Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Testerpink

Czy każda kobieta leci na kase??

Polecane posty

Gość Testerpink

Jestem po długoletnim związku, mam 41 lat teraz każda kobieta którą spotkam na swej drodze patrzy tylko na kase!! Jak to jest? takie czasy czy o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja-nadzieja

NIE! Może się afiszujesz przed młodszymi od siebie i tak Cie odbierają i chcą tylko wydoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TenTypTir

a ja mowie ze tak kazda laska chce kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja-nadzieja
1 minutę temu, Gość TenTypTir napisał:

a ja mowie ze tak kazda laska chce kasy

Każda chce bezpiecznstwa i stabilnosci. Moze piszesz o jakis lafiryndach a nie prawdziwych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No juz bez przesady, fajnie jak facet ma kase ale jak nie ma to mozna sie razem dorobic i jest gites. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerpink
4 minuty temu, Gość Twoja-nadzieja napisał:

NIE! Może się afiszujesz przed młodszymi od siebie i tak Cie odbierają i chcą tylko wydoić.

Fakt, że młodszym ode mnie to imponuje, ostatnio się spotkałem z 24latką co chciala wiedziec ile mam kasy i gdzie ja zabiore na randke w jakies drogie miejsce. Ale też randkuje z kobietami w moim wieku i niestety jest bardzo podobny scenariusz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerpink
Przed chwilą, LanaBanana napisał:

No juz bez przesady, fajnie jak facet ma kase ale jak nie ma to mozna sie razem dorobic i jest gites. 

Mam wrazenie, że jak sie ma 40 lat to już są wymaga, że MUSISZ coś mieć, musisz byc ustawionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Testerpink napisał:

Mam wrazenie, że jak sie ma 40 lat to już są wymaga, że MUSISZ coś mieć, musisz byc ustawionym

Może zmień otoczenie? Gdzie poznajesz te kobiety, że wszystkie leca na kase? 

Co do bycia 40-latkiem, to większości kobiet wydaje się, że taki facet jest ustawiony. O ile małolatom się nie dziwię, że lecą na kasę to kobietom w podobnym wieku już tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gomesz81
30 minut temu, Gość Testerpink napisał:

Jestem po długoletnim związku, mam 41 lat teraz każda kobieta którą spotkam na swej drodze patrzy tylko na kase!! Jak to jest? takie czasy czy o co chodzi??

O co chodzi?No tak juz jest-kazdy chce miec lepiej w zyciu.Kazda kobieta chcialaby miec dwoje czy troje dzieci oraz najlepiej dom dla rodziny a tego pracujac za niewielka pensje nie osiagniesz nigdy.Tak juz jest takze reasumujac nie masz kasy-nie pchaj sie do kobiet tym bardziej ladnych i ciekawych bo nie masz szans.Mozesz sie spodobac,nawet przespi sie z toba ale jak nie masz kasy to nie licz na nic wiecej-po prostu o pewnych sprawach trzeba wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewreee

Jak spotykasz się z 24 latkami, to jak myślisz, dlaczego młoda laska się spotyka ze starszym facetem? Zacznij się spotykać z kimś w swoim wieku.  Osoba, która ma 40 lat niezależnie czy kobieta czy mężczyzna ma już jakieś zaplecze życiowe. I przestań generalizować, ludzie są różni, chyba potrafisz odróżnić co jest chwastem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może większość tak, ale to dlatego, że jeśli facet ma kasę to świadczy to po prostu o jego zaradności, przedsiębiorczości i odpowiedzialności - a to są cechy pożądane u mężczyzny, o którym się myśli poważnie. Natomiast dla mnie np. nie ma znaczenia, czy facet tej kasy ma tyle, że stać go w pełni na własne utrzymanie i po prostu ma z czego żyć, czy więcej albo dużo więcej. Niepokojące jest dla mnie jedynie, jeśli ma ciągłe problemy z finansami, bo to zwykle świadczy o kiepskiej życiowej organizacji i braku pewnych zdolności. Sama się umiem sama utrzymać, więc i od partnera oczekuję tego minimum. 

Inna sprawa, że jest wiele kobiet, które po prostu mają w głowie wizję księcia, który będzie je rozpieszczał. Jak ktoś ma takie marzenia, to pewnie będzie dużą uwagę na kasę zwracał, bo skromnie żyjący człowiek ma mniej możliwości "rozpieszczania" niż zamożny. To jest typ kobiety księżniczki, taką mamy kulturę, że się wpaja młodym bajki a potem trzeba się z rzeczywistością mierzyć i wychodzi różnie. Facetom wielu też się wydaje np., że kobieta jak kocha to będzie zawsze laska, chętna i zadowolona jeśli niczego jej fizycznie nie zabraknie, i nie rozumieją na przykład problemów jakie pojawiają się po porodzie oraz tego jak to wpływa na samopoczucie. Różne są schematy myślenia, jak macie problem z księżniczkami to po prostu ich unikajcie, jest też wiele kobiet ze zdrowym podejściem do kasy tylko one się pewnie mniej "wychylają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjk

Koleś który leci na wiek i młody wygląd, mimo że sam jest stary i brzydki, ma wielkie pretensje do kobiet, że lecą na kasę. Sam stary, 40 lat, morda stara a szuka 20 latki, a wielka obraza że kobiety lecą na kasę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerpink
15 godzin temu, Gość Ojjjk napisał:

Koleś który leci na wiek i młody wygląd, mimo że sam jest stary i brzydki, ma wielkie pretensje do kobiet, że lecą na kasę. Sam stary, 40 lat, morda stara a szuka 20 latki, a wielka obraza że kobiety lecą na kasę...

?? Bez przesady 40 to nie stary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testerpink
21 godzin temu, Gość ewreee napisał:

Jak spotykasz się z 24 latkami, to jak myślisz, dlaczego młoda laska się spotyka ze starszym facetem? Zacznij się spotykać z kimś w swoim wieku.  Osoba, która ma 40 lat niezależnie czy kobieta czy mężczyzna ma już jakieś zaplecze życiowe. I przestań generalizować, ludzie są różni, chyba potrafisz odróżnić co jest chwastem?

spotykam sie z roznymi kobietami, i nie wazne czy ma 24 czy 44 kazda ktora poznaje reaguje tak samo na kase!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trzeba to podzielić na pół, ludzie czyli kobieta i mężczyzna patrzą żyć w spokoju też finansowym. Co z tego że mężczyzna kobieta piękni gdzie człowiek się zachwyca ale wieczór patrzeć w pusty gar to każda miłość przejdzie. Uroda przemija głód nigdy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat

milame kilka bezinteresowanych przygod seksualnych z płcią kobiecą, ale bylo to jedynie przygody typu sexkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat

potwierdzam, kobiety wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest

a kto chciałby gołodupca bez grosza? oczywiście że lecą dorób sie czegoś i zobaczysz co potrafi kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek40lat
1 godzinę temu, Gość tak to jest napisał:

a kto chciałby gołodupca bez grosza? oczywiście że lecą dorób sie czegoś i zobaczysz co potrafi kasa

no wiesz, chlopaki zwykle widzą w relacji kobieco męskiej coś mistycznego, a nie interesowny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukam kasy

ja dobrze zarabiam, jestem samodzielna i podobno atrakcyjna....

nie potrzebuję pieniędzy od faceta

"szukam biedaka, najlepiej niedomytego, lenia któremu będę mogła podawać zimne piwko do fotela przed telewizorem 🙂

i jeszcze żeby zapominał o wszystkich urodzinach, imieninach i takich tam...

a to co zarobi niech wyda na papierosy...."

taki anons powinnam umieścić? Panowie zadowoleni?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcd
Dnia 21.03.2019 o 17:27, Psychodelirium_ napisał:

  jeśli facet ma kasę to świadczy to po prostu o jego zaradności, przedsiębiorczości i odpowiedzialności - a to są cechy pożądane u mężczyzny,  

 

Niepokojące jest dla mnie jedynie, jeśli ma ciągłe problemy z finansami, bo to zwykle świadczy o kiepskiej życiowej organizacji i braku pewnych zdolności.

Bzdura !

te cechy w większości świadczą ze człowiek nie jest uczciwy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Ja nie patrze. Ale wole mlodszych od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxx

Ja zakochalam sie w facecie, bez kasy.. tzn. pracuje I wynajmuje mieszkanie, ale tak naprawde na nic wiecej go nie stac. Teoretycznie nie przeszkadzalo mi to, ale chyba zaczynaja mi juz spadac rozowe okulary, kiedy ja za wszystko musze placic.. Mam do wyboru, albo siedzenie w domu z nim, albo wyjsc np. do kina czy na pizze I wtedy ja musze pokryc koszty. Sama nie spie na pieniadzach, I zaczyna mnie to denerwowac. Chociaz, wiem, ze on ma ciezko samemu sie utrzymac, ale jakos mnie to dobija, ze zadnych perspektyw na poprawe nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicki

Nie, kazda kobieta nie leci na kase... Kobiety leca na wygode, dobrobyt i stabilnosc jaka daje kasa. Nie zawsze robia to swiadomie. Jestesmy zwierzetami i bez wzgledu na to ile ksiazek filozoficznych o idealach przeczytamy, ile razy bedziemy sie zarzekac ze jestesmy czlowiekiem rozumnym i roznimy sie od zwierzat to i tak nic nie zmieni tego ze pod ubraniami i bizuteria jestesmy zwierzatami dzialajacymi na instynktach. Instynkt kobieta podpowiada w pewnym wieku miec dzieci i szukaja faceta ktory zapewni im najlepszy start w zyciu i geny. Tak jest w calej przyrodzie wsrod zwierzatek i tak jest tez z nami. Najbardziej atrakcyjni mezczyzni wedlug badan to tacy ktorzy dobrze wygladaja, maja normalna sylwetke bez deformacji oraz osiagneli sukces zawodowy. To jest samiec z ktorym bedzie dobre potomstwo... ot i cala tajemnica dlaczego kobiety wola ludzi sukcesu i nie ma sie co oszukiwac ze jest inaczej lub zaklinac rzeczywistosc. ZADNA kobieta nie bedzie miala dzieci z golodupcem ktorego musi utrzymac tylko dlatego ze redystrybuje nasienie.

Zeby nie bylo ze gadam glupoty przyklad z mojego zycia. Dlugo mieszkalem z rodzicami i nie moglem znalezc dziewczyny, dostawalem kosza za koszem. Jak sie wyprowadzilem od rodzicow do wynajmowanego mieszkania w ciagu niecalego pol roku spotykania sie towarzysko ze znajomymi i ich znajomymi musialem zastanawiac sie ktora dziewczyne wybrac i zaczac sie spotykac na powaznie a ktorym nie dawac nadziei i traktowac chlodniej bo bylo mna zainteresowane 4 rozne dziewczyny plus dziewczyna kumpla (niezly przypal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre mają kasę (rzadko) a niektóre lecą na gołodupców (jeszcze rzadziej) no ale jeśli nie jesteś biednym wajdelotą z gitarą,

a na randkę zajeżdżasz nową w klasą w butach z krokodyla to się nie dziw, że garną się do ciebie blachary tudzież miłośniczki

filmu o crocodile dundyy (czy jakoś tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi mi
Dnia 9.04.2019 o 12:51, Gość Nicki napisał:

Nie, kazda kobieta nie leci na kase... Kobiety leca na wygode, dobrobyt i stabilnosc jaka daje kasa. Nie zawsze robia to swiadomie. Jestesmy zwierzetami i bez wzgledu na to ile ksiazek filozoficznych o idealach przeczytamy, ile razy bedziemy sie zarzekac ze jestesmy czlowiekiem rozumnym i roznimy sie od zwierzat to i tak nic nie zmieni tego ze pod ubraniami i bizuteria jestesmy zwierzatami dzialajacymi na instynktach. Instynkt kobieta podpowiada w pewnym wieku miec dzieci i szukaja faceta ktory zapewni im najlepszy start w zyciu i geny. Tak jest w calej przyrodzie wsrod zwierzatek i tak jest tez z nami. Najbardziej atrakcyjni mezczyzni wedlug badan to tacy ktorzy dobrze wygladaja, maja normalna sylwetke bez deformacji oraz osiagneli sukces zawodowy. To jest samiec z ktorym bedzie dobre potomstwo... ot i cala tajemnica dlaczego kobiety wola ludzi sukcesu i nie ma sie co oszukiwac ze jest inaczej lub zaklinac rzeczywistosc. ZADNA kobieta nie bedzie miala dzieci z golodupcem ktorego musi utrzymac tylko dlatego ze redystrybuje nasienie.

Zeby nie bylo ze gadam glupoty przyklad z mojego zycia. Dlugo mieszkalem z rodzicami i nie moglem znalezc dziewczyny, dostawalem kosza za koszem. Jak sie wyprowadzilem od rodzicow do wynajmowanego mieszkania w ciagu niecalego pol roku spotykania sie towarzysko ze znajomymi i ich znajomymi musialem zastanawiac sie ktora dziewczyne wybrac i zaczac sie spotykac na powaznie a ktorym nie dawac nadziei i traktowac chlodniej bo bylo mna zainteresowane 4 rozne dziewczyny plus dziewczyna kumpla (niezly przypal).

