Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Dzfsx

Sylpfit

Polecane posty

Gość Miro

Ale przecież to wszystko było logiczne. Czego wy się spodziewaliście? Tylko tuman by nie pojął tak banalnej sytuacji. Michał zostawił tamta. Jest szczęśliwy z nowa kobieta. Tamta sama w domu z alkoholem i ją nosi. Przecież to jest klasyczny objaw porzuconej kobiety. Dręczy Sylwię. Nie dręczy Michała. Zazdrości jej tego wszystkiego a widać doskonale jacy są ze soba szczęśliwi i jak się kochają. Tylko głupek tego nie widzi. Baba zawistna to siedzi i truje życie sylwusce. Proste. Wiecie ile takich rzeczy w Polsce sie dzieje? Żeby tylko nie posunęła się dalej i krzywdy jej nie zrobiła bo zazdrosna baba to wiecie jaka jest. A co z ta stara koleżanka jej co Sylwia miała się spotkać z tą Sylwia? Ona się zgłosiła do sylwii o pomoc a się okazało ze to stara przyjaciółka tamtej. Nagrywała coś więcej. Ja nie wiem czy te stories nie są tylko dla wybranej grupy bo mi często sie nie wyświetlają niektóre. 

Gość Daria

To co to bedzie jak oni ślub wezmą w przyszłym roku. Sylwia piękna w białej sukni, wesele pewnie na całego to tamta włosy z głowy wyrwie sobie w domu. 

Gość AniTa
21 minut temu, Gość Martex napisał:

Wiadomo, że nie siedzę u nich w domu, ale Kubę Sylwii widuje non stop, nawet wczoraj ich na placu zabaw spotkałam. Michała Nie widuje zbytnio ale to pewnie spowodowane jest tym o czym opowiadał na insta to nie ma się co dziwić. Z tego co Sylwia porównywała to jej kontak z byłym mężem i wspólne wychowywanie dziecka idzie im bezproblemowo. Nie to co u Michała. Tamta kobieta podobno tylko pieniądze ciągnie i bóg wie co z nimi robi bo podobno dziecku nic nie kupuje tylko wszytsko oni. Myśle czy nie zagadać do sylwii bo tak mi jej szkoda. Ale nie chce wyjść na wścibska zbytnio. 

No tak, akurat wczoraj go brala. Teraz bierze go w niedziele (bo wiadomo "dzien matki"). A kiedy nastepny raz to nikt tego nie wie dopoki nie stwierdzi ze ma ochote... heh...to sie nazywa bezproblemowe wspolne wychowanie...

Gość Martex
2 minuty temu, Gość AniTa napisał:

No tak, akurat wczoraj go brala. Teraz bierze go w niedziele (bo wiadomo "dzien matki"). A kiedy nastepny raz to nikt tego nie wie dopoki nie stwierdzi ze ma ochote... heh...to sie nazywa bezproblemowe wspolne wychowanie...

No ale chyba na tym polega obustronna opieka. Jest u mamy, jest u babci. Są dziadkowie. Co w tym złego? Czep się już mogę kogoś innego bo naprawdę każdy wie, ze Sylwia to cudowna osoba. 

Gość Daria
Przed chwilą, Gość Martex napisał:

No ale chyba na tym polega obustronna opieka. Jest u mamy, jest u babci. Są dziadkowie. Co w tym złego? Czep się już mogę kogoś innego bo naprawdę każdy wie, ze Sylwia to cudowna osoba. 

Ale po co wchodzisz w dyskusje jak to pewnie ta była michala pisze to wszystko 😂

Gość AniTa
24 minuty temu, Gość Martex napisał:

Chodzi o to ze ona mowi ze maja naprzemienna opieke co jest bzdura. Bo sadownie miejsce zamieszkania jest ustalone przy ojcu. Ona tylko widuje sie z dzieckiem... tak jak ten michal widuje sie z dorianem, a miejsce dziecka jest przy matce... I zeby ona chciala jeszcze regularnie sie z nim spotykac, ale niestety robi to wtedy kiedy jej pasuje... przykre 😞

Gość Stalker

Boszszsz ... jak Wy dajecie się nabierać na te wszystkie brednie wypowiadane przez pseudocelebrytkę i jej przydupasa kompletnie nie znając faktów. Pomijając to, ze rozbili dwie rodziny (bo czasem tak się w życiu dzieje) są to ludzie, którzy wciskają Wam kit na bieżąco. Sylwia kasuje regularnie niepochlebne komentarze, ukrywa skrzętnie wszystko co dla niej niewygodne. Opiekę nad jej starszym synem Sąd oddał ojcu (nie bez powodu), utrudnia kontakty Michała z synem. Ach ... dużo by pisać. Woda na młyn dla Was 

Gość Martex
5 minut temu, Gość AniTa napisał:

Chodzi o to ze ona mowi ze maja naprzemienna opieke co jest bzdura. Bo sadownie miejsce zamieszkania jest ustalone przy ojcu. Ona tylko widuje sie z dzieckiem... tak jak ten michal widuje sie z dorianem, a miejsce dziecka jest przy matce... I zeby ona chciala jeszcze regularnie sie z nim spotykac, ale niestety robi to wtedy kiedy jej pasuje... przykre 😞

Ale co tak naprawdę Ciebie to obchodzi? Najważniejsze jest, że dziecko jest szczęśliwe i mu uśmiech z buzi nie schodzi? W czym ojciec jest gorszy? Czy ty zatrzymałas się w PRL-u gdzie ojciec po rozstaniu mógł widzieć dziecko raz na dwa tygodnie od 16 do 20. Niech wychowują dziecko tak jak chcą to jest ich sprawa i krzywdy mu napewno nr robią. A ty poruszając te tematy pokazujesz jak jesteś prostolinijną osoba zafiksowaną na punkcie sylwii. Szkoda mi Ciebie i szkoda mi sylwii, której życzę jak najlepiej. Jak ją spotkam to pozdrowię ją od fanki z kafeterie co ma obsesje na jej punkcie. No chyba ze to była Michała wypisuje... 

Gość Miro
8 minut temu, Gość Stalker napisał:

Boszszsz ... jak Wy dajecie się nabierać na te wszystkie brednie wypowiadane przez pseudocelebrytkę i jej przydupasa kompletnie nie znając faktów. Pomijając to, ze rozbili dwie rodziny (bo czasem tak się w życiu dzieje) są to ludzie, którzy wciskają Wam kit na bieżąco. Sylwia kasuje regularnie niepochlebne komentarze, ukrywa skrzętnie wszystko co dla niej niewygodne. Opiekę nad jej starszym synem Sąd oddał ojcu (nie bez powodu), utrudnia kontakty Michała z synem. Ach ... dużo by pisać. Woda na młyn dla Was 

O! I to jest przykład wpisu byłej żony Michała, który w stara się oczernić Sylwię. A czy tobie nie jest wstyd poruszać tak prywatne tematy i oczerniać kobietę która jest w ciąży? A może pani jest już po alkoholu bo Michał mówił ze w dzien tez chodzi pani pijana. Podobno raz z przedszkola dziecka nie chcieli pani dać bo wyczuli alkohol i Michał musiał jechać. Musi pani baczniej ich obserwować bo pomija pewne fakty a później wychodzi na hipokrytke. A co do kasowania komentarzy to chyba każdy robi selekcje swoich obserwujących i ma prawo mieć i nie mieć kogo tylkkk chce. Jak to Sylwia nazwała eliminuje z profilu ...i. Nie interesują nas jej sprawy prywatne, sądowe z mężem. To ich sprawa i proszę się już nie ośmieszać więcej. Widocznie mieli jakieś swoje powodu dla których tak się to wszytsko potoczyło. Najważniejsze, ze Sylwia jest szczęśliwa i dzieci również. No może poza synem Michała ale to już wina pani. 

Pozdrawiam i chyba już stad spadam. 

Gość Martex
2 minuty temu, Gość Miro napisał:

O! I to jest przykład wpisu byłej żony Michała, który w stara się oczernić Sylwię. A czy tobie nie jest wstyd poruszać tak prywatne tematy i oczerniać kobietę która jest w ciąży? A może pani jest już po alkoholu bo Michał mówił ze w dzien tez chodzi pani pijana. Podobno raz z przedszkola dziecka nie chcieli pani dać bo wyczuli alkohol i Michał musiał jechać. Musi pani baczniej ich obserwować bo pomija pewne fakty a później wychodzi na hipokrytke. A co do kasowania komentarzy to chyba każdy robi selekcje swoich obserwujących i ma prawo mieć i nie mieć kogo tylkkk chce. Jak to Sylwia nazwała eliminuje z profilu ...i. Nie interesują nas jej sprawy prywatne, sądowe z mężem. To ich sprawa i proszę się już nie ośmieszać więcej. Widocznie mieli jakieś swoje powodu dla których tak się to wszytsko potoczyło. Najważniejsze, ze Sylwia jest szczęśliwa i dzieci również. No może poza synem Michała ale to już wina pani. 

Pozdrawiam i chyba już stad spadam. 

Idealnie to ujęłaś! Jakieś babsko sie miesza w tak prywatne sprawy i gnębi kobietę w ciąży. To nie jest kobieta to jest jakiś zwyrodnialec. Działajmy żeby to upublicznić. Najgorsze jest to ze Sylwia dodaje stories o tym wszytsko tylko dla osób które chyba sama obserwuje :(

Gość AniTa
1 godzinę temu, Gość Martex napisał:

Ale co tak naprawdę Ciebie to obchodzi? Najważniejsze jest, że dziecko jest szczęśliwe i mu uśmiech z buzi nie schodzi? W czym ojciec jest gorszy? Czy ty zatrzymałas się w PRL-u gdzie ojciec po rozstaniu mógł widzieć dziecko raz na dwa tygodnie od 16 do 20. Niech wychowują dziecko tak jak chcą to jest ich sprawa i krzywdy mu napewno nr robią. A ty poruszając te tematy pokazujesz jak jesteś prostolinijną osoba zafiksowaną na punkcie sylwii. Szkoda mi Ciebie i szkoda mi sylwii, której życzę jak najlepiej. Jak ją spotkam to pozdrowię ją od fanki z kafeterie co ma obsesje na jej punkcie. No chyba ze to była Michała wypisuje... 

Oj tak, to prawda, zgadzam sie z Toba w zupelnosci, ze to bardzo dobrze ze dziecko jest z ojcem, bo dzieki tenu jest szczesliwe I usniech mu z buzi nie schodzi! 🙂

piateczka!! 🙂

Gość Sasiadka

Aśka, nie jest Ci głupio? Nie wstydzisz się? 

Gość Mam

Bozzzzzze ludzie czy Wy nie macie co robić niż naskakiwać na Bogu ducha winna dziewczynę która próbowano niejednokrotnie zastraszać i szantażować? Nie macie swojego życia? Michale i Sylwio proponuje wam byście zajęli się sobą bez knucia i kombinowania bo coraz bardziej wam to nieudolnie wychodzi. 

Gość Kakadu

A kim wy w ogóle jestescie żeby wpieprzac się w czyjeś życie prywatne. W czyjeś prywatne sprawy. Żadne z was nie ma prawa oceniać tego jak kto żyje. Zajmijcie się swoim nudnym życiem. Nie do pomyślenia. Głupie babska. Masakra i wstyd. 

Gość Miro
23 minuty temu, Gość Kakadu napisał:

A kim wy w ogóle jestescie żeby wpieprzac się w czyjeś życie prywatne. W czyjeś prywatne sprawy. Żadne z was nie ma prawa oceniać tego jak kto żyje. Zajmijcie się swoim nudnym życiem. Nie do pomyślenia. Głupie babska. Masakra i wstyd. 

Dokładnie! O swoich dzieciach maja prawo rozmawiać ich rodzice i nikt nie ma prawa się w to mieszać. A to widać ze to ze strony byłej żony Michała każdy tutaj wypisuje i próbuje zgnębić Sylwię. Każdy głupi to zobaczy. Wstyd mi za to ze takie kobiety chodzą po tym świecie. I to kobietę w ciąży szykanować. Udało się wam sięgnąć największego dna. Okropne życie musicie mieć żeby w ogóle na coś takiego czas marnować. Wstyd. Jedna z druga do gazu was 

Gość Martex

Maja dzisiaj dobrze podsumowała ta była żonę i te jej całe towarzystwo na relacji. Masakra i w pełni się z nią zgadzam. Ciekawe ile osób to udostępni o niej. 

Gość Gdvd

Abstra...ąc od tematku

z czego oni zyja?

Gość Gdvd
1 godzinę temu, Gość Martex napisał:

Maja dzisiaj dobrze podsumowała ta była żonę i te jej całe towarzystwo na relacji. Masakra i w pełni się z nią zgadzam. Ciekawe ile osób to udostępni o niej. 

Nic nie widze u maji 

Gość Heheheh

Sylwusia jak jest taka pokrzywdzona to niech zrobi sobie l4 od social mediow pamietam jak jakas laska na fb jej to zasugerowala i poparla racjonalnymi argumentami.. sylwusia nieudolnie probowala sie bronic. Ale komcie tej dziewczyny zdobyly wiele lajkow sylwusia nie miala argumentow to usunela komentarz i zapewne zablkowala dziewczyne... 

Gość Hahaha

Zastanowcie sie czemu Sylwusia nie ma w ogole kolezanek tylko chodzi na spacery z widzkami hhahahahah

Gość Madonna

Obronczynie sylwusie za 1,2,3 otworzcie oczy hhahah

Gość Lola

Na pewno nie jestem nieudacznikiem a też wykupiłam dietę i ćwiczenia. Jedyny kontakt po przelewie to było moje upomnienie po 2-3 tygodniach czy rozpiskę w końcu otrzymam. Ćwiczę, biegam i się zastanawiam skąd te metamorfozy na jej fb... 

Gość Karyna :)
Dnia 8.06.2019 o 08:03, Gość Lola napisał:

Trudno tak na prawde powiedziec...moze I ma faktycznie takie spektakularne efekty, albo ma dziewczyny, z ktorymi stale juz wspolpracuje I dobrze rokuja I tylko takie pokazuje I z nimi stara sie utrzynywac ten kontakt? Hehe, no niewiadomo... w koncu to tylko to, co chce sama pokazac.

Tak jak wczorajsza odpowiedz o Kubie, ktory cieszy sie z siostry ale jest teraz na wakacjach haha... to jest dopiero wielka sciema! Bo z tego co mi wiadono to Kuba dopiero bedzie jechal na wakacje, a ta mloda juz chyba od blisko tygodnia jest na swiecie I mimo to matka mu o tym jeszcze nie powiedziala, nie zaprosila go, tylko czeka az wroci z tych wakacji... to jest dopiero sciema, ale instagram wszystko lyknie...

Gość Iza

Obserwuje ja od  jakiegos roku i szczerze powiem na poczatku wydawala mi sie spoko. Teraz niestety nie moge juz jej sluchac... ciagle tylko pitoli jedno i to samo. Ani to ladu ani skladu, obrusza die jak ktos ma inne zdanie. Ostatnio juz pobila rekord jak wielkie poruszenie posprzecxala sie z Michalem i on wyszedl, poyem update ach polecial do paryza po niespodzianke dla niej, torebke...  szczyt zenady. Odlajkowalam ta osobe bo zal...

Gość Gosc

Takiego niedorozwoju emocjonalnego to ja dawno nie widziałam. 

Gość Gosc
Dnia 8.08.2019 o 00:33, Gość Lolipo napisał:

Co tam się dzieje? 

Ale gdzie, bo ja nie w temacie?

Gość Glupiutka Sylwuśka

Ta kobieta jest śmieszna, pierwszy raz zablokowała mnie gdy na innym profilu instagramowym zapytałam jedna z dziewczyn czy prawdą jest, że w ramach treningu wysyla filmiki z yt i to niekoniecznie autorskie, dziewczyna odpowiedziała mi twierdząco. Od razu po tym zostałam u "Sylwuśki 😂" zablokowana. Kolejną blokadę na innym koncie dostałam za polubienie komentarza, który w którym kobieta napisała że niektóre zdjęcia powinny zostać w rodzinnym albumie. Jej instagram to utworzone przez nią kółko adoracyjne, skończy się w końcu tak jak w przypadku Majewskich. Będąc oaobą w jakimś stopniu rozpoznawalną musi liczyć się z jakimś hejtem albo tym że ludzie będą się interesować jej życiem. Najciekawsze jest to, że ukochana "sylwuśka" nie posiada ŻADNEGO! wykształcenia pozwalającego jej na układanie diet,jak to kiedyś na jej inatastories powiedział Michaś "nie potrzebuje do tego papierka bo się zna" 😂. Oj taka z nich słodkopierdza rodzinla na tym instagramie... 

Gość Ooou

Ja też zostałam zablokowana jak Sylwia prowadziła zbiórkę urodzinowa na fundację zajmująca się maluszka i, że powinna sama dać przykład i wpłacić a nie mówić 10x dziennie na story żeby ludzie wplacali 🙂

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować