Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość awiecz

Pod jakim nickiem pisze wieczorna?

Polecane posty

Gość awiecz

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to ameba jest

Pisze z goscia.Ale mozna ja latwo rozpoznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakochalas się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Zakochalas się? 

Zakochala ? Raczej ma odruchy wymiotne tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amebo

Jeśli coś wywołuje odruchy wymiotne to nie zakłada się o tym osobnego wątku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A kim ona jest i z czego jest znana na kafeterii? Bo parę miesięcy temu jakaś wariatka nazwała mnie "stalkerką wieczornej", a ja nawet nie wiem, która to wieczorna 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spadaj s c i e r o
Przed chwilą, Gość Amebo napisał:

Jeśli coś wywołuje odruchy wymiotne to nie zakłada się o tym osobnego wątku. 

No widzisz,a jednak :)

Inni uzytkownicy tez maja ciebie dosyc,wiec w y p i e r d a l a j wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

po czym rozpoznać? a kiełbasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość spadaj s c i e r o napisał:

No widzisz,a jednak 🙂

Inni uzytkownicy tez maja ciebie dosyc,wiec w y p i e r d a l a j wreszcie 🙂

Jestem opłacona przez twojego Jakuba. Wypièrdalac to ty będziesz i to w podskokach gdy mu prześlę to za co zapłacił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie dziekuj
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

po czym rozpoznać? a kiełbasa ?

Bardzo proste :) Wszedzie tam,gdzie sa tematy kielbasy znajdziesz wieczorna :)

Ona ma niezdrowa obsesje na jej punkcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666

Są pieniądze to i praca. Zobaczymy jak będziesz się śmiała po czarnej mszy na której cie poswiecimy. Tydzień i znajdziesz się u czubkow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie strasz bo sie zesrasz
4 minuty temu, Gość 666 napisał:

Są pieniądze to i praca. Zobaczymy jak będziesz się śmiała po czarnej mszy na której cie poswiecimy. Tydzień i znajdziesz się u czubkow. 

Haha komus niezle odbija :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ave kiełbasa

Twoje osobiste litanie to dziewicy Maryi ci nie pomogą. Zostałaś sprzedana szatanowi. To on sprawia że jesteś ofiarą kafeterii i nie możesz się uwolnić. Jakub czuwa nad całym procesem twojego unicestwienia. Cześć i chwała naszemu Panu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pora na lekarza
2 minuty temu, Gość Ave kiełbasa napisał:

Twoje osobiste litanie to dziewicy Maryi ci nie pomogą. Zostałaś sprzedana szatanowi. To on sprawia że jesteś ofiarą kafeterii i nie możesz się uwolnić. Jakub czuwa nad całym procesem twojego unicestwienia. Cześć i chwała naszemu Panu. 

Taaa co jeszcze ? Powiedz,co bierzesz ja tez chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksionc Chrabonszcz Wielebn
3 minuty temu, Gość pora na lekarza napisał:

Taaa co jeszcze ? Powiedz,co bierzesz ja tez chce 😉

Wszyscy czytamy w twoich myślach. Od nas nie ma ucieczki. Zapamiętaj to raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha
5 minut temu, Gość Ksionc Chrabonszcz Wielebn napisał:

Wszyscy czytamy w twoich myślach. Od nas nie ma ucieczki. Zapamiętaj to raz na zawsze.

Oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pod nickiem dragon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znowu pisze chore koprofilskie teksty w temacie o Kiełbasie. Przy okazji dopatruje się w postach w tym temacie dwóch ze swoich ofiar. Tylko szkoda że tam nie ma żadnej z nich 😂 Zaburzenia postępują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awiecz

Wieczorna to wymysł psychicznej kobiety, która pisze sama na siebie ohydne rzeczy, by móc pozować na ofiarę i budzić litość. Lubi być w centrum, nieważne z jakiego powodu. Ma tak jakby coś podobnego do zespołu Münchhausena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolowa:)
Dnia 20.03.2019 o 19:30, Gość Ksionc Chrabonszcz Wielebn napisał:

Wszyscy czytamy w twoich myślach. Od nas nie ma ucieczki. Zapamiętaj to raz na zawsze.

Uwaga wasza krolowa przemawia teraz, wiem ze czytacie w myslach i jutro wybieram sie zze tym na policje a dodatkowo mam swiadkow calego zakjsciar wiec was pozwe i pojdziecie za to do wiezienia, trzeba myslec o konsekwencjach swojego czynu wiec czekajcie az policja do was zawita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość awiecz napisał:

Wieczorna to wymysł psychicznej kobiety, która pisze sama na siebie ohydne rzeczy, by móc pozować na ofiarę i budzić litość. Lubi być w centrum, nieważne z jakiego powodu. Ma tak jakby coś podobnego do zespołu Münchhausena.

Szkoda że ten "wymysł" jest doskonale znany wszystkim z Kowbojek i prawie doprowadził do samobójstwa kilka osób. A ten chory odpad żyjący na obrzeżach społeczeństwa ciągle szuka coraz to kolejnych. Kozak w necie, wiadro na odpady w świecie. Doskonale wiem że to najprawdopodobniej ty sama odpadzie. Myślisz że jesteś taka sprytna? Przestraszyłaś się smrodu? Mam nadzieję że w końcu coś zrobią w twoim kierunku, bo nie na darmo tyle osób cię zgłaszało na policję i do Dyżurnetu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Szkoda że ten "wymysł" jest doskonale znany wszystkim z Kowbojek i prawie doprowadził do samobójstwa kilka osób. A ten chory odpad żyjący na obrzeżach społeczeństwa ciągle szuka coraz to kolejnych. Kozak w necie, wiadro na odpady w świecie. Doskonale wiem że to najprawdopodobniej ty sama odpadzie. Myślisz że jesteś taka sprytna? Przestraszyłaś się smrodu? Mam nadzieję że w końcu coś zrobią w twoim kierunku, bo nie na darmo tyle osób cię zgłaszało na policję i do Dyżurnetu. 

Zmień pampersa, skarbie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość awiecz napisał:

Wieczorna to wymysł psychicznej kobiety, która pisze sama na siebie ohydne rzeczy, by móc pozować na ofiarę i budzić litość. Lubi być w centrum, nieważne z jakiego powodu. Ma tak jakby coś podobnego do zespołu Münchhausena.

Lochorna niestety każdy ...a widzi, że to ty teraz piszesz sama o sobie 😏 masz ludzi za ...ów? nikt się na to nie złapie, tak samo jak nikt się nie łapał na twoje oskarżenia pod kątem twoich ofiar które widzisz już wszędzie czy chore pedofilskie historyjki zrodzone w twoim chorym łbie (albo kroku) 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sraczko
1 minutę temu, Gość Krolowa:) napisał:

Uwaga wasza krolowa przemawia teraz, wiem ze czytacie w myslach i jutro wybieram sie zze tym na policje a dodatkowo mam swiadkow calego zakjsciar wiec was pozwe i pojdziecie za to do wiezienia, trzeba myslec o konsekwencjach swojego czynu wiec czekajcie az policja do was zawita :)

Za co?za pisanie bzdur na forum do pudla?Haha.Male dzieci mozesz tym straszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zmień pampersa, skarbie. 

Specjalistką od tarzania się w güwnie jesteś tutaj ty. .... Już nie trzymasz zwieraczy? Nie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Sraczko napisał:

Za co?za pisanie bzdur na forum do pudla?Haha.Male dzieci mozesz tym straszyc.

W twoim przypadku tak. Zawiasy zwykle się dostaje gdy to pierwszy raz. Ty prześladujesz kilka osób więc masz szansę wylądować w areszcie. Podobno sprawa jest zgłoszona? Na Elektrodzie o tym śpiewają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Lochorna niestety każdy ...a widzi, że to ty teraz piszesz sama o sobie 😏 masz ludzi za ...ów? nikt się na to nie złapie, tak samo jak nikt się nie łapał na twoje oskarżenia pod kątem twoich ofiar które widzisz już wszędzie czy chore pedofilskie historyjki zrodzone w twoim chorym łbie (albo kroku) 👋

Ale to jest śmieć obrzydliwy. Ze strachu się posuwać do takiego czegoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.03.2019 o 19:07, Gość Gość napisał:

Jestem opłacona przez twojego Jakuba. Wypièrdalac to ty będziesz i to w podskokach gdy mu prześlę to za co zapłacił. 

Powiedz cos wiecej o Jakubie bo chyba go znam ale wole sie upewnic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Lochorna niestety każdy ...a widzi, że to ty teraz piszesz sama o sobie 😏 masz ludzi za ...ów? nikt się na to nie złapie, tak samo jak nikt się nie łapał na twoje oskarżenia pod kątem twoich ofiar które widzisz już wszędzie czy chore pedofilskie historyjki zrodzone w twoim chorym łbie (albo kroku) 👋

Brawo szerloku. Twoja inteligencja mnie powala na czoło . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×