Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dgookci

Jak to zrobić? Powiedzieć czy naprowadzić żeby nie wziął mnie za nimfomankę.

Polecane posty

Gość Dgookci

Mam ostatnio takie myśli o stosunku analnym i to coraz częściej, chciałabym spróbować. Kiedyś pytałam go co o tym myśli czy rozmawial z kolegami na ten temat i trochę mnie wystraszył powiedział że musi być lewatywa i że można kobietę rozerwac. Nic więcej nie powiedział i tak z jednej strony brał to pod uwagę ale chyba się zniechęcił po tym co mu kumple powiedzieli.

Powiedzcie panowie co myślicie o takim stosunku czy to warte zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js1984

Lewatywa niepotrzebna. To jakiś mit. Moja żona lubi anal, ale ten w delikatnym wydaniu czyli lubi lizanie jej wejścia do ciasnej dziurki oraz wkładanie palca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do milosci greckiej jest potrzebna duza delikatnosc ze strony faceta i sporo lubrykantu, lewatywa przed stosunkiem, zeby pozbyc sie zanieczyszczen. 

A czy wart zachodu to juz ty sama ocenisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
12 minut temu, Gość js1984 napisał:

Lewatywa niepotrzebna. To jakiś mit. Moja żona lubi anal, ale ten w delikatnym wydaniu czyli lubi lizanie jej wejścia do ciasnej dziurki oraz wkładanie palca. 

A próbowaliście mocniejszego wydania. Może jakieś kobiety się wypowiedza? Wyobrażam sobie to jako kolejny etap życia seksualnego albo jestem zboczona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

A nie możesz z nim porozmawiać. Najwyżej się nie zgodzi. Ja lubię anal ale facet musi bardzo uważać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
3 minuty temu, Gość aaaaa napisał:

A nie możesz z nim porozmawiać. Najwyżej się nie zgodzi. Ja lubię anal ale facet musi bardzo uważać

No wiem ale chciałbym mieć jakiś zarys tego wszystkiego. Nie będę czytac jakiś poradników bo nie wiem ile tam prawdy. A osoby które są "po" mogly by powiedzieć czy naprawdę to niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Jest jeśli facet wie co robi jak kobieta jest podniecona
 Co tak na prawdę chcesz wiedzieć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js1984
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Do milosci greckiej jest potrzebna duza delikatnosc ze strony faceta i sporo lubrykantu, lewatywa przed stosunkiem, zeby pozbyc sie zanieczyszczen. 

A czy wart zachodu to juz ty sama ocenisz. 

Moja żona lewatywy nie potrzebuje gdyż gdy wkładam jej tam palca do samego końca, palec po wyjęciu zawsze jest czysty i nie śmierdzi. Nie wiem dlaczego tak jest, że ona tam jest czysta. Sprawdzałem jak to jest u mnie. Niestety w moim przypadku nie jest tak pięknie- zapach jest jednoznaczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość js1984
31 minut temu, Gość Dgookci napisał:

A próbowaliście mocniejszego wydania. Może jakieś kobiety się wypowiedza? Wyobrażam sobie to jako kolejny etap życia seksualnego albo jestem zboczona 

Kilka razy włożyłem jej tam tylko główkę. Jeden raz włożyłem jej całego członka i tam skończyłem. Bolało ją, a najbardziej wtedy gdy w nią tryskałem. Z tego powodu zrezygnowaliśmy z pełnego analu. Uprawiamy anal w wersji soft. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
10 minut temu, Gość aaaaa napisał:

Jest jeśli facet wie co robi jak kobieta jest podniecona
 Co tak na prawdę chcesz wiedzieć?

 

Czy mam się czego obawiać coś typu rozerwanie nie brzmi zbyt ciekawie. Nie chcę potem wylądować na izbie przyjęć albo chodzić tydzień okrakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
10 minut temu, Gość js1984 napisał:

Moja żona lewatywy nie potrzebuje gdyż gdy wkładam jej tam palca do samego końca, palec po wyjęciu zawsze jest czysty i nie śmierdzi. Nie wiem dlaczego tak jest, że ona tam jest czysta. Sprawdzałem jak to jest u mnie. Niestety w moim przypadku nie jest tak pięknie- zapach jest jednoznaczny. 

A gdzie to się kupuje w aptece tylko czy można jeszcze gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa

Jak facet odpowiednio przygotuje to nic się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
6 minut temu, Gość js1984 napisał:

Kilka razy włożyłem jej tam tylko główkę. Jeden raz włożyłem jej całego członka i tam skończyłem. Bolało ją, a najbardziej wtedy gdy w nią tryskałem. Z tego powodu zrezygnowaliśmy z pełnego analu. Uprawiamy anal w wersji soft. 

No tak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dgookci
Przed chwilą, Gość aaaaa napisał:

Jak facet odpowiednio przygotuje to nic się nie stanie

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwnazazdrosnica

Ja już przeżyłam anal dużo razy. Za każdym razem na początku bolało, ale potem ból mijał i fajnie było. Na anal trzeba się psychicznie otworzyć i wtedy nie boli. Jest to fajna odmiana seksu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×