Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wicked

Uzależniona od męskich spojrzeń...

Polecane posty

Gość Gosc

Naucz sie byc kobieta  z klasą , postaw na naturalność, wtedy faceci inaczej beda patrzec na ciebie , beda patrzec jak na kobiete z klasa a nie jak na pierwsza lepszą. Mozna byc elegancka zapewniam cie , skoro boli cie twoj sposob bycia to zmien to bo zle skonczysz , przypomnij kiedys sobie moje slowa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gosc Żal - masz racje to oblech , jak jeden z wielu , popatrzy i pojdzie a w domu se zwali i co ta dziewczyna z tego ma, skoro jakis facet tylko wali konia pod jej wyglad , spuści sie pod drzew albo w kiblu i zapomni o niej a pozniej pod inną sobie zwali konia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

To co soba reprezentujesz to nie piekno a wulgarnosc , jesli tak jak piszesz wszedzie wszyscy naraz sie gapia to musisz chodzic w bardzo wyzywających ciuchach . Elegancko ubrana pani z klasą nie ma takiego brania jak ty wiec musisz byc wulgarna na maksa 

Nie lubię wyglądać elegancko. Pisałam o tym że ubieram się wyzywająco. Lubię  dużo pokazywać bo mam co pokazywać 😉 Nie jestem panią z klasą, co to to nie. Jestem punkiem. Ideologicznie i muzycznie. Żyję tylko chwilą. Tylko to dosyć trudne kiedy jest dziecko i te przekonania i wolność moja jedyna schodzą na dalszy plan. Przeważnie łączę styl pin up/rockabilly z brudnym punkiem. Plus piercing i tatuaże. Nie wyglądam elegancko. Noe wyglądam normalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorka jak dla mnie jest histeryczka. A ten chłop to typowy erotoman gawędziarz . Nie wiem co może być przyjemnego w oblesnych spojrzeniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

Twoj wyglad dziewczyno jest tyle warty co dawka spermy w kiblu. Taką  on ten pan widzi wartosc w tobie , fajnie no nie? Jestes po prostu zrobiona , pazury wlosy wszystko sztuczne , skoro rzucasz sie w oczy to tak jest. Podrygiwanie rzucanie pośladkami .... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked

Jestem ładna, naprawdę. Nie chcę o tym tutaj zapewniać bo nie o to tu chodzi. Niektórzy twierdzą że przesadzam i że szpecę się wyglądając tak, ale z reguły większość komentarzy na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

A widzisz jak ja wszystko wiem, nie przeczytalam calego twojego postu a juz dobrze wiedzialam ze nie jestes elegancka tylko wyzywająca . Elegancka piękność naturalna az tak wzroku nie przyciąga jak wyzywająca tylu panom naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Twoj wyglad dziewczyno jest tyle warty co dawka spermy w kiblu. Taką  on ten pan widzi wartosc w tobie , fajnie no nie? Jestes po prostu zrobiona , pazury wlosy wszystko sztuczne , skoro rzucasz sie w oczy to tak jest. Podrygiwanie rzucanie pośladkami .... 

Ile jadu... jaka musisz być sfrustrowana i nieszczęśliwa...

 

9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Naucz sie byc kobieta  z klasą , postaw na naturalność, wtedy faceci inaczej beda patrzec na ciebie , beda patrzec jak na kobiete z klasa a nie jak na pierwsza lepszą. Mozna byc elegancka zapewniam cie , skoro boli cie twoj sposob bycia to zmien to bo zle skonczysz , przypomnij kiedys sobie moje slowa . 

Naucz się jeszcze chińskiego i łaciny, to też dodaje animuszu. Nie wszyscy muszą być wedle naszych wyobrażeń. Stąd koloryt tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
3 minuty temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Twoj wyglad dziewczyno jest tyle warty co dawka spermy w kiblu. Taką  on ten pan widzi wartosc w tobie , fajnie no nie? Jestes po prostu zrobiona , pazury wlosy wszystko sztuczne , skoro rzucasz sie w oczy to tak jest. Podrygiwanie rzucanie pośladkami .... 

Paznokci nie mam zrobionych, czasem je maluję na czarno lub czerwono. Włosy zwykle białe/siwe albo kolorowe, wygolone boki. Makijaż to obowiązkowo czerwone usta i kreska na powiece plus mocno wytuszowane rzęsy. Cycki i dupę mam naturalne, a szczupła talia to wynik noszenia gorsetu od 13 roku życia. Ale powtarzam tu nie chodzi o to jak wyglądam a o to co mam zrobić żeby stać się bardziej wartościowa i mniej skupiona na swoim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

Takiego faceta jak ten powyzej to szybko bym kopnęła w tylek , jest gowno wart, tyle samo wart co ta dawka spermy . Zyje wygodnie , zona wszystko w domu zrobi a ten wyglada za obleśnymi babami ma spacerach - sprośny dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko, gdy będziesz miałam 42 będziesz wyzudaną krową, niewartą spojrzenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

No to ci napusalam co masz zrobic, ubierz sie ladnie i zajmij sie rodziną. Czasem pokręć dupka ale nie mysl o tym bez przerwy. Czasem mozna pokokietowac ale subtelnie z klasą a nie by przyciągać wiecznie wzrok oblechow. Wszystko z umiarem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Wicked napisał:

Paznokci nie mam zrobionych, czasem je maluję na czarno lub czerwono. Włosy zwykle białe/siwe albo kolorowe, wygolone boki. Makijaż to obowiązkowo czerwone usta i kreska na powiece plus mocno wytuszowane rzęsy. Cycki i dupę mam naturalne, a szczupła talia to wynik noszenia gorsetu od 13 roku życia. Ale powtarzam tu nie chodzi o to jak wyglądam a o to co mam zrobić żeby stać się bardziej wartościowa i mniej skupiona na swoim wyglądzie.

Tym bardziej dziwi że się oglądają. Mało który lubi taki styl. Może patrzą jak na dziwolaga a ty się jarasz. Ewentualnie na dupe. Gdy widzę jak faceci idący z kobietą obczajaja inne to żal mi ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wicked napisał:

Paznokci nie mam zrobionych, czasem je maluję na czarno lub czerwono. Włosy zwykle białe/siwe albo kolorowe, wygolone boki. Makijaż to obowiązkowo czerwone usta i kreska na powiece plus mocno wytuszowane rzęsy. Cycki i dupę mam naturalne, a szczupła talia to wynik noszenia gorsetu od 13 roku życia. Ale powtarzam tu nie chodzi o to jak wyglądam a o to co mam zrobić żeby stać się bardziej wartościowa i mniej skupiona na swoim wyglądzie.

Napisałam Ci wcześniej. Wyznacz sobie jakiś cel - nauka gry na gitarze. Nabycie nowych umiejętności: programowanie, szycie na maszynie, nawet jakiś niepotrzebny kierunek na studiach. Wtedy będziesz miała poczucie, że coś sobą reprezentujesz. I możesz dalej być sobą, bo to jak inni Ciebie postrzegają nie powinno Cię, aż tak obchodzić (tak jak ktoś tutaj napisał coś o spermie. Najlepiej w worku na śmieci, żeby mieć pewność, że nikt sobie nie strzepał myśląc o Tobie) - nie masz na to wpływu. Wpływ masz na to, jak Ty postrzegasz siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked

A wiecie co chyba jest najgorsze? Że ciągle mi czegoś brakuje, ciągle za czymś biegam, jak nie jedno to zaraz drugie. I cały czas odczuwam jakąś taką dziwną pustkę którą nie jest wstanie wypełnić ani mój partner, ani dziecko ani tym bardziej miliard męskich spojrzeń i komplementów. Może i zewnętrznie jestem piękna, ale wewnątrz czuję jak ..., w dodatku puste i samotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

To ten u gory to nie wiem czy by spojrzal na czerwone wlosy po bokach wygolone , on by spojrzal na wlosy biale  do pasa czyli typ rasowej barbi na szpilkach   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
2 minuty temu, Amperka napisał:

Napisałam Ci wcześniej. Wyznacz sobie jakiś cel - nauka gry na gitarze. Nabycie nowych umiejętności: programowanie, szycie na maszynie, nawet jakiś niepotrzebny kierunek na studiach. Wtedy będziesz miała poczucie, że coś sobą reprezentujesz. I możesz dalej być sobą, bo to jak inni Ciebie postrzegają nie powinno Cię, aż tak obchodzić (tak jak ktoś tutaj napisał coś o spermie. Najlepiej w worku na śmieci, żeby mieć pewność, że nikt sobie nie strzepał myśląc o Tobie) - nie masz na to wpływu. Wpływ masz na to, jak Ty postrzegasz siebie.

Wiem, czytałam. Piszę czasem wiersze, staram się systematycznie uczyć rysować bo wydaje mi się że to lubię. Na studia, instrumenty nie ma ani czasu ani kasy. Niedługo przeprowadzam się w inne miejsce, dziecko idzie do żłobka a ja do pracy. I boję się tego strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Wicked napisał:

Wiem, czytałam. Piszę czasem wiersze, staram się systematycznie uczyć rysować bo wydaje mi się że to lubię. Na studia, instrumenty nie ma ani czasu ani kasy. Niedługo przeprowadzam się w inne miejsce, dziecko idzie do żłobka a ja do pracy. I boję się tego strasznie.

Jesteś typową duszą artystyczną. Zawsze będziesz miała trochę pokręcone w głowie. Ale nie przejmuj się - artystom wolno więcej. Niestety trudno z nimi żyć. Może słuchaj więcej pozytywnej muzyki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Gosc

Pisze tak do ciebie bo mialam tak samo i wiem co czujesz i jak szybko tego nie zmienisz to stracisz siebie , dziecko bedzie mialo depresje bo zamiast sie nim opiekowac to myslisz caly czas by wyjsc i kusić i patrzec czy faceci patrzą. Ciagle masz w sobis tą mysl ze tracisz czas w domu na niepotrzebne zajecia a tam na dworze tylu facetow i ze sie marnujesz w domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mie martw sie tam gdzie sie przeprowadzisz tez sa faceci ;))

oni nie uciekną , sa wszedzie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Autorka jak dla mnie jest histeryczka. A ten chłop to typowy erotoman gawędziarz . Nie wiem co może być przyjemnego w oblesnych spojrzeniach. 

Być może nią jestem.

Pierwszy psychiatra u którego byłam stwierdził bordera i wysłał na terapię twierdząc że psychiatra mi niepotrzebny. Terapeutka stwierdziła że jednak powinnam być pod kontrolą psychiatry i jesnocześnie chodzić na terapię. Niedawno byłam u innego psychiatry i oprócz bordera stwierdził histrioniczne zaburzenia osobowości i że to właśnie się objawia takim dramaryzowaniem, grą aktorską na codzień i potrzebą zwracania na siebie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wiem w związku z tym dyskusja nie ma sensu z osobą zaburzona bo to jak grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
20 minut temu, Gość Gosc Gosc napisał:

Pisze tak do ciebie bo mialam tak samo i wiem co czujesz i jak szybko tego nie zmienisz to stracisz siebie , dziecko bedzie mialo depresje bo zamiast sie nim opiekowac to myslisz caly czas by wyjsc i kusić i patrzec czy faceci patrzą. Ciagle masz w sobis tą mysl ze tracisz czas w domu na niepotrzebne zajecia a tam na dworze tylu facetow i ze sie marnujesz w domu 

Całymi dniami bawię się z dzieckiem, opiekuję się, zajmuję. Na spacery chodzimy do lasu tam gdzie nie ma ludzi. Wychodzę z domu 2 razy w tygodniu na terapię i w soboty do szkoły. Czasem też po zakupy, ale przeważnie robię je jak wracam terapii. Nie mam znajomych i nie czuje potrzeby posiadania ich. Nie potrafię rozmawiać z ludźmi. Wolny czas spędzam tylko z dzieckiem i z partnerem. Ale jak wychodzę na tę terapię czy do szkoły to muszę być zawsze wyszykowana, wymalowana. Raz tylko wyszłam bez makijażu, w podkoszulku i jeansach i czam się fatalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do A

A - radzisz jej isc na studia ;) twoje rady sa conajmniej chore .

dziewczyna prosila o kopniaka w tylek to dostala i to ona jest nieszczesliwa i sfrustrowana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goooo

A partner jest dobry dla ciebie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pisalas ze jestes bardzo ladna wiec czemu zle sie czujesz jak wyjdziesz bez makijazu ? Piekna kobieta bez makijazu jest piekna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chec zwracania na siebie uwage to sztuka aktorstwa ? Wow ;) ciekawe ;) tylko ze prawdziwa aktorka musi czasem bez makijazu zagrać a ona juz w takim wydaniu nie czuje sie dobrze wiec nie ma zapędów aktorskich , ci dzisiejsi terapeuci maja sieczke w glowie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
11 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chec zwracania na siebie uwage to sztuka aktorstwa ? Wow 😉 ciekawe 😉 tylko ze prawdziwa aktorka musi czasem bez makijazu zagrać a ona juz w takim wydaniu nie czuje sie dobrze wiec nie ma zapędów aktorskich , ci dzisiejsi terapeuci maja sieczke w glowie 

Osoba źle się czuje, kiedy nie znajduje się w centrum uwagi.
Wiecie, jak to czasami jest, kiedy próbujecie się przebić ze swoją historią wśród grupki osób, ale za każdy razem, mówi ktoś inny i wasza wypowiedź zostaje zignorowana ? Takie sytuacje się zdarzają, ale osoba z zaburzeniem histrionicznym dotkliwie cierpi z tego powodu. To taka osoba, która, kiedy nie jest gwiazdą wieczoru, a robi wiele, by nią się stać (aktywnie zabiega o uwagę) ma zepsuty humor, jest wkurzona, zazdrosnaalbo przygnębiona. Można powiedzieć, że traktuje uwagę innych, jak narkotyk, bez niej jest na głodzie.
Osoba z tym problemem będzie flirtować, podrywać, nawet, kiedy jest to zupełnie nie na miejscu, przyjdzie na pogrzeb w krótkiej spódnicy, do szkoły z ogromnym dekoltem, będzie prowokować, uwodzić każdego, kto się napatoczy, policjanta, sklepikarza, lekarza; seksualizuje swoje relacje- bo to dobry sposób na zwrócenie na siebie uwagi- a to jest dla niej najważniejsze. Chodzi ubrana, umalowana, w taki sposób, by każdy ją zapamiętał. To są właśnie osoby bardzo kolorowe, oryginalne, rzucające się z daleka w oczy. Mogą to robić w sposób bardziej ekscentryczny, albo mniej, ale zawsze będą niezwykle uważały na to, jak wyglądają, nawet po przysłowiowe kartofle pójdą odpicowane. Uważają, że mają mnóstwo bliskich i fantastycznych przyjaciół, na pierwszym spotkaniu już cię wycałują, wyściskają, rzucą ci się na szyję. Ich emocje są bardzo widoczne, ich opowieści bardzo dramatyczne i przerysowane; egzaltowana dama, która omdlewa w twoje ramiona, to właśnie taki typ. Jednak przy bliższym przyjrzeniu się, te emocje wydają się płytkie, opowieściom brak głębi, szczegółów, osoba ślizga się po powierzchni, unika poważnych tematów, b

Chodzi o to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicked
19 minut temu, Gość Gosc napisał:

Pisalas ze jestes bardzo ladna wiec czemu zle sie czujesz jak wyjdziesz bez makijazu ? Piekna kobieta bez makijazu jest piekna 

Co z tego że jestem ładna jak mam zerową samoocenę i bez tej całej otoczki czuję się jak ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To dlatego ze nie umiesz z ludzmi rozmawiac i tylko w ten sposob stajesz sie widoczna - poprzez wyglad . Inaczej nie umiesz pisalas zabłysnąć i stad to sie bierze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×