Mądry facet to rozumiem, bo sam nie jest chętny wybierać na matkę swoich dzieci i żonę garbata, niepełnosprawna kobietę itp. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Każda kobieta chce czuć się przez partnera zaopiekowana, chce czuć się bezpiecznie i stabilnie. Tylko z takim partnerem można się poważnie wiązać i można zaufać w kwestii chociażby dzieci. I tak działa każda kobieta, możecie to nazywać materializmem.. nic dziwnego nie ma w tym że człowiek chce dobrego życia dla siebie ii potomstwa. Facet który to neguję i obraża kobiety z tego powodu nie powinien nigdy się z żadną wiązać, o posiadaniu dzieci już wogole nie wspominając. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi się, że miłość jest ślepa. Mężczyźni w ukochaną kobietę potrafią "zainwestować" całym swoim majątkiem. Nic się nie liczy a już najmniej to czy ta kobieta jest biedna czy bogata . Zresztą dysproporcje zarobkowe pomiędzy kobietami i mężczyznami nie są aż takie wielkie i dwie kochające się nawzajem osoby w życiu sobie poradzą, bo  najcenniejszą wartością jest dawanie i odbieranie uczucia a nie wypchana po kres swojej pojemności lodówka.  

Mam takie pytanie do Pań. Czy dojrzała (bardzo :classic_happy:) kobieta pomimo swoich płomiennych deklaracji, satysfakcjonującego obojga seksu, jest w stanie  zakończyć w trybie natychmiastowym związek, kiedy dostrzeże, że sytuacja finansowa partnera jest na poziomie wystarczającym na godne życie, ale takie bez szaleństw i wodotrysków? Kobieta, która finansowo, sama wiąże z trudem koniec z końcem.

Czy to była miłość czy zwykłe wyrachowanie?

Czy zakochana już kobieta byłaby w stanie podjąć taką decyzję?

Właśnie to przechodzę, stąd pytanie. 

Od siebie dodam tylko, że planowałem pojąć tę panią za żonę i celowo zataiłem swoje aktywa.  Kupienie miłości za pieniądze byłoby dla mnie poniżeniem i osobistą porażką. Test się nie powiódł ale to wcale nie oznacza, że mniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoja
Dnia 21.03.2019 o 14:38, Gość Testerpink napisał:

Fakt, że młodszym ode mnie to imponuje, ostatnio się spotkałem z 24latką co chciala wiedziec ile mam kasy i gdzie ja zabiore na randke w jakies drogie miejsce. Ale też randkuje z kobietami w moim wieku i niestety jest bardzo podobny scenariusz 😕

Straszne, możliwe że na takie trafiasz. Sama jestem 42 letnia rozwodka po 1 związku.Szukalam przez półtora roku osoby która zaakceptuje mnie,dzieci.Pieniedzy nie szukałam jestem samowystarczalna dbam o rodzinę. Porazajacy jest fakt iż nie brakowało panów którzy proponowali sami różne profity w zamian za tzw.luzny związek ,wiem że są kobiety które się godzą na takie układy.Osobiscie gardzę takim układem,szukałam partnera który pracowalby tak jak ja, z którym mogłabym dzielić się obowiazkami, radością i móc przytulić się, mieć te świadomość że mam na kim polegać i wice wersa. Trafialam na osoby podchodzace bez szacunku, nawet deklaracje iż jemu też doskwiera samotność i szuka kobiety aby z nią żyć okazywały się pozorne gdyż często chodziło o wygodny byt.Lub innego rodzaju profity.Osoba która się szanuje, wymaga od siebie i ewentualnego partnera jest niewygodna,osobiście się przekonałam.Pieniadze są potrzebne ,dają pewna stabilizację jednak są mniej istotne niż wyrozumiały partner,odpowiedzialnie pochodzący do życia.Ja na takiego nie trafiłam wyrejestrowalam się z portali, seks bez uczuć za materialne korzyści jest dla mnie obrzydliwy,zobaczyłam że panowie szukają kobiet z domem,stanowiskiem nie istotne jaką ma wartość jako człowiek bardziej liczy się otoczka.Tak też funkcjonuje czesc kobiet.Doskwiera mi samotność jednak sprzedawać się nie będę, nie jest lekko ,brak jest bliskosci,proszę nie mylić z seksem mi chodzi o całość o poleganie na kimś, rozmowę, uczucia,przytulenie a seks jest częścią relacji ale to całość zaś dziś spore gro ludzi odziera relację, zniza do poziomu zabaw życiem,korzyści jak dla mnie to potworne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem mezczyzna i smailo moge powiedziec, ze ten streotyp jest nieprawdziwy. Kiedys zupelnie nie mialem kasy a na brak pieknych kobiet nigdy nie narzekalem wiec to zwykle klamstwo zakompleksionych nieudacznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×