Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Gość0217

Jestem ciekawy ile nastolatek(powyżej 15 lat)myśli o seksie z dojżałym mężczyzną?

Polecane posty

Gość Gość0217

Jestem ciekawy czy jakaś nastolatka przyzna się do chęci uprawiania seksu dojżałym,dużo starszym mężczyzną?

Gość CiekawiMnieTo

Pomijając pisownię, on miał 30, ja 17 czy 18, miałam takie marzenie, dupy nie urwało, nic innego też... Było do du/py😂

Gość abicipc

ogólnie każda powyzej tych kilku lat jak i kazdy mysli o seksie, z równolatkiem, czy 5 razy starszym, moze to jedynie zalezec od nastroju

Osobiście nie wierzę żeby jakakolwiek nastolatka miała ochotę na faceta starszego o więcej niż 20 lat bo to już o nekrofilię zahacza albo o grubą kasę... 😉 

• Thanks 1
  • Haha 1

Jbsg, dziś sporą część dnia przegadałam na kafe o tym jak 50 letni mężczyzna tłumaczył, że seks z 15 latką jest w świetle prawa czymś dopuszczalnym. Nick znajomy, więc wybacz moją reakcję. 

Edytowano przez Kusza Myślivski

2 minuty temu, jbsg napisał:

Akurat  miałem na myśli 18 - 20  do więcej niż 40...

15 - 18 to jeszcze dzieci...

J.w. Stąd moja reakcja. Pytałam go nawet o to, czy gdyby nakrył swoją nastoletnią córkę ze starszym panem w łóżku to poklepałby go po ramieniu i powiedział: "witaj w rodzinie, zięciu" skoro jest taki pro, ale temat usunęli.

Gość Znak zapytania
1 godzinę temu, Kusza Myślivski napisał:

J.w. Stąd moja reakcja. Pytałam go nawet o to, czy gdyby nakrył swoją nastoletnią córkę ze starszym panem w łóżku to poklepałby go po ramieniu i powiedział: "witaj w rodzinie, zięciu" skoro jest taki pro, ale temat usunęli.

A gdybym przyłapał nastoletniego syna z gorącą milfką to okay, czy nie?

Gość Znak zapytania
2 godziny temu, Kusza Myślivski napisał:

Zaczyna się. Czy pedofile nigdy nie chodzą spać? 😮 

🙂

Widziałam tamten temat. Wiekszość wypowiedzi niemal odrażająca. Jak zostało wspomniane, to że coś nie jest zakazane przez kodeks karny (w Polsce wiek dopuszczenia 15 lat), nie znaczy, że jest właściwe z punktu widzenia etyki. Jest też coś takiego jak różnica wieku rozwojowego, ważne, żeby partnerzy byli na podobnym etapie rozwoju psychoseksualnego. Dlatego jest różnica, gdy 15 latka wspołżyje z 40 latkiem, a gdy np. 30 latka z 55 latkiem. Druga para jest na tym samym etapie rozwojowym, pierwsza absolutnie nie.

Na tamtym temacie nawet wiek mężczyzn padał. Dawno nastolatką nie jestem, a nawet dla mnie to prawie, że - przepraszam - ale niemal za starzy partnerzy albo na granicy akceptowalnej dla mnie. A co dopiero dla dziewczyny młodej. Dla niej starcy nad grobem. Nie ma możliwości czystego pociągu seksualnego młodej osoby do kogoś takiego. Bardziej prawdopodobne jest, że taki człowiek umiejętnie i manipulacyjnie daje takiej dziewczynie profity pozaseksualne (np.  zaspokaja deficyty uwagi, które ma z domu, a w zamian wikła w relację seksualną). Albo jak tu już padło, za przeproszeniem, kasa na nowy telefon.

Także niestety, drodzy "dojrzali", ale robicie za oblechów.

6 godzin temu, Gość Znak zapytania napisał:

A gdybym przyłapał nastoletniego syna z gorącą milfką to okay, czy nie?

Powiedzmy też 15latka? Nie, to też nie jest w porządku. Zakładam, że dorosła kobieta idąc do łóżka z nastolatkiem, widzi w nim chłopca, nie mężczyznę. A to znów trąca pedofilią, chociaż w świetle prawa nią nie jest.

1 minutę temu, Kusza Myślivski napisał:

Powiedzmy też 15latka? Nie, to też nie jest w porządku. Zakładam, że dorosła kobieta idąc do łóżka z nastolatkiem, widzi w nim chłopca, nie mężczyznę. A to znów trąca pedofilią, chociaż w świetle prawa nią nie jest.

To chyba są skrajnie rzadkie przypadki (chociaż, jeśli już zostaną odkryte, to na pewno będą z lubością nagłaśniane przez media)

23 minuty temu, Puchacz Rolny napisał:

To chyba są skrajnie rzadkie przypadki (chociaż, jeśli już zostaną odkryte, to na pewno będą z lubością nagłaśniane przez media)

Pewnie tak. 

Tu wszystko rozbija się o intencje. Wczoraj też już o tym pisałam, że seks 15 latki z rówieśnikiem jest absolutnie czymś innym, niż seks ze starszym panem. Nastolatek w swojej dziewczynie widzi niemal dojrzałą kobietę z parą piersi, wspólnie się doświadczają, poznają tajniki, nieudolnie próbują. A co robi mocno dojrzały mężczyzna w łóżku z taką? Pieprzy małą dziewczynkę. Dla mnie to jest jednoznaczne. 

Z trochę innego punktu widzenia - nastolatek w takim związku realizuje swoje aspiracje do bycia dorosłym (trochę analogicznie do palenia papierosów, choć z dużo lepszym skutkiem). A dojrzały z nastolatką, hm? może próbuje odnaleźć swoją utraconą młodość?

1 minutę temu, Puchacz Rolny napisał:

Z trochę innego punktu widzenia - nastolatek w takim związku realizuje swoje aspiracje do bycia dorosłym (trochę analogicznie do palenia papierosów, choć z dużo lepszym skutkiem). A dojrzały z nastolatką, hm? może próbuje odnaleźć swoją utraconą młodość?

Jeśli młodość, to 25 latka będzie ok, bo 15 latka to dzieciństwo.

Gość Kotmniewkurza
9 godzin temu, Kusza Myślivski napisał:

Jbsg, dziś sporą część dnia przegadałam na kafe o tym jak 50 letni mężczyzna tłumaczył, że seks z 15 latką jest w świetle prawa czymś dopuszczalnym. Nick znajomy, więc wybacz moją reakcję. 

Bo rzeczywiście jest i warto się zastanowić dlaczego, kto prawo stanowi? Czy chodzi o to, żeby nie ograniczać dziewczynkom inicjacji czy o to, żeby "stare buhaje" ze świecznika nie trafiały za kraty?...

Gość gość
5 godzin temu, Eve_banitka napisał:

Widziałam tamten temat. Wiekszość wypowiedzi niemal odrażająca. 

pomijając obszerny elaborat, jest jakiś zakątek forum którego nie monitorujesz? 

Gość jogg
7 godzin temu, Gość Kotmniewkurza napisał:

kto prawo stanowi?

chuciowe baby, malo inteligentne, malo rozwiniete

Gość Gość 0217
Dnia 21.03.2019 o 22:39, Gość CiekawiMnieTo napisał:

Pomijając pisownię, on miał 30, ja 17 czy 18, miałam takie marzenie, dupy nie urwało, nic innego też... Było do du/py😂

Pisownia celowa. Wydaje mi się że wiek -i tutaj mam dylemat,ponieważ wydaje mi się że obecnie co najmniej 80% 17-sto latków ma więlksze doświadczenia seksualne niż ja w wieku 20 lat- pow.20 lat nie ma takiego znaczenia jak samo podejście do tego. Jeżeli ktoś traktuje przedmiotowo-żeby się tylkowyżyć i zadowolić - to nie ważne ile ma lat. Czy będzie miał 20 czy 40 to będzie to wyglądało tak samo,jak z żywą lalką.

Gość Gość 0217
Dnia 21.03.2019 o 22:33, Gość gość napisał:

Dojrzałym, to znaczy ile masz lat?

42

Gość Gość0217
Dnia 21.03.2019 o 23:11, jbsg napisał:

Osobiście nie wierzę żeby jakakolwiek nastolatka miała ochotę na faceta starszego o więcej niż 20 lat bo to już o nekrofilię zahacza albo o grubą kasę... 😉 

W moim dalszym sąsiedztwie jest 2 małżeństwaw których różnica wieku wynosi ponad 20 lat i a obu przypadkach panny były zamożniejsze od mawalerów. W drugim nawet dużo zamożniejsza.            1)    Różnica wieku 26 lat. W dniu ślubu ona 18 lat ,on44. Obecnie 47 lat po ślubie. Najstarsze dziecko 44 lata, najmłodsze 26 . Liczba dzieci 4                  2)        Różnica wieku 28 lat. Wdiu ślubu ona 18 lat, on 46. Obecnie 41 lat po ślubie. Najstarsze dziecko 40 lat(prawie), najmłodsze 20 . Liczba dzieci 5. 

Dnia 22.03.2019 o 00:45, Kusza Myślivski napisał:

Zacząłem wczoraj przyglądać się dyskusji ale później znikneła i dlatego zdecydowałem się wstawić ten temat ( znając te 2 małżeństwa i wiedząc że w obu wypadkach gdyby nie trzeba bylo dokupować lat to były by wcześniej)

Dnia 21.03.2019 o 23:25, Kusza Myślivski napisał:

Zaczyna się. Czy pedofile nigdy nie chodzą spać? 

Gość Gość0217
Dnia 21.03.2019 o 23:25, Kusza Myślivski napisał:

Zaczyna się. Czy pedofile nigdy nie chodzą spać? 😮 

A no właśnie . Jak to odebrać?

Dnia 22.03.2019 o 00:27, Kusza Myślivski napisał:

Dnia 22.03.2019 o 00:29, Kusza Myślivski napisał:

Nie przeczę, że w świetle prawa jest, ale moralnie wątpliwe. 

Tego wlaśnie tutaj nie rozumiem.Najpierw jakaś zbulwesowana Pani wyzywa mnie od pedofili a później pisze że to jednak nie pedofilia bo prawo  mówi inaczej.Czy starsze panie mają we krwi obrażanie innych? I co powie na temat tych dwóch małżeństw  według Niej "pedofilskich"? Gdyby ta Pani napisała że może i prawo dopuszcz  coś takiego ale dla Niej jest to moralnie naganne to przyjął bym to z pokorą. No cóż ,dla mnie, jeżeli ktoś zaczyna odwyzywania innych nie pytając o ck chodzi jest zwykłym hamem i gburem twierdzącym że tylko jego zdanie się liczy a wszyscy którzy mają inne zdanie to hołota którą powinno się wyzamykać.

18 godzin temu, Puchacz Rolny napisał:

Jak się pan ustsunkuje do powyższych przykładów? W jednym przypadku spotykali się przed jej 16-stymi urodzinanmi( zasłyszan od nich samych). Co wtedy robili tego nie wiem, nie twierdzę że uprawiali sex ani tego nie mogę.wykłuczyć.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.