Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Smakosz91

MOJE CIAŁO DO OCENY FOTO

Polecane posty

Jeszcze nie zerknęłam w dzisiejszą prasę i nie wiem nawet, czy ufo już miało międzylądowanie na Ziemi i czyj sąsiad zabił kiełbasą żonę, kto trzyma kredens i gdzie tornado wypluło latającą krowę. Idę nadrobić. Buziaki.

Gość Ptaszek

Smakosz91 czym ty się chwalisz ja starszy od ciebie o wiele lat mam lepsze niż ty nie wspomnę o tym ptaszku ,myślałem ze takich małych nie ma a jednak są niestety .Gdybym ja pokazał ci mój sprzęt ,czego nie zrobię gdyż to zastrzeżone tylko dla kobiet ,przed facetem nie ma możliwości stać nago ,przed kobieta chętnie .

Gość gosc
2 godziny temu, Gość Ptaszek napisał:

Smakosz91 czym ty się chwalisz ja starszy od ciebie o wiele lat mam lepsze niż ty nie wspomnę o tym ptaszku ,myślałem ze takich małych nie ma a jednak są niestety .Gdybym ja pokazał ci mój sprzęt ,czego nie zrobię gdyż to zastrzeżone tylko dla kobiet ,przed facetem nie ma możliwości stać nago ,przed kobieta chętnie .

Przemek to 28 letni prawiczek, on i tak małego nigdy nikomu nie pokażę

Gość gość

Przecież to Przemek największy świr na tym forum który smaży kupy na patelni i sra po pokoju.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować