Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Może głupi temat ale myslę że kuzynka zauroczyła mi dziecko, zreszta ona ma tzw. złe oko i często przy niej cos się dzieje

Polecane posty

Gość gość

Znacie jakieś sposoby na odczynienie złego spojrzenia? Byliśmy w niedziele na obiedzie u takiej zazdrosnej kuzynki ( takiej co jak pojedzie się nowym samochodem to w nim opona w drodze powrotnej pęka) i niby tak nad naszą córka się rozpływala ale widać ze nienawistnie i od paru dni po powrocie moja córcia jakby zatrzymała się w rozwoju jakby autyzmu dostała (ma 1.5 roku) co poczać? Teściowa mówi że powinnam krwią miesięczną umazac pieluczę, pzetrzeć dziecku oczy, usta i znak krzyża na czole zrobić i pieluszkę spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I na koniec wrzucić dziecko do pieca ✌️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale tylko na trzy zdrowaśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty serio w czary wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jaka krew? Nie sluchaj tesciowej,one z reguly sa zlosliwe. Kiedys byl tu topik prawdziwej szeptunki ale skasowali jak sie jazda z hejterami zaczela. Ona pisala,ze przy urokach to tylko rozsypanie cukru na parapecie pomaga a po 40 minutach otwierasz okno i wyganiasz zle moce machajac pielucha umoczona w kocich sikach. Kot koniecznie ma byc niewykastrowany i najepiej rudy lub czarny bo takich te cholery czyli zle moce sie okrutnie boja ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka

Mam wrażenie, że temat to nie jedyna głupia "rzecz" w tym wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

A cukier tylko trzcinowy, nie ten zwykły. Trzcinowy bo rudawy jak kot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Aka,nie wierzysz w kocie siki? Wierz mi,ten zapach odstraszy najbardziej odwaznych,zle moce tez. Lubire,bardzo mozliwe bo zgadza sie tez kolor wiec wszystkie zmory na100% zwieja. Autorko,zanim zastosujesz powyzsza metode przemysl czy dziecko nie ma oznak infekcji,czy nie wychodza zeby ewentualnie moze byc skok rozwojowy. Osob toksycznych nalezy unikac wiec spotkan z kuzynka radze unikac. A tesciowa? Lepiej temat przemilczmy bo po co sie denerwowac. Spokojnej nocy wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Rozmawialam kiedys z ksiedzem egzorcysta i on powiedzial ze jest coś takiego jak zle oko ludzi. Tylko te odczynianie urokow to juz sciema jest. I ze lepiej sie pomodlic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ślinisz sobie palec, przecierasz nim oczy dziecka i trzy razy plujesz przez lewe ramię. Serio. Koleżanka tak zrobiła i pomogło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Temat PROWOKACJA. dziwi mnie że autorka, klasyczny niedo//yeb mózgowy złapała tyle rozmówców. Mam wrażenie że ona sama sobie odpisuje. Psycho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zapal gromnicę ze chrztu dziecka i odmów modlitwę za dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhg

Czemu? Najlepszy temat na kafeterii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×