Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aptekapl

Czy kobieta z dzieckiem ma prawo jeszcze się doksztalcac?

Polecane posty

Gość Aptekapl

Witam Mam 24 lata męża i 1 dziecko, więcej dzieci nie planuje. Wykształcenie mam średnie Liceum ogólnokształcące. Nigdy jeszcze nie pracowałam bo nie miałam okazji, dopiero niedawno córka poszła do przedszkola i marzy mi się praca w aptece. Coś do mojego charakteru pasuje mi i ogólnie lubię pomagać ludziom radzić. Myślę aby iść do szkoły policealnej na 2,5 roku technik farmacji. Pytanie jest takie czy to nie za późno na naukę w tym wieku, oraz czy znajdę pracę w aptece czy jest na to popyt, ile się zarabia w takiej aptece netto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zarabia się najniższą, jak prawie wszędzie.

Lepiej idź na kasę do Lidla, albo sprzątaj u dobrych klientów to zarobisz dwa razy tyle.

Nie trać czasu na dokształcanie, w Polsce to się nie opłaca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Aptekapl napisał:

Witam Mam 24 lata męża i 1 dziecko, więcej dzieci nie planuje. Wykształcenie mam średnie Liceum ogólnokształcące. Nigdy jeszcze nie pracowałam bo nie miałam okazji, dopiero niedawno córka poszła do przedszkola i marzy mi się praca w aptece. Coś do mojego charakteru pasuje mi i ogólnie lubię pomagać ludziom radzić. Myślę aby iść do szkoły policealnej na 2,5 roku technik farmacji. Pytanie jest takie czy to nie za późno na naukę w tym wieku, oraz czy znajdę pracę w aptece czy jest na to popyt, ile się zarabia w takiej aptece netto. 

Jesteś bardzo młoda , oczywiście, że masz czas na naukę ! Studiują nawet czterdziestolatkowie i starsi. Lepiej mniej zarobić a robić w życiu to co się lubi, bo wytrzymać codziennie 8 godzin w nudnej, nielubianej pracy jest ciężko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Piszesz, że dziecko już chodzi do przedszkola. No więc rano   odprowadzasz corcie do przedszkola a ty pędzisz na zajęcia do szkoły . Dasz radę! Nie jesteś przez to zła matka! Mała potrzebuje kontaktu z rówieśnikami , więc nie może cały dzień siedzieć w domu uczepiona twojej spódnicy a ty zyskujesz czas dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Chyba ma prawo, nigdzie nie znalazlam przepisow, ktore by za to karaly... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hi j

Nie ma takiej możliwości prawnej przykro mi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Oczywiście że się ucz!ja natomiast odradzam Ci pracę w aptece,chyba że chcesz byc magistrem,bo taki to siedzi i sprawdza recepty(przynajmniej ja w takim kolchozie pracowałam),a technik robi Wszystko.tania sila robocza.wydawanie leków,frontowa nie,robienie leków, odbiór towaru.zarabialam jak na sieciowke w Krakowie bardzo mało,bo 2300 netto.a stres,a kolejki,a wymagający,trudni pacjenci,a rozczytywanie recept,a w końcu jaka odpowiedzialność.jestem zmęczona ta praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Studiuje zaocznie, też mam dziecko. Połowa osób z kierunku ma dzieci, prace. Jesteś młoda, jak masz mature to możesz spokojnie robić studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zss

czy czasem technik farmacji jest już zlikwidowany ??? coś mi się obiło o uszy , że chyba już nie ma takiego kierunku . Jeśli chce się pracować w aptece trzeba iść na studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Autorko jestes mloda. Możesz wszystko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hggf

To już lepiej idź na farmacja. Teraz milion ludzi po farmacji i technikom jest ciężko znaleźć pracę bo po co ich zatrudniać jak ktoś po studiach może przyjść. Bo chyba że po znajomosci. Chyba że Ci się nie chce uczyć to wtedy idź na technika.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mum

Mam dwójkę dzieci i aktualnie kończę szkołę. Moi rodzice poszli na studia w wieku 50 lat. Idź ucz się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Co ty! Kobieta z dzieckiem nie ma już prawa do niczego. Jakie kształcenie? Jakie własne życie? Jedteś matką! Siedzisz w domu i żyjesz tylko dla gówniaka. Inaczej jesteś wyrodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×