Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość i dlaczego piękne i fajne

i dlaczego piękne i fajne kobiety są same po 30

Polecane posty

Gość i dlaczego piękne i fajne

Hmmm

Gość Gosc

Nie ma takich te piękne są zajęte, po 30 stare frustratki. 

Gość ech

Bo odrzucały facetów, którym na nich zależało.

Gość Polacco

Może to te wredne?

Fajne powierzchownie. 

Gość Gość
2 minuty temu, Gość ech napisał:

Zboczencow, którzy je krzywdzili? 

Są same, bo miłość była ważniejsza i nie chciały oszukiwać mężczyzny,  że go kochają,  gdy nie kochały.

Bo były zbyt wyjątkowe i mężczyźni bali się,  że im nie sprostają. 

Bo trafiały na niepewnych swej wartości mężczyzn. 

Bo oniesmielaly mezczyzn. 

Bo nie trafiły na swego.

Bo nie seksily sie bez miłości.

Gość ...
6 minut temu, marawstala napisał:

Wczoraj był temat o 30latkach płci męskiej... Dzisiaj czas na panie : )

Urok kafeterii 🙂 Jak jest temat o kobietach, to szybko pojawia się o mężczyznach i odwrotnie 🙂

Gość ech
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Są same, bo miłość była ważniejsza i nie chciały oszukiwać mężczyzny,  że go kochają,  gdy nie kochały.

Bo nie trafiły na swego.

Żadnych zboczeńców, żadnej krzywdy.

"Zbyt wyjątkowe" - tak, wy wszystkie jesteście wyjątkowe, a jednak większość taka sama 🙂

"Onieśmielały mężczyzn" - zdarza się, ale na pewno nie wszystkich.

"Nie trafił swój na swego" - możliwe, ale gdy facet napisze, że jest prawiczkiem, bo nie trafił na tę odpowiednią, to jest hejtowany i wyśmiewany, że go żadna nie chce.

"Nie seksiły się bez miłości" - no popatrz, to tak jak ja, a też nikogo nie mam i nie miałem.

Gość Polacco

Bez przesady. Kobieta może przed ślubem to i owo. Zaraz puszczalska. Prawie każdemu z nas(jeszcze w stanie wolnym) trafiły się "okazje" po kilkugodzinnej znajomości. 

muszę krzyknąć w końcu , zdecydowana większość kobiet to KARIEROWICZKI i po trupach do celu !

w wieku 40 lat materialnie posiada wszystko ale nie ma najważniejszego , czyli nie ma NIC 

Gość Gosc

Moim zdaniem wystarczy wejść tu i poczytać co piszą te fajne wolne kobiety pewnie równie piękne co mądre. 

Gość Polacco

A co myślicie o 40sto letnich pannach?

Gość Gość

Nie ma bata. Jak ktoś jest sam po 30 roku życia to coś z nim nie tak.  I może to sobie nazywać "wyjatkowoscia" ale coś z nim/nia nie tak. 

2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie ma bata. Jak ktoś jest sam po 30 roku życia to coś z nim nie tak.  I może to sobie nazywać "wyjatkowoscia" ale coś z nim/nia nie tak. 

Czasem ludzie są latami w związku a nagle w okolicach 30 się rozstają,z różnych powodów niekoniecznie patologicznych i co ma taki ktoś zrobić? Biczować się że coś z nim nie tak?

Gość Gość

Jak są latami to w okolicach 30 mają już dzieci i mogą nazywać się rozwodnikami. Co brzmi lepiej niż singiel w pewnym wieku. 

Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Każdy żyje jak chce. To z toba jest coś nie tak bo żyjesz utartym wcisnietym ci schematem który uznaje z normalnych jedynie ludzi sparowanych co jest bzdurą i świadczy o twoim ograniczonym widzeniu świata. Nikt nie jest wyjątkowy. 

Gość Pooooio
26 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak są latami to w okolicach 30 mają już dzieci i mogą nazywać się rozwodnikami. Co brzmi lepiej niż singiel w pewnym wieku. 

ale średniowieczne myślenie ale jaki kraj tacy ludzie jacy ludzie takie myślenie

Gość Mhm
35 minut temu, Gość Gość napisał:

A wszyscy w związkach to z nimi ok nawet jak większość związków to patola. 🙄🤔

Gość Ohyeah
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Bo nie trafiły na swego.

W  P U N K T. Story od my life. 😕

Gość Ohyeah

Bo trafiły na kogoś kto tylko potraktował je jak trofeum. Wystarczy Kilka razy źle trafic i serce tak poharatane że się traci ufność i chce czegokolwiek. 

Gość gość
4 minuty temu, Gość Ohyeah napisał:

Bo trafiły na kogoś kto tylko potraktował je jak trofeum. Wystarczy Kilka razy źle trafic i serce tak poharatane że się traci ufność i chce czegokolwiek. 

źle trafić czy źle wybrać? wasi partnerzy nie są z losowego przydziału, same ich wybieracie..

Gość Ohyeah
Przed chwilą, Gość gość napisał:

źle trafić czy źle wybrać? wasi partnerzy nie są z losowego przydziału, same ich wybieracie..

Błędnie założyłam że jak mam dobre intencje to druga strona też. Nauczyłam się na błędzie dość boleśnie. Teraz wiedząc to co wiem oczywiście bym tak nie postąpiła naiwnie. Ale ten strach się wkradł teraz bardzo głęboko. Cóż zrobić.

Gość kobieta samotna

kobiety sa same, bo faceci sa beznadziejni, tylko chamstwo i buractwo to obraz polakow

Gość gosc
5 minut temu, Gość gość napisał:

kobiety moga wybierac tylko sposrod tych, ktorzy chca zwiazku i sa nimi zainteresowani, czyli maja niewiele do wyboru, a jak sa brzydkie to nie maja zadnego wyboru i sa same

Gość gosc
2 godziny temu, Gość i dlaczego piękne i fajne napisał:

Hmmm

bo nie znalazly fajnego faceta

Gość Sam

jestem facetem od zawsze i jestem sam Mam 31 lat jestem naprawdę pięknym chłopakiem Mam piękną symetryczną twarz i wspaniałą cerę Jestem bardzo mądry i po studiach czemu zawsze sam bo mało jest wyjątkowych kobiet w mojej klasie społecznej A wiadomo że nie zwiąże się na przykład z wielką Albo z kimś o ligę niżej ode mnie i jestem bardzo mądry nie toleruję głupoty

Gość gosc
2 godziny temu, Gość ech napisał:

czyli  dupkow, drani, pijakow, wulgarnych prostakow i chamow

Gość Nietaliga
1 minutę temu, Gość Sam napisał:

jestem facetem od zawsze i jestem sam Mam 31 lat jestem naprawdę pięknym chłopakiem Mam piękną symetryczną twarz i wspaniałą cerę Jestem bardzo mądry i po studiach czemu zawsze sam bo mało jest wyjątkowych kobiet w mojej klasie społecznej A wiadomo że nie zwiąże się na przykład z wielką Albo z kimś o ligę niżej ode mnie i jestem bardzo mądry nie toleruję głupoty

Ty chyba z ligi buraków wioskowych nudziarzu.

Gość gość

dlaczego? bo po 30tce przestają być piękne i fajne a stają się brzydkie i wredne..

Gość gosc
4 minuty temu, Gość Sam napisał:

kolejny ksieciunio sie zjawil co czeka na najpiekniejsza na swiecie krolewne z bajki disneya , a krolewna sie nie zjawia i musi byc sam buahahahahahahaha

no takich lalusiow co maja sie za nie wiem co i czekaja na nie wiem co z 1 000 000 000 000 wymagan rosnie z roku na rok

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować