Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jbsg

Wiosna... :)

Polecane posty

No i przyszła nareszcie... 🙂 dokładnie o 22:58... 🙂 

Przyroda (w tym ludzie 🙂 ) budzi się z zimowego odrętwienia, krew żywiej zaczyna  krążyć, dni coraz dłuższe, su//kienki coraz krótsze...

Powiał wiosenny wiatr co uda kobietom rozchyla i umysły przyprósza pyłem kwiatów pożądliwych...

Na niebie księżyc superzdrajca ujawnia co w sercach i krzakach dokazuje, a woń kwitnących kwiatów w głowie zamęt sieje i i piersi spragnione wybrzusza...

Tej wiosny będzie się działo..., czego Państwu i sobie życzę... 🙂 

Stosunkowo udanego pierwszego dnia (a może nocy) wiosny... 🙂 

P.s. Przydałoby się coś utopić..., czy jest na sali Marzena?... albo Marzanna? 😉 

Witaj Ironio... (pamiętasz? tylko ja tak do Ciebie pisałem... 🙂 ) nie martw się, dobrze pływam, wpław przepłynę, dogonię i utopię... 🙂 

Słuchy mnie doszły, że zmieniłaś cyfrę z przodu..., to z tego powodu życzę  Ci... 😘

Tylko za słowo? 😉 

Z tyłu też ładnie wygląda.. 🙂

Podziwiałem zawsze Twoją, chyba najstarszą stopkę na kafe, a teraz jej nie widzę..., zlikwidowałaś?... a tak misie podobała... 😉 

Edytowano przez jbsg

Gość w kość
6 godzin temu, jbsg napisał:

No i przyszła nareszcie... 🙂 dokładnie o 22:58... 🙂 

Przyroda (w tym ludzie 🙂 ) budzi się z zimowego odrętwienia, krew żywiej zaczyna  krążyć, dni coraz dłuższe, su//kienki coraz krótsze...

Powiał wiosenny wiatr co uda kobietom rozchyla i umysły przyprósza pyłem kwiatów pożądliwych...

Na niebie księżyc superzdrajca ujawnia co w sercach i krzakach dokazuje, a woń kwitnących kwiatów w głowie zamęt sieje i i piersi spragnione wybrzusza...

Tej wiosny będzie się działo..., czego Państwu i sobie życzę... 🙂 

Stosunkowo udanego pierwszego dnia (a może nocy) wiosny... 🙂 

P.s. Przydałoby się coś utopić..., czy jest na sali Marzena?... albo Marzanna? 😉 

Bzduraaaaa. Wiosna przyszla na początku Lutego. Przyprowadzil ją tęczowy Robert. 😎

3 godziny temu, Gość w kość napisał:

Bzduraaaaa. Wiosna przyszla na początku Lutego. Przyprowadzil ją tęczowy Robert. 😎

Tylko bez polityki mi tu proszę... 😄 

Dzień dobry...  🙂 

Pogoda niestety nie dopisała..., nie będzie chyba typowych objawów pierwszego dnia wiosny (gołe tyłki, gołe tzytzki)... 😞 

Kto idzie ze mną na wagary? 🙂 

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować