Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zerwałam z facetem, a on nawet na to nie odpowiedział

Polecane posty

Gość gość

Piszę tu bo strasznie mi przykro 😞 Zerwałam z nim poprzez list po kilku latach ( chciałam osobiscie, ale nie mial dla mnie ostatnio czasu), a on nawet na to nie odpowiedzial, nie zadzwonil, nic.

Nawet nie odpisał, że w porządku i zyczy mi szcześcia.

Zerwałam bo ostatnio mnie olewał i uznałam, ze nie mam innego wyjscia.

Pomyslałam, że jeśli mu zalezy, to moze o mnie zawalczy....

Ma mnie gdzies , czy sie obrazil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No jak zerwałaś to zerwałaś, czego jeszcze chcesz

Baby to są jednak głupie najpierw zrywają a potem liczę na to że facet będzie za nią latał

A do faceta trzeba prosto, tak to tak, nie to nie, a u bab tak może oznaczać nie, a nie może oznaczać tak, bo jesteście popieprzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Jak zerwalas to co ma zrobić, po prostu przyjął do wiadomosci i tyle.  Gdybym była na jego miejscu też bym się nic nie odzywała bo po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślałam po prostu, że może zawalczy o mnie bo to on mnie olewał przez dłuższy czas, więc pomyślałam, że zerwanie i tak jest tu jedynym wyjściem... Aczkolwiek kiedyś tak samo zerwałam jak mnie olewał  wtedy od razu zareagował i zaczął się starać, a teraz nie zareagował wcale 😞 Ale nie żałuję bo nie było innego wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no olewał i olewa dalej, nie rozumiem, czemu się dziwisz

to TY PRZYJMIJ DO WIADOMOŚCI, że facet ma cię w  d u p i e  i daj mu święty spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Ewa333333 napisał:

no olewał i olewa dalej, nie rozumiem, czemu się dziwisz

to TY PRZYJMIJ DO WIADOMOŚCI, że facet ma cię w  d u p i e  i daj mu święty spokój

Oczywiście, że dam mu spokój i nie zamierzam się teraz do niego pierwsza odzywać bo wyszłabym na niekonsekwentną, a moje zerwanie na jakieś niepowazne gierki. W chwili zerwania rzeczywiście chciałam to zakonczyc, ale teraz za nim tesknie :(

Choc z drugiej strony nie załuję, że tak zrobiłam bo nie zostawił mi innego wyboru i musiałam to zrobić dla uratowania swojej godności, przeciez nie moglam sie godzic na takie olewanie mnie...

Ale pomimo, ze nie zamierzam sie do niego pierwsza odzywac, to jest mi teraz ciezko i smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

autorko, daj chłopakowi spokój, wg mnie lepiej dla niego jak znajdzie sobie jakąś stabilną emocjonalnie osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zerwałam bo ostatnio mnie olewał

olewanie oznacza ze ciebie nie kocha

bo gdyby kochał  to  spedzałby kada chwile z toba

wiem po moim kumplu  ze do  dziewczyny  to nawet  na pieszo chodził  jak nawet roweru nie miał i nie patrzył czy snieg cz desz   tak był zakochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×