Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ada

Czy wasze dzieciątko urodziło się łyse czy miało czuprynke?

Polecane posty

Gość Ada

Witam za 1,5 miesiąca rodze a więc coraz więcej pytań w głowie ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy moja córka będzie miała włoski i ja i mąż urodzilismy się z długą ciemną czupryną i tak nam zostało ja dodatkowo jestem z kobiet które mają ciemne włosy na ciele ;( stąd zastanawiam się czy moja córa też urodzi się z ładną fryzurką. Jak to bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .moon.12

U mnie mąż blondyn ja czarna i też mam ciemne włosy np na rękach. Sny urodził się z długimi ciemnymi włosami. Miał też na czole i na boku buzi  troszkę takiego ciemnego meszku ale po 2 miesiącach te włoski wypadły zostały tylko na główce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

Żeby każdy miał takie problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno ja i mój mąż przenosimy gen "wlochatosci", oboje urodzilismy się silnie opierzeni. Naszych dwoje dzieci też to przejęło. Syn miał nawet dłuższe pióra niż córka i przez pierwsze pół roku (zanim włosy nie klapnely podpod swoim ciężarem) nosił na makówce sążnistego irokeza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiulek
1 minutę temu, Gość Super Żona napisał:

Żeby każdy miał takie problemy...

Autorka zapytała tylko o coś a Ty wchodzisz w wątek i komentujesz bez sensu. Nie wiem skąd biorą się takie rozżalone osoby jak Ty. Może jej jedynym problemem na ten moment jest to czy dziecko urodzi się z włosami czy łyse. Jak Ty masz większe problemy to trudno takie życie. A odpowiadając na pytanie moja córka urodziła się łysa właściwie i do prawie 2 roku życia tak zostało za to teraz ma 5 lat i śliczne jasne loki. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

U mnie jeden łysolek A drugi z długimi blond włosami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Moja córka urodziła się z wyjątkowo długimi ciemnymi włosami, Teraz ma 7 miesięcy, trochę jej się rozjaśniły i z tyłu lekko wytarły, ale na czubku głowy spokojnie jej można zrobić kitkę 😉 Ja z kolei jako dziecko byłam tłuściutkim łysolkiem i miałam bardzo mało włosów aż do 2 roku życia. A dzisiaj mam wyjątkowo długie i mocne włosy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moje dzieci miały włosy, ale potem większość się wytarła. Na zdjęciach z chrzcin (w obu przypadkach 6 miesiąc życia) są raczej łysawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koki loki

Moja córka urodziła się z bardzo ciemnymi włosami, wszyscy mówili, że wypadną i urosną nowe. Aktualnie ma 8 miesięcy, włosy nie wypadły i nic nie wskazuje na to żeby miały taki zamiar☺ jedyne co, to robią się loki i są coraz jaśniejsze. A w przychodni widziałam niemowlaka z brązową mega gęsta fryzurą i wyglądał super😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Córcia i syn owłosienia Wszyscy nadziwić się nie mogli Synkowi do tej pory zostały piękne gęste ciemne I ma na czole i ogólnie będzie mocno owlisiony (mąż nie jest Polakiem, u nich 95% mężczyzn włosaci, niestety kobiety nierzadko też) córcia po porodzie długie czarne włosy Teraz brązowe ale już nie takie gęste jak synek Teraz jestem w 6 M ciąży Będzie chłopczyk i też się zastanawiam czy będą włosy na główce Dodam że u mnie to nie tylko kwestia genów męża, ja z siostrami też miałyśmy czupryny po narodzinach Za to mi zostały pióra cienkie Więc nie ma reguły Znsm dzieci lyse do 4 r życia, a teraz takie piękne włosy Genetyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syn byl lysy a corka miala geste czarne wlosy jak sie urodzila. Teraz ma niecale 2 lata, ma brazawe wloski za ramiona☺️ jak byla malutka to pol glowy jej sie wytarlo, ale juz sie wyrownaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mnie coś pomiędzy. Nie był łysy, miał małe włoski, pewnie wydawał  się bardziej "włochaty" gdyby  były ciemne ale ma takie ni to jasne (chłopak blondyn) ni ciemne (po mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Obydwie córeczki łyse prawie. Teraz mają piękne grube, długie włosy.Ja i mąż jako niemowlaki też włosów nie mieliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Starsza długie, czarne, gęste kudły. Młodsza prawie łysa. Nie ma reguły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×