Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość i dlaczego piękne i fajne

i dlaczego piękne i fajne kobiety są same po 30

Polecane posty

Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

dlaczego? bo po 30tce przestają być piękne i fajne a stają się brzydkie i wredne..

dokladnie, kobiety po 30 sa same, bo faceci ich nie chca

faceci po 30 wybrzydzaja, maja milion wymagan, sa brzydcy i wredni a czekaja na piekne 20latki

Gość Hiii
8 minut temu, Gość Sam napisał:

jestem facetem od zawsze i jestem sam Mam 31 lat jestem naprawdę pięknym chłopakiem Mam piękną symetryczną twarz i wspaniałą cerę Jestem bardzo mądry i po studiach czemu zawsze sam bo mało jest wyjątkowych kobiet w mojej klasie społecznej A wiadomo że nie zwiąże się na przykład z wielką Albo z kimś o ligę niżej ode mnie i jestem bardzo mądry nie toleruję głupoty

Hoho

Gość bo ręka jest wcześniejsza

Up

Gość Julianna

Kolejny raz niektórzy udowodnili jaki u nas jest umysłowy niedorozwój. W krajach zachodnich nikogo to nie dziwi, tylko u nas przyjęło się że kobieta 30 letnia powinna mieć już najlepiej gromadkę dzieci. 

Zrozumcie że związek i ogólnie ralcje międzyludzkie to dosyć skomplikowana sprawa bo do tego potrzeba dwóch podobnie myślących i chcych tego samego osób. Ja mogę sobie zaplanować że np w maju kupię samochód bo akurat będzie mnie stać ale nie zaplanuje że do 30 stki znajdę miłość życia. 

Znam masę tych mezatych i dzieciatych. Większość z nich nie jest szczęśliwa z mężem. Szczęście daje im jedynie dziecko. 

Gość gosc

fajne kobiety nie chca niefajnych facetow, jakich pelno

Gość Gość
17 minut temu, Gość Julianna napisał:

Kolejny raz niektórzy udowodnili jaki u nas jest umysłowy niedorozwój. W krajach zachodnich nikogo to nie dziwi, tylko u nas przyjęło się że kobieta 30 letnia powinna mieć już najlepiej gromadkę dzieci. 

Zrozumcie że związek i ogólnie ralcje międzyludzkie to dosyć skomplikowana sprawa bo do tego potrzeba dwóch podobnie myślących i chcych tego samego osób. Ja mogę sobie zaplanować że np w maju kupię samochód bo akurat będzie mnie stać ale nie zaplanuje że do 30 stki znajdę miłość życia. 

Znam masę tych mezatych i dzieciatych. Większość z nich nie jest szczęśliwa z mężem. Szczęście daje im jedynie dziecko. 

dokładnie!

Gość kotka_mercurego

kolo toure  + jaja toure

Gość ...
36 minut temu, Gość gosc napisał:

fajne kobiety nie chca niefajnych facetow, jakich pelno

No właśnie wy kochacie tych niefajnych, a tych fajnych macie gdzieś.

Gość gosc
14 godzin temu, Gość ... napisał:

No właśnie wy kochacie tych niefajnych, a tych fajnych macie gdzieś.

my tylko tych fajnych kochamy

Gość Onnn

....zrozumcie że do tego trzeba dwóch podobnie myślących osób.......:))))

No i właśnie, jakie to uczucie wiedzieć że nikt na świecie nie ma takich poglądów jak Ty. 

Gość Gość
31 minut temu, Gość Onnn napisał:

....zrozumcie że do tego trzeba dwóch podobnie myślących osób.......:))))

No i właśnie, jakie to uczucie wiedzieć że nikt na świecie nie ma takich poglądów jak Ty. 

Bo większość ludzi między innymi ty myśli szablonami które zostały mu wcisniete na siłę a ty jesteś zbyt słaby i zbyt mało ogarniety żeby to zauważyć i się im przeciwstawić. 

Gość ...
1 godzinę temu, Gość gosc napisał:

my tylko tych fajnych kochamy

Nie, tych fajnych olewacie, a kleicie się do tych, którzy olewają was.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Nie, tych fajnych olewacie, a kleicie się do tych, którzy olewają was.

To że ty jesteś przekonany o swojej fajnosci jeszcze nie znaczy że to prawda. Fajny facet nie uzala się jak baba.

Gość ...
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To że ty jesteś przekonany o swojej fajnosci jeszcze nie znaczy że to prawda. Fajny facet nie uzala się jak baba.

Nie użalam się.

Gość Gość
Przed chwilą, Gość ... napisał:

Nie użalam się.

Robisz to tutaj regularnie i nawet tego nie widzisz.

Gość ...
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Robisz to tutaj regularnie i nawet tego nie widzisz.

Ale na żywo tego nie robię, a i tak mnie nie chcą.

Gość Mała Mi

Mam 36 lat. Dziecko. Rozwód. I wiedzę, że nie wszystko zależy ode mnie. Bo gdyby tak było to byłabym dziś szczęśliwą mężatką. A ponieważ nie jestem, szukam ostrożniej. Boję się, że kogokolwiek poznaję za chwilę okaże się takim samym egoistą jak mój ex mąż. I naprawdę nie wiem co zrobić, bo już zdążyłam być z kimś kto mnie oszukał perfidnie i jeszcze mniej wierzę facetom niż zaraz po rozwodzie... Efekt? Coraz częściej myślę, że wolę być sama niż naiwnie liczyć, że będę kiedykolwiek szczęśliwa z kimś... Może tak, ale na krótko... 

Gość Onnn

I oczywiście żadnej winy w Tobie nie było , tylko mąż zawinił.

Gość ech
9 minut temu, Gość Onnn napisał:

I oczywiście żadnej winy w Tobie nie było , tylko mąż zawinił.

No przecież kobiety to zawsze te pokrzywdzone i niewinne 😄

Gość serek czaruś
22 godziny temu, Gość Mała Mi napisał:

Mam 36 lat. Dziecko. Rozwód. I wiedzę, że nie wszystko zależy ode mnie. Bo gdyby tak było to byłabym dziś szczęśliwą mężatką. A ponieważ nie jestem, szukam ostrożniej. Boję się, że kogokolwiek poznaję za chwilę okaże się takim samym egoistą jak mój ex mąż. I naprawdę nie wiem co zrobić, bo już zdążyłam być z kimś kto mnie oszukał perfidnie i jeszcze mniej wierzę facetom niż zaraz po rozwodzie... Efekt? Coraz częściej myślę, że wolę być sama niż naiwnie liczyć, że będę kiedykolwiek szczęśliwa z kimś... Może tak, ale na krótko... 

to lepiej bądz sama bo dzisiejsi faceciki są nic nie warci zniewiesciali i psychicznie niemęscy i boją sie odpowiedzialnosci i mądrych inteligentnych i ładnych kobiet

Gość Buahaha
Dnia 21.03.2019 o 18:04, amBrożyk napisał:

muszę krzyknąć w końcu , zdecydowana większość kobiet to KARIEROWICZKI i po trupach do celu !

w wieku 40 lat materialnie posiada wszystko ale nie ma najważniejszego , czyli nie ma NIC 

Kto ci tak wypral ten mozdzek? 😄 chyba tv i posrane towarzystwo. Materialnie posiada wszystko wiec ma wszystko przyglupie bo tylko pieniadze sie w zyciu licza. Od ludzi nie mozna pod zadnym pozorem niczego uzalezniac bo zawsze konczy sie to wielkim rozczarowaniem. Tylko pieniadze nigdy nie zawioda i nie zdradza 🙂

Gość Buahaha
Dnia 21.03.2019 o 20:55, Gość Julianna napisał:

Szczęście daje im jedynie dziecko. 

Tak to prawda, nieskonczone sxczescie, szczegolnie jak wpadnie w szkole w skvrwiale towarzystwo alkoholikow, palaczy i cpunow, znienawidzi nauke i rodzicow. Tak to niepraedopodobne szczwscie, ale tylko dla przyglupow z wypranymi przez tv mozdzkami 😄

Gość ...
1 godzinę temu, Gość serek czaruś napisał:

to lepiej bądz sama bo dzisiejsi faceciki są nic nie warci zniewiesciali i psychicznie niemęscy i boją sie odpowiedzialnosci i mądrych inteligentnych i ładnych kobiet

Nieprawda. Jestem męski, nie boję się odpowiedzialności ani inteligentnych kobiet.

Gość pocisk
Dnia 21.03.2019 o 12:14, Gość Gosc napisał:

Moim zdaniem wystarczy wejść tu i poczytać co piszą te fajne wolne kobiety pewnie równie piękne co mądre. 

niby mądre a wyginą genetycznie, czyli autentycznie GŁUPIE

Gość lecz się panna
Dnia 21.03.2019 o 13:14, Gość Ohyeah napisał:

W  P U N K T. Story od my life. 😕

to się nazywa wybredność do bólu skarbie, czyli ta choroba co nie boli

Gość trofeum samoistne
Dnia 21.03.2019 o 13:17, Gość Ohyeah napisał:

Bo trafiły na kogoś kto tylko potraktował je jak trofeum. Wystarczy Kilka razy źle trafic i serce tak poharatane że się traci ufność i chce czegokolwiek. 

Jeśli same dążą do wyglądania jak "trofeum" to tak się je traktuje. Co innego oczekujesz? Wyglądaj normalnie zamiast jak modelka to będzie inna sprawa.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować