chcą aby to facet im zapewniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrd

Ja może nie jestem po 30 stce, ale mam 28 lat. Jestem sam od zawsze, bo moje preferencje seksualne to masochizm  i skłonności do fetyszyzmu względem kobiet. Czuję z pewnością, że nie spełniłbym się w normalnej relacji z kobietą. Gdzieś o tym na tym forum pisałem. Dzieci i tak nie zamierzam mieć.  Plusem jest to, że nie wyglądam na swój wiek z powodu  nie sięgania po alkohol i fajki.  Jedynie mam więcej na liczniku. Z wyglądu to nadal jestem taki sam jak z 6 lat temu.  Moje pragnienia i fantazje, to niewolnictwo względem kobiet, zwłaszcza młodszych ode mnie, takich księżniczek, i wykorzystywania mnie przez nie do różnych czynności, również tych mniej przyjemnych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krymul

^ lecz się chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
20 godzin temu, Gość w tym wieku to juz powinni napisał:

powinni w tym wieku juz zalozyc rodzine wg psychologow.

Jaki jest powod wg was?

1/ sa chorzy psychicznie i maja nieleczony mizogizm badz inna choroba / zaburzenie psychiczne ?

2/ maja 1.000.000 wymagan co do kobiety i czekaja na nieistniejacy ideal ?

3 / inny powod - jaki ?

Nie piszcie, ze moze chca byc sami. Zdrowi psychicznie ludzie dobieraja sie w pary, bo taka natura ludzka. Jesli czlowiek chce byc sam cale zycie to psychicznie cos z nim nie tak, kazdy psycholog to potwierdzi.

Do 30stki faceci moga sie uczyc, pracowac i nie miec czasu (powiedzmy, lekko to naciagajac), ale po 30 nadal sami to juz ewidentnie cos nie tak z nimi.

Jest wiele innych powodow o ktorych nie musisz wiedziec np.sytuacja zyciowa ich zmusza do tego by byli sami,dodatkowo powiem tobie ze z moich obserwacji wynika ze nie warto zbyt blisko wiazac sie z kobieta,nie mam nic do plci zenskiej ale kazda ktora sie wiaze z facetem chce go natychmiast usidlic,osoczyc,odizolowac od znajomych i imprez,brac sluby,robic dzieci itd. czyli mozna stwierdzic ze kobiety sa zlodziejkami zycia dla mezczyzn.Nie ma problemu z tymi ktorym to pasuje ale wiekszosc chyba nie jest tego swiadoma,zako...e sie a one niekoniecznie bo potrafia prawdziwie kochac tylko rodzine i swoje dzieci.Mezczyzna dla kobiety jest bardziej srodkiem do realizacji jej celow wiec dlatego jest izolowany i ma byc tylko dla niej.Ale sie rozpisalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Zapraszam do zejścia na ziemię. Panom się chyba wydaje że są jak Dżordż Kluni. Otóż to są wyjątki. Ich stać na młode kobiety wymieniane co tydzień natomiast wy jesteście zwykłymi szarakami i do tego w większości biednymi w związku z tym wasze starzenie się wygląda następująco: ogorzale mordy od lat chlania i wielkie bebzony po same jaja które was prowadzą niczym pan swojego psa. Do tego odor starości i bliżej niz dalej do nicości więc zanim zaczniecie pluć na stare babcie 30 letnie zastanowcie się czy warto wybrzydzac. To wszystko co chciałam wam zakomunikować. 

Ciekawe leczenie własnych kompleksów i frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 godzin temu, Gość krispu napisał:

a za rok rozwód, temat znany

Wróż Maciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
Dnia 20.03.2019 o 20:45, gb-krakow napisał:

Najbardziej sexy, czy po prostu nie tracą na wizerunku po odezwaniu się ?? 😉

Łukasz nie mów tej swojej plastikowej lalce Jak się nazywasz bo padnie ze śmiechu golasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może taki facet na swojej drodze już spotkał kobietę, która zrobiła mu totalny sajgon w życiu? To się zdarza nadzwyczajnie często. 

Sam mam swoje 30-pare lat i chyba nie jestem wcale brzydki nie jestem żadnym przegrywem. Mam pasje, niezłą pracę, samochód itp. Uprzedzając pewne kwestie. Nie, nie uprawiam przelotnego seksu bo mnie po prostu nudzi i go nie lubię.

Spotkałem na swojej drodze dwie kobiety. Jedna mnie okradła z pieniędzy (dosłownie, nie ma tu żadnej metafory i nie chodzi o podział majątku. Po prostu jednego dnia była drugiego nie było jej, moich pieniędzy i rzeczy) a druga z emocji i czasu. 

Możecie powiedzieć, że sam wybrałem takie partnerki. Jednak nic na początku nie wskazywało na to, że one takie się okażą. Nie mam żadnej pewności, że następna którą poznam nie będzie właśnie taka. 

Będąc w takiej sytuacji czysta matematyka podpowiada mi, że ryzyko jest zbyt wielkie bym mógł się zdecydować na poznanie kogoś na dłużej. Nawet nie chce. Lubię swoje życie, niczego mi w nim nie brakuje to po co mam wprowadzać do niego jakieś niewiadome? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geniusz

podstawowym i Najważniejszym czynnikiem miłości o którym zapominają współcześni młodzi ludzie jest to że seks Musi zajść w przeciągu pierwszych dwóch tygodni znajomości inaczej w mózgu i nie wyświetli się neuron miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 20.03.2019 o 20:29, Gość gosc napisał:

mi sie odechcialo facetow, na nic nie zasluguja

kobiety też na nic nie zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzechu

Ja jestem takim właśnie niebrzydkim facetem ustawionym finansowo na resztę życia, mam powodzenie wśród kobiet ale co z tego jak w większości są po prostu niemiłe i agresywne... a najgorsze jak bardzo potrafią udawać i kłamać aby wzbudzić moje zainteresowanie. Po paru tygodniach/miesiącach wychodzi to jaka jest naprawdę, kilka takich przeżyć i szczerze odechciewa mi się poznawać kolejne dziewczyny... nie twierdzę że wszystkie udają ale naprawdę sporo takich i nie wiem po czym poznać że kręci bo robią to bardzo podstępnie i po mistrzowsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrew

Czy to że wg niektórych kobiet mogę być nieatrakcyjny ma automatycznie sprawić że wezmę byle jaką,zaniedbaną laskę? Na laski w moim wieku (35 l) nie mogę patrzeć bo wyglądają jak po wybuchu miny przeciwpancernej. Ogólnie jestem może niewysoki ale za to szczupły,zadbany i wykształcony. Nie jestem łysy i mam póki co wiekszosć zębów.Więc chyba mogę być odrobinę wybredny w kwestii wyglądu. moja kobieta nie musi być super młodą szczupłą laską - moze i być w moim wieku ale niech na litośc wygląda odrobinę wyjściowo a nie jak podku....na macica z worami pod oczami i zniszczoną cerą przez lata jarania fajek. No i bagażem psychicznych problemów przez "poprzednie związki". Widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Leżaczek napisał:

Nie ma dekadę młodszej miłej pięknej minimalist graczki dziewicy która będzie leżaczek kochać i utrzymywać 😞

Można jaśniej bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocnytlumacz
1 minutę temu, typowySebix napisał:

Można jaśniej bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi..?

Tłumaczenie z leżaczkowego na polski:

Nie istnieje 10 lat młodsza miła i piękna minimalistka, graczka (kobieta grająca w gry) dziewica, która by go kochała i utrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość pomocnytlumacz napisał:

Tłumaczenie z leżaczkowego na polski:

Nie istnieje 10 lat młodsza miła i piękna minimalistka, graczka (kobieta grająca w gry) dziewica, która by go kochała i utrzymywała.

Dziękuję :) <piwo>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
3 minuty temu, typowySebix napisał:

Można jaśniej bo nie rozumiem Twojej wypowiedzi..?

No on ma 31 lat i chciałby mieć 21-letnią dziewicę z bardzo niskimi wymaganiami i bardzo dobrą pracą, która nie będzie miała nic przeciw temu, że on siedzi w domu i całymi dniami gra w gry i jeszcze mu parę groszy podrzuci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basior
1 minutę temu, Gość pomocnytlumacz napisał:

Tłumaczenie z leżaczkowego na polski:

Nie istnieje 10 lat młodsza miła i piękna minimalistka, graczka (kobieta grająca w gry) dziewica, która by go kochała i utrzymywała.

jednym słowem - damski przegryw. Gościu odpłynął na konsoli i jedyne co go kręci to laski z gier anime, typowy przypadek raczkującego incela. Za rok weźmie ślub z Larą Croft i zacznie wyzywać laski na kafe że wszystkie są puste i łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×