Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Obrzydzony

Obrzydzenie

Polecane posty

Witam 馃檪 Jestem nowy wi臋c prosze o wyrozumienie 馃檪 Mam na imi臋 Jacek i jestem rocheno i jakby nie patrze膰 mam w ko艅cu do kogo sie przytuli膰 ( tak, wole przytulanie od seksu ale to inna sprawa ). Ju偶 od gimnazjum chcia艂em tej jedynej, kompana, przyjaciela i 偶ony w jednym tak aby艣my razem przeszli przez trud zwany 偶yciem niestety ... patrzy艂em jak koledzy wykorzystywali seksualnie znajome i zabierali sie za nastepne pozbawiajac je dziewictwa a ja gimnazjum i liceum marzy艂em o tej jedynej na ca艂e 偶ycie. Do czasu a偶 w ko艅cu postanowi艂em pomoc szcze艣ciu i sam zacz膮艂em zagadywa膰, pr贸bowa膰 niestety ze skutkiem ... nik艂ym 馃槃 Ale stara艂em sie nie 艂ama膰, koledzy kt贸rzy ju偶 mieli dwunast膮 na koncie i wiecej radzili 偶e "ka偶da potwora znajdzie swojego amatora itd". U艣miecha艂em sie przez 艂zy widzac jak to m贸wi膮 i wychodza z jaka艣 dziewczyn膮 do kina. Ja wraca艂em na stancje do nauki liczac 偶e mo偶e w przysz艂o艣ci kt贸ra艣 zwr贸ci na mnie uwage jak bede mia艂 pieni膮dze. Po pewnym czasie da艂em sobie spok贸j wiedzac 偶e seks i mi艂o艣膰 najwyra藕niej nie s膮 dla mnie i jak juz straci艂em nadzieje i zoboj臋tnia艂em na kobiety BUM pojawi艂a sie ona. Poznali艣my sie przez internet i zaiskrzy艂o ... przynajmniej ona tak m贸wi艂a, ale mia艂a ch艂opaka od niej 20 lat starszego doros艂ego m臋偶czyzne. Pomy艣la艂em trudno nie moge szukac wiecznie dziewicy ( cho膰 uwa偶am 偶e akt seksualny to najwieksza intymno艣膰 i oznaka zaufania jaka mozna kogo艣 obdarzy膰 tylko raz w 偶yciu, tak wiem pochrzaniona ideologia w tychczasach ale tak mam ) zw艂aszcza 偶e dziewczyna mia艂a wtedy 25 lat jak j膮 pozna艂em. Okaza艂o sie 偶e zostawi艂a tego ch艂opa ( podobno dla mnie ) pisali艣my czesciej, by艂a nie tylko jedyn膮 dziewczyn膮 kt贸ra mi odpisywa艂a ale sama czesto pisa艂a pierwsza, no 艣lepy by zauwazy艂 ze co艣 jest na rzeczy. Um贸wili艣my sie na wsp贸lny wyjazd do innego miasta w kt贸rym jeszcze nie byli艣my 偶eby pozwiedza膰. Kupi艂em bilety, pojecha艂em, 艣wietnie sie dogadywali艣my. ona zapyta艂a czy chce z ni膮 stworzy膰 zwi膮zek. 艢wiat zawirowa艂, dot膮d niewyobra偶alny, niedost臋pny wr臋cz dla mnie 艣wi臋ty graal, co艣 co inni mieli na skinienie a ja widzia艂em tylko na obrazkach b臋dzie moje. Nie chodzi艂o mi o seks, chodzi艂o o g艂贸d emocjonalnego zwi膮zku. Stwierdzi艂em okej jeden du偶o starszy ex nie zepsuje mi szczescia cho膰 bola艂o momentami, ale w ko艅cu zostali艣my para i przeprowadzi艂em sie do jej miasta, wsp贸lnie wynajeli艣my mieszkanie i ... sie zacze艂o. Pewnego wieczoru poprosi艂a 偶ebym kupi艂 jej wino, i jak juz prawie wypi艂a ca艂膮 zawarto艣膰 ( bardzo 聽lubi alko ) oznajmi艂a 偶e jak mamy spedzi膰 ze sob膮 ca艂e 偶ycie ( wiedzia艂a 偶e chce sie jej o艣wiadczy膰 ) to musimy zna膰 siebie na wskro艣. Ka偶dy fakt z przesz艂osci. Zblad艂em bo wiedzia艂em co to oznacza, Ona powie co艣 czego nie chce us艂ysze膰 ( jak ca艂owanie sie z jeszcze innym facetem na imprezie bez zwi膮zku ) a ja bede sie musia艂 przyznac 偶e jest moj膮 pierwsz膮 pod kazdym wzgl臋dem ( ba艂em sie tego bo pare kobiet odmawia艂o mi dalszych relacji wiedz膮c 偶e z nikim nie nigdy nie by艂em ) ale stwierdzi艂em okej miejmy to za sob膮 nie bedzie az tak 藕le ... o ja g艂upi. Zaczne od tego 偶e pierwszego ch艂opaka mia艂a ju偶 w wieku 14 lat ( dla mnie to jeszcze dziecko du偶o za wczesnie na pierwszy zwi膮zek ) i od razu zaczeli uprawiac seks, jej mama kupi艂a jej z tego wzgl臋du tabletki antykoncepcyjne ( 14 lat !) bo ba艂a sie 偶e c贸rka zajdzie w ci膮ze, sprawi艂o to 偶e moja luba jak uprawia艂a seks z jej pierwszym ch艂opakiem to nie u偶ywali prezerwatyw ( tu pojawi艂y sie pierwsze nudno艣ci jak sie o tym dowiedzia艂em ) i ma艂o tego, spuszcza艂 si臋 w niej jak chcia艂, w ustach i w pochwie. Nie chcia艂em tego s艂uchac i jej to powiedzia艂em ale oznajmi艂a 偶e chce abym, wiedzia艂. Pomy艣la艂em 偶e jest to obrzydliwe prawie od razu zwymiotowa艂em ale nie to by艂o najgrosze. Okaza艂o sie bowiem 偶e po 3 latach zwi膮zku go ... zdradzi艂a. I to by艂 cios poni偶ej pasa. My艣la艂em 偶e zdradzi艂a go ca艂uj膮c sie z kim艣 ale nie ... uprawia艂a jednorazowy jak to nazwa艂a, kole偶e艅ski seks z kolego z 艂awki w liceum ... i jej kolega r贸zwni偶 sie w niesj spu艣ci艂 ( o czym nie zapomnia艂a omieszka膰, lubi jak faceci w niej ko艅cza co te偶 mi powiedzia艂a ). By艂em w ci臋zkim szoku, zdrada, seks bez zobowi膮za艅 i prezerwatywy do tego ko艅czyli w niej? Potem wywalili ja z liceum, w mi臋dzy czasie uprawia艂a seks z kobieta ( homoseksualny ) z kt贸ra krad艂a ze sklep贸w jak to ona nazwa艂a "drobnostki" juz w gimnazjum. Szok i niedowierzanie nie m贸wi膮c juz o narkotychach kt贸re za偶ywa艂a. Potem nasta艂y czasy 40 paroleniego m臋偶czyzny z brzuszkiem kt贸ry by艂 budowla艅cem ( nikogo nie oceniam ale ... taki typowy patol, cholera oceni艂em ...) I zostawi艂a go po 5 latach zwi膮zku dla mnie ( tak 聽mi powiedzia艂a jak zaczeli艣my by膰 razem ) 聽.... no kurcze super ... ale to nie koniec. na dwa tygodnie przed um贸wionym spotkaniem ze mn膮 gdzie lecia艂y ju偶 teksty typu "dobranoc skarbie", " jeste艣 taki do mnie podobny", i podobno 偶artobliwe " hej m臋偶u" okaza艂o sie 偶e przyjecha艂 jaki艣 typ z Londynu pochodz膮cy z jej miasta kt贸rego pozna艂a na jakiej艣 imprezie, upili sie, zaproponowa艂a 偶eby pojechac do niego bo mieszka艂a wtedy z matk膮, zaczeli sie ca艂owa膰 i ... przespa艂a sie z nim, i jak sama to okre艣li艂a sama chcia艂a bo kolega by艂 zaskoczony, on tego nie planowa艂, "pieprzy艂 mnie p贸艂torej godziny a偶 ju偶 mia艂am dosy膰 i jak kaza艂am mu doj艣膰 to doszed艂 we mnie w pare sekund, 艣wietny misiek" tak go okre艣li艂a. Oczywi艣cie kazdy seks ko艅czy艂 si臋 tym 偶e si臋 w ni膮 spuszczali, albo na ni膮, albo w usta ( sama mi powiedzia艂a 偶ebym jej tego nie robi艂 bo tego nie lubi a o 艂ykaniu juz nie wspomni bo miewa odruchy wymiotne, fajnie, ja nie moge ale kolega z klasy i przypadkowy m臋偶czyzna kt贸rego pozna艂a tego samego wieczoru co go pozna艂膮 ju偶 mo偶e )... i okazjonalny anal z koleg膮 w liceum ale to ju偶 powiedzia艂a z niet臋g膮 min膮. Nie zareagowa艂em (tylko od razu pobieg艂em zwymiotowa膰), nie tylko nie by艂a dziewic膮 ( ale kij z tym ) ale okaza艂o si臋 偶e anio艂 w kt贸rym sie zakocha艂em, kt贸ry jako jedyny obdarzy艂 mnie najwaspanialszym uczuciem na 艣wiecie o kt贸rym zawsze marzy艂em by艂 typem kobiety kt贸re przyprawiaj膮 mnie o md艂o艣ci i nawet na takie nie patrze, niestety by艂o ju偶 za p贸藕no, kocha艂em j膮 i cholernie nie chcia艂em by膰 sam ale to nie jest najgorsze. Budzi艂em sie w nocy 偶eby zwymiotowac, mia艂em koszmary 偶e mnie zdradza albo 偶e z kim艣 uprawia seks bez mi艂o艣ci, nieprzespane noce, z艂y humor, horror. Ona sama jak sie dowiedzia艂em 偶e jest moja pierwsza pod kazdym wzgl臋dem rozp艂aka艂a si臋 i rzuci艂a mi sie w ramiona m贸wi膮c 偶e to piekne 偶e dla niej poczeka艂em ... szkoda s艂贸w. Po p贸艂 roku cierpienia postanowi艂em pogodzi膰 sie z faktem 偶e moja kobieta jest jedn膮 z tych "wyzwolonych", dog艂臋bnie zbada艂em temat i postanowi艂em 偶e skoro kocham i akceptuje j膮 to musze akceptowa膰 jej przesz艂os膰 i to co robi艂a ( narkotyki, alko, seks bez gumy w ka偶da dziure i homoseksualny, szlajanie sie problemy z prawem ). By艂o cie偶ko i ca艂y czas mnie to m臋czy ale kocham j膮 i chce sie jej o艣wiadczy膰. Pewnego jednak dnia oznajmi艂a mi 偶e przeszuka艂a mi fejsbuka bo mi nie ufa, bo co艣 ukrywam i kogo艣 mam na oku. Ja, ja nawet nie umiem zagadac do dziewczyny kt贸ra i tak odemnie ucieka jak mnie widzi ( zgadza sie, moja dziewczyna by艂a odwazniejsza i gdyby nie ona to pewnie do dzi艣 by艂bym sam ), zdenerwowa艂em si臋 bo w domu mnie tak kontrolowano, poczta, komunikatory telefon, nawet jak ju偶 by艂em pe艂noletni ( plus naruszenie nietykalnosci cielesnej, moja kochana mama mnie bi艂a od 4 roku 偶ycia do 20, tak wiem ale przecierz jej nie oddam dlatego postanowi艂em sie wyprowadzi膰 ). Powiedzia艂em 偶e s膮dz膮c po faktach to ja powinienem jej przeszukac wszystkie komunikatory z jakich korzysta ale tego nie zrobie bo sie takim zachowaniem brzydze i wiele os贸b ju偶 mi tak robi艂o jednak moja ukochana stwierdzi艂a 偶e moge bo ona nie ma nic do ukrycia. Nie zrobi艂em tego jednak ... narazie. Dosz艂o do pierwszej k艂贸tni o gospodarstwo domowe i us艂ysza艂em s艂owa o ostatnim jej kochanku kt贸rego mia艂a na jedn膮 noc ( i nawet nie by艂 jej koleg膮 tylko przypadkowym typem z parkietu ) 偶e "On to przynajmniej co艣 osi膮gn膮艂 bo ma firme w anglii i gdyby nie Ty to pewnie by mnie tam zabra艂 偶ebym z nim zamieszka艂a ". Zabola艂o jak diabli, bardziej ni偶 ciosy wyprowadzane przez matke ale prze艂kn膮艂em to bo znam swoj膮 warto艣 ( chyba ), pod koniec k艂贸tni zapyta艂em tylko czy nadal utrzymuje z nim kontakt, ona oznajmi艂a 偶e nie, 偶e jak zaczeli艣my byc razem to przesta艂a sie do niego odzywac. Ucich艂o, ale pewnej nocy wr贸ci艂o, mia艂em sen z ni膮 i z jej koleg膮 w roli g艂贸wnej ( raczej koszmar ) i omamiony 聽wiedzac 偶e mam przyzwolenie przeszuka艂em jej fejsbuka i inne komunikatory, znalaz艂em ka偶dego jej fagasa i okaza艂o sie 偶e nie tylko utrzymuje kontak z ka偶dym kochankiem i ch艂opakiem, ale te偶 sama proponuje im spotkania, i nie przesta艂a tego robic jak ju偶 zaczeli艣my by膰 razem. Okaza艂o sie nawet 偶e jak ju偶 mieszkali艣my razem to ostatniemu kochankowi co "robi艂 j膮 p贸艂torej godziny" ... proponowa艂a kino ( nie wiedzia艂em o tym spotkaniu) i ... "wpadnij do mnie na mieszkanie na pizze, piwo i takie tam ... 馃槈 " , zgadza sie, tak mu napisa艂a ( ja wtedy by艂em w pracy ). By艂em w szoku, zrobi艂em jej awanture o to 偶e mnie ok艂ama艂a i 偶e utrzymuje z nimi kontakt, Ona zacze艂a na mnie krzycze膰 偶e jestem za艣ciankowym katolem ( jestem atesit膮 ) i to co ona cytuje " przerobi艂a " to nic w por贸wnaniu do jej kole偶anek. 呕e to tylko koledzy do seksu byli i tyle i 偶e mam ... szukac akademika jak ten zwi膮zek mi nie pasuje i 偶e nadal bedzie z nimi gadac bo to koledzy i nie mam prawa jej zabraniac kontakt贸w.
Jestem w ci臋zkim szoku, ja jej odda艂em wszystko i jak widac zniose wszystko a ona jak jest jaki艣 problem to idzie na 艂atwizne w stylu nie to nie wypad ( podejrzewam 偶e tak maja ludzie kt贸rzy mieli du偶o kochank贸w i partner贸w, widzac jak 艂atwo im to przychodzi nie chca rozwi膮zywac problem贸w w zwi膮zku, zepsuta zabawka, kupie sobie now膮 ) 聽robi艂a obrzydliwe rzeczy 聽miedzy innymi po to aby 聽 bo chcia艂a sieprzypodoba膰 nowopoznanemu koledze. Kradzie偶e, narkotyki, uzale偶nienie od alko, seks homoseksualny, zdrada, seks 2 krotny bez mi艂osci, wszystko bez prezerwatywy ze spustem w niej bo tak lubi. Ma艂o tego ostatniemu nie do艣膰 偶e da艂a to jeszcze mu potem doradza艂a odnosnie 聽zwi膮zk贸w i pociesza艂a ( darmowy selks i porada psychologiczna ) a ja musze po ni膮 je偶dzi膰, robi膰 zakupy ogarniac mieszkanie i szanowac kochac liczac 偶e mo偶e dzi艣 sie bedziemy kocha膰 I MUSZE PATRZEC JAK MOJEJ LUBEJ BARDZIEJ ZALEZY NA SPOTKANIU Z GO艢CIEM NA JEDNA NOC DO KINA NIZ JEMYU SAMEMU " HEJ BEDZIESZ STRASZNIE TESKNIE, NIE MOGE MAM PRZYLOT DOPIERO JUTRO, HEJ ZMIENI艁E艢 NUMER COS NEI TAK CZEMU SIE NIE ODZYWASZ ITD" 聽). Nie wiem co mam zrobi膰 zw艂aszcza 偶e nie jestem typem faceta co przebiera w kobietach. Codziennie wymiotuje, nie uprawiam z nia seksu odk膮d sie o tym dowiedzia艂em 聽i nie ca艂uje jej bo sie brzydze, nie moge spa膰, nie moge dostac przy niej erekcji bo w jeden moment przesta艂a by膰 atrakcyjna tylko sta艂a sie dla mnie zwyk艂ym pojemnikiem ... co ja m贸wie ... zlewem na ... dla koleg贸w. Ona wysy艂a mnie do psychologa m贸wi膮c 偶e to ja mam problem bo 聽poligamia jest rozwi膮zaniem a monogamia to z艂o i 偶e jakby sie przespa艂a z 7 facetami to dopiero mo偶na by ja nazwa膰 .... Nie mam zamiaru i艣膰 do psychologa bo dobrze wiem 偶e nie mam problemu tylko preferencje a to 偶e nie moge wybrac tylko brac co daja to inna sprawa ( nie jestem najprzystojniejszy ). Dlatego pytam sie was bo znajomi i rodzina nie potrafia mi doradzi膰 czy taka osoba jest warta pierscionka, zdradzi mnie tak jak to zrobi艂a w przesz艂osci czy mo偶e juz zdradzi艂a z pizza piwem i jakim艣 tam jak ju偶 byli艣my razem ... jestem za艂amany szczeg贸lnie 偶e widze jak m臋偶czy藕ni traktuj膮 kobiety. " Ca艂e 偶ycie chcia艂em tylko kawa艂eczek tego tortu, wielbi艂bym go, nosi艂 na r臋kach i kocha艂 do ko艅ca, inni koledzy nadgryzali nowiutki tort i wyrzucali id膮c po nast臋pny, a mi zosta艂y obspermione okruszki kt贸re m贸wi膮 mi 偶e jej kochanek wiecej osi膮gna艂". Podczas seksu wydziela sie oksytocyna odpowiedzialna za poczucie blisko艣ci, jak ja mam sie czu膰 kochany jak ju偶 podobno kocha艂a dwa razy i dawa艂a bez mi艂osci, mam wra偶enie 偶e uczucia ju偶 dla mnie zabrak艂o 聽( co widac po zachowaniu, jak chce j膮 przytuli膰 to sie ods贸wa m贸wi膮c 偶ebym przesta艂 bo to g艂upie ). 聽 Info Dla wyzwolonych pa艅, podobno jestem z nich najlepszy w 艂贸偶ku ale jestem realist膮 i pewnie kazdemu tak m贸wi艂a wi臋c to nie kompleksy czy zazdro艣膰 聽... powiem wam szczerze ... to zwyk艂e obrzydzenie ... ( wybaczcie b艂edy i sk艂adnie, r臋ce mi drza艂y jak to pisa艂em )

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

mogles to w jednym zdaniu napisac

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Pierwszy raz, 聽czytam od a do z taki dlugi post.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Odsuwa piszemy przez u otwarte聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Skr贸膰 to przeczytam, a niech cie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Racja troche sie rozpisa艂em i drugi raz przepraszam serdecznie za b艂臋dy ortograficzne 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hjhjhj

Tragedia, serce sie kroi.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Ja prdl, odpu艣膰 sobie t脿 szmat臋 ch艂opaku , szok , to jest ... , totalny ...iszon聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosci

CHcialbys miec taka zone ktora bedziezz szuka艂 po dyskotekach pabach hotelach ? Takiego szczescia szuka艂e艣 ? Szok po prostu , ona lubi anal a to droga do hifa ch艂opie szanuj sie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kobieta37

Na milion procent bedzie Cie zdradzac. Zastan贸w sie czy chcesz takiego zycia? Ona Ciebie nie kocha.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

wkr臋ca was, bo jest nad wyraz aktywny i si臋 g艂upio 艣mieje a nie ma z czego...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Ona juz go zdradza . Nimfomanka . Z tej maki chleba niet

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

To po co taki dlugi post by napisal聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Niestety nie wkr臋cam cho膰 rozumiem Twoje podejscie 偶e moge ale uwierz mi chcia艂bym, dopiero zauwazy艂em ze ucie艂o pocz膮tek kt贸ry wklejam tu bo tekst na poczatku przestaje mie膰 sens聽

Witam 馃檪 Jestem nowy wi臋c prosze o wyrozumienie 馃檪 Mam na imi臋 Jacek i jestem studentem/pracuj膮co dorabiaj膮cym gdzie sie da. Jaki艣 czas temu pozna艂em dziewczyne. Jest niesamowita i j膮 uwielbiam, kocham i jestem jej wdzi臋czny za to 偶e jako jedyna zwr贸ci艂a na mnie uwage i mnie chcia艂a. Poznali艣y si臋 jak mia艂em 24 lata, do tej pory by艂em sam z prostego wzgl臋du ( nie boje sie tego przyznac ) 偶adna mnie nie chcia艂a 馃檪 Cieszy艂em si臋 jak dziecko jak zaczeli艣my by膰 razem, znajomym i rodzicom w ko艅cu udowodni艂em 偶e nie jestem gejem no i jakby nie patrze膰 mam w ko艅cu do kogo sie przytuli膰 ( tak, wole przytulanie od seksu ale to inna sprawa ). Ju偶 od gimnazjum聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Twoj post moglby brzmiec tak : moja dziewczyna to ....聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 go艣膰

偶eby by艂 bardziej wiarygodny

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Uwazaj zeby czegos nie zlapac ? Zawsze gumka聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 AZXC

Stary nie patrz na koleg贸w, wielu facet贸w znalazlo swoje polowki pod 30tke 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Po co ci bezwarto艣ciowa kobieta ? Za co j膮 kochasz ? Napisz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Urodzi ci dziecko a potem zabierze sie z dzieckiem do innego i obcy bedzie ci dzuecko wychowywa艂 i moze skrzywdzic dzuecko, pamietaj uwazaj by cie nie wkr臋ci艂a w ciaze , bo takie dzifki tak potrafia聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Nie chce dziecka jest hedonistk膮. Przepraszam was za b艂臋dy ortograficzne stara艂em sie je poprawi膰 ale jak teraz to czytam to oczy mnie piek膮 od liter贸wek a na tym forum chyba nie moge edytowa膰 ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Ty jakis ulomny jeste艣 czy zaburzony 偶e z kim艣 takim jeste艣?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc
7 minut temu, Obrzydzony napisa艂:

Nie chce dziecka jest hedonistk膮. Przepraszam was za b艂臋dy ortograficzne stara艂em sie je poprawi膰 ale jak teraz to czytam to oczy mnie piek膮 od liter贸wek a na tym forum chyba nie moge edytowa膰 ...

Po co ciagle przepraszasz?Laski lubia pewnych siebie chlopak贸w.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Gosc

Kobieta dno, facet swiadomie z taka sie 偶eni a pozniej p艂acz na forum聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

jeszcze nie 偶eni, dopiero sie o tym dowiedzia艂em po prawie 2 latach zwi膮zku wi臋c najpierw sie wyp艂acze a potem zadecyduje czy chce reszte 偶ycia sp臋dzi膰 sam 馃檪聽ale dzi臋ki za wsparcie 馃槈

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noway000

Fuj. Patuska. Zrob sobie dodatkowe platne badania na wenery typu chlanydia mykoplasma rzezaczka itd.

A potem znajdz sobie jakas normalna dziewczyne.

Nie wierze ze nie widziales po jej wygladzie ze to patola. To jest niemozliwe. Nie wiem tatuaze makijaz solarium wyzywajace ciuchy. Nic?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Noway000

Wyobrazam sobie jak ta "hedonistka" zneca sie nad dzieckiem jak je jakis alfa splodzi... bedzie je chciala podrzucic jakiemus porzadnemu. Nie daj sie na to nabrac. Bo Tobie da na wychowanie a bedzie sie prula po katach.ble.

Wpisz sobie w wyszukiwarke alpha widow.

Kobieta dno. Zawsze szukajaca innych bolcow. To sie nie zmieni. Chyba ze juz nikt jej nie bedzie chcial.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×