Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dzfsx

Sylpfit

Polecane posty

Gość Marchewka

Kiedyś obserwowałam teraz już nie. Dietę kupilam raz,nie byla wogole spersonalizowana, pisałam w ankiecie czego nie mogę jeść,czego nie lubię i jakich ćwiczeń nie mogę po cc, dieta i plan ćwiczeń zawierały wszystko co powyżej. To nie jest dla mnie dietetyk tylko jakas dietocelebrytka. Ale w sumie nie wiem czego się spodziewałam za 150zl. Niby utrzymuje kontakt z podopiecznymi ale do mnie odezwała się dopiero po 6tyg jak trzeba bylo zamówić kolejną dietę,nie zamawialam po raz drugi. Jeszcze chwilę obserwowałam na insta ale na instastories i w opisach postów jest miła ale w komentarzach do ludzi juz bardzo chamska. Takze juz jej nie śledzę. Poza tym nie bawi mnie gadanie o tym samym non stop, ekskluzywne wakacje i beznadziejne drogie ciuchy. Ona z tym swoim Michałem to takie bogate rozpuszczone dzieciaki

Gość Igain

Skąd oni maja kasę na te wszystkie markowe ciuchy i gadżety?

Gość Wiki

Kupuje ponosi chwilę i sprzedaje. I znów kupuje itd

Gość Gosc

Z jednej strony wydaje sie normalna, ale z drugiej drazni mnie to ciagle gadanie o ubraniach i wyjazdach, ciagle podkreslanie jakto non stop niespodzianki sobie robia.

Jej dieta nie jest wcale spersonalizowana, dostalam prawie  identyczka rozpiske, jak kolezanka z tym ze ja prosilam na nadczynnosc...

Tego ebooka tez chyba z glowy pisze, wyniuchala ze kasa z tego bedzie to pisze niby specjalistka

Gość Gość

Ja też ją obserwowałam jakiś czas, miałam dużą motywację do ćwiczeń diety itd. Nie wykupiłam od niej planu. Przestałam ją obserwować jgdy wyczułam fałsz. Nie spodobały mi się pewne rzeczy, od pewnego czasu nie pokazuje psów-pewnie ich już nie ma? Nie wyjaśniła tego w żadnym poście... tak damo sprawa się tyczy jej najstarszego syna, też nagle zniknął, drugi syn jest pokazywany ciągle do przesady...

Gość Minnie

Nis ufam jej. Tez skusilam sie i zamowilam, ale tylko treningi. Byle jakie filmiki nagrywane "na kolanie". Koleżanka skusila sie tez na dietę i dostala kilka propozycji posiłków. Zastanawiam się skąd oni mają tyle kasy. Ten Michał nie robi przecież nic, a kolejny samochód kupili. Co z tym drugim dzieckiem? Ona chyba nawwt nie byla pelnoletnia jak je urodzila... Czuje ogromny falsz w jej wypowiedziach. 

Gość Bababababba

Ona udaje, że ten pierwszy syn nie istnieje. Jej fanki nie mają nawet pojęcia, że ma starszego syna jeszcze i były w szoku jak raz ktoś napisał. Psy ponoć oddała :( Czytałam na grupie plotkarskiej na fb. Ja przestałam ja obserwować po tym jak opisała historie miłosną z tym facetem na blogu... nie wiem czy jeszcze jest czy skasowała ale oboje byli w innych związkach, on miał żonę a ona męża. Długo byli tylko kochankami... Potem się rozwiedli, zamieszkali razem a syna starszego się pozbyła, pewnie mieszka z ojcem...

Gość Bababbababbba

Właśnie weszłam na jej profil po rocznej przerwie po tym wątku. ONA JEST ZNOWU W CIĄŻY? Hahahahahhahahahahahhahaha no chyba padne :D :D :D ile ona juz ma tych dzieci wszystkich? Licząc te oddane :D ?

Gość Gość

Strasznie brzydka z twarzy. Dlaczego oddała psy? Miała jakiś poważny powód czy po prostu jej się znudziły?

Gość Nela

Psy? 

Starszego syna też nie widać. Na wakacjach tyle razy byli i tylko ten młodszy jest z nimi. Słabo 🙄

Gość Ania

No slabo. Dzieci glownie po to chyba sa bo to dobry lans, pr I swietnie sie sprzedaja. Starsze dziecko mieszka z ojcem, ale latwo rozpoznac kiedy matka stwierdzi ze ma ochote sie z nim spotkac, bo od razu jest w postach lub na stories hehe. A ebook? Zenada I zero kompetencji, zaden poradnik a bardziej blog o "wychowaniu" tego mlodszego syna... no coz...

Gość Kuku

Jestem w ciezkim szoku, ze ma jeszcze starszego synka.. wydawala sie taka kochajaca i oddana matka..

Gość Kuku

Jestem w ciezkim szoku, ze ma jeszcze starszego synka.. wydawala sie taka kochajaca i oddana matka..

Gość Kuku

Gość AniTa

No niestety, smutne ale prawdziwe...internet niestety jednak wszystko lyknie... ze starszym dzieckiem tez dluugo kontaktu nie miala bo budowala sobie nowe gniazdko 😞

odbila czyjegos meza, swojego puscila w kant...zero poczucia winy I jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. O tym tez na swoim profilu pisala byla zona tego jej faceta.

Gość AniTa

No niestety, smutne ale prawdziwe...internet niestety jednak wszystko lyknie... ze starszym dzieckiem tez dluugo kontaktu nie miala bo budowala sobie nowe gniazdko 😞

odbila czyjegos meza, swojego puscila w kant...zero poczucia winy I jakiejkolwiek odpowiedzialnosci. O tym tez na swoim profilu pisala byla zona tego jej faceta.

Gość AniTa

Gość Gość

Mam nadzieję, że karma do niej wróci.

Gość Kkk

Jaki ma Nick ta jego byla zona ? Kiedys mi mignelo, ze mowila ze poczatki z michalem byly "ciezki" ale jakos nie przywiazalam do tego uwagi

Gość GDvgd

Aaaa! Ten syn jest gdzies na insta?

Gość GDvgd

Gość GDvgd

Gość Czvd

ten gosc jesy buchmacherem czy jak to się zwie

Gość Daria

Ostatnio wygrał pół miliona i pokazywał jak odbiera 

Gość AniTa

Ma tak samo na nazwisko jak on, czyli obstawska

Gość Dxfz
3 godziny temu, Gość Daria napisał:

Ostatnio wygrał pół miliona i pokazywał jak odbiera 

Jak wygral🤣?

Gość Buuuu

Kupiłam plan a kiedy odezwałam się do niej, stwierdziła że nie widzi naszej poprzedniej konwersacji i nic nie odpisała. Od tego czasu nie mogę jej znieść. Strasznie zakłamana a uwielbia podkreślać jaka to jest oddana swoim podopiecznym.

Gość Paula Mały

A ja kupiłam plan i nigdy nie miałam tak dobrego kontaktu z trenerem. Widać, że te wszystkie komentarze piszą osoby, które swoje lenistwo zwalają na sylpfit. Ale taka już natura nieudaczników. Z reszta cały internet kipi nieudacznikami z kompleksami co anonimowy wylewają swoje żale. Całe szczęście nie należę do Was i kilkaset dziewczyn, które się zmieniły również. 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